Tekmovanje: DP Člani 18/19
Lokacija: Dvorana Celje
Št. tekme: 30
Datum: 19.12.2018
Čas: 18:15
Gledalcev: 110

Sodnik: JERAM Robert
Linjski sodnik: ROJKO Gregor
Linjski sodnik: ŽUBER Gašper
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Planinšek Ervin
Zapisnikar: Filipič Barbara
Časomerilec: Kastelic Boštjan

HK ECE Celje (HKC)

2 : 1 *
( 0:0, 1:1, 0:0, 1:0 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKC
#30 TRELC Tomaž
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka
05:21
Izključitev
HKC
2 min
#68 NEMEČEK Niko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 05:21 - 07:21 ]
10:46
Izključitev
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 10:46 - 12:46 ]
17:47
Izključitev
HKC
2 min
#14 PENZOV Nikita, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 17:47 - 19:47 ]

2 / 3

23:38
Gol
SLJ
0 : 1
#24 ČAMPA Andraž, podaja #27 GORŠE Enes, #38 HUMAR Nik
36:27
Gol
HKC
1 : 1
#12 JERAM Urh, podaja #10 KASTELIC Nejc, #68 NEMEČEK Niko
38:38
Izključitev
SLJ
2 min
#12 LEBEN Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 38:38 - 40:38 ]

3 / 3

47:15
Izključitev
SLJ
2 min
#12 LEBEN Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 47:15 - 49:15 ]
56:54
Izključitev
HKC
2 min
#12 JERAM Urh, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 56:54 - 58:54 ]

Podaljšek

61:51
Izključitev
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 61:51 - 63:51 ]
62:36
Izključitev
HKC
2 min
#43 ZUPANC Matic, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 62:36 - 64:15 ]
64:06
Izključitev
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #77 PUŠENJAK Jan [ 64:06 - 64:15 ]
64:15
Gol (GWG)
HKC
2 : 1
#14 PENZOV Nikita, podaja #81 RIBIČ Aljaž, #10 KASTELIC Nejc
64:15
Izključitev
SLJ
10 min
#27 GORŠE Enes, MISC (Disciplinska kazen) [ 64:15 - 64:15 ]
64:15
Izstop vratarja
HKC
#30 TRELC Tomaž
64:15
Izstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka

HK ECE Celje

#
Ime
Poz
G
A
#73
JERAM Timotej
GK
-
-
#30
TRELC Tomaž
GK
-
-

#27
JERAM Filip
F
-
-
#12
JERAM Urh
F
1
-
#10
KASTELIC Nejc
F
-
2
#22
KLAVŽAR Rok
D
-
-
#9
KNEZ Blaž (A)
F
-
-
#91
KOLAR Rok
D
-
-
#8
KUKOVIČ Nik
D
-
-
#68
NEMEČEK Niko
F
-
1
#7
OGRIZEK Aljaž (C)
F
-
-
#14
PENZOV Nikita
P
1
-
#6
PODREKAR Gaber
D
-
-
#81
RIBIČ Aljaž
F
-
1
#38
ZUPANC Jure
D
-
-
#43
ZUPANC Matic (A)
D
-
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
LAJEVEC Andraž
GK
-
-
#33
SOTLAR Luka
GK
-
-

#21
BERNARD Jakob
D
-
-
#24
ČAMPA Andraž
D
1
-
#11
ČUDEN Beno
F
-
-
#27
GORŠE Enes (A)
F
-
1
#38
HUMAR Nik
F
-
1
#13
ILOVAR Nejc
F
-
-
#88
KOMPOLŠEK Andraž
D
-
-
#6
LAPORNIK Lovro
P
-
-
#12
LEBEN Luka
F
-
-
#19
MIKLAVČIČ Urban
D
-
-
#7
POGAČAR Peter
P
-
-
#10
POKLUKAR BASTARDA Žan
D
-
-
#77
PUŠENJAK Jan
D
-
-
#17
ŠČAP Luka (A)
D
-
-
#93
SITAR Nik
D
-
-
#20
VIDIC Domen
F
-
-
#16
ZIBELNIK Andraž
D
-
-

1 / 3

2 / 3

23:38
SLJ
0 : 1
#24 ČAMPA Andraž, podaja #27 GORŠE Enes, #38 HUMAR Nik
36:27
HKC
1 : 1
#12 JERAM Urh, podaja #10 KASTELIC Nejc, #68 NEMEČEK Niko

3 / 3

Podaljšek

64:15
HKC
2 : 1
#14 PENZOV Nikita, podaja #81 RIBIČ Aljaž, #10 KASTELIC Nejc

1 / 3

05:21
HKC
2 min
#68 NEMEČEK Niko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 05:21 - 07:21 ]
10:46
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 10:46 - 12:46 ]
17:47
HKC
2 min
#14 PENZOV Nikita, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 17:47 - 19:47 ]

2 / 3

38:38
SLJ
2 min
#12 LEBEN Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 38:38 - 40:38 ]

3 / 3

47:15
SLJ
2 min
#12 LEBEN Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 47:15 - 49:15 ]
56:54
HKC
2 min
#12 JERAM Urh, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 56:54 - 58:54 ]

Podaljšek

61:51
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 61:51 - 63:51 ]
62:36
HKC
2 min
#43 ZUPANC Matic, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 62:36 - 64:15 ]
64:06
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #77 PUŠENJAK Jan [ 64:06 - 64:15 ]
64:15
SLJ
10 min
#27 GORŠE Enes, MISC (Disciplinska kazen) [ 64:15 - 64:15 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled