Najboljši strelci (po zadetkih) - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1ŠMID GašperHD Hidria Jesenice240400
2MARINKOVIĆ KarloHK SŽ Olimpija222410
3PETRONIJEVIČ LEPŠA TayHK SŽ Olimpija221300
4ČREPINŠEK MartinHK SŽ Olimpija220201
5FARTEK ToniHD Hidria Jesenice220200
6MAHMUTOVIĆ TarikHD Hidria Jesenice214500
7LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice112300
8LANGUS NaceHD Hidria Jesenice112300
9OBLAK MihaHD Hidria Jesenice212300
10BABENKO FedorHKMK Bled211210
11PETELIN VidHDK Maribor211200
12POR ErazemHD Hidria Jesenice211210
13VILMAN BorHKMK Bled210100
14ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija210100
15ŽIBERT JoštHK SŽ Olimpija210100
16LAZIĆ FilipHDK Maribor210100
17PIVEC Luka MajHDK Maribor210100
18FINGUŠT IanHDK Maribor210100
19SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled210100
20ZUPAN JakobHKMK Bled210100
21PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija202200
22VUKADIN MarkoHDK Maribor202200
23GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice202200
24SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice202200
25GOLIČIČ JanHKMK Bled202200
26REP OžbejHD Hidria Jesenice101100
27ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija201100
28KURET BrunoHK SŽ Olimpija201100
29VAHEN MartinHK SŽ Olimpija201100
30SEČEN NikHK SŽ Olimpija201100
31HEBAR TianHK SŽ Olimpija201100
32BIZJAK NejcHDK Maribor201100
33BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice201100
34VILMAN JanHKMK Bled201100
35JOVANOVIČ ŠORN GaberHK SŽ Olimpija201100



Najboljši strelci (po zadetkih) - I. Del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1ČREPINŠEK MartinHK SŽ Olimpija6881620
2BERIČIČ MihaHK Slavija Junior5841220
3PERČIČ MaticHDK Maribor6841220
4GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior6841221
5KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice4781512
6IDŽAN BrunoHK Slavija Junior6731000
7FINGUŠT IanHDK Maribor6651110
8MARINKOVIĆ KarloHK SŽ Olimpija6591410
9BODIROGA LukaHDK Maribor5581300
10ŽIBERT JoštHK SŽ Olimpija6551000
11PODREKAR UrbanHKMK Bled553810
12ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior653810
13PETELINKAR JanHK SŽ Olimpija444820
14ŠIMUNKOVIĆ MartinHK Slavija Junior644800
15VAHEN MartinHK SŽ Olimpija543700
16VREČAR BenoHK Triglav641500
17POR ErazemHD Hidria Jesenice641510
18TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior6371000
19SEČEN NikHK SŽ Olimpija635810
20LANGUS NaceHD Hidria Jesenice234700
21BUCONJIĆ RobertHDK Maribor632500
22PIVEC Luka MajHDK Maribor331400
23GOLIČIČ JanHKMK Bled531420
24SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled631401
25REP OžbejHD Hidria Jesenice526800
26PREDALIČ TobiHK Slavija Junior626800
27PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior626800
28LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice325700
29KURALT OskarHKMK Bled625700
30MAHMUTOVIĆ TarikHD Hidria Jesenice224600
31ČERENJAK LukaHK SŽ Olimpija624600
32STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice624600
33TURŠIČ AleksejHK SŽ Olimpija623500
34TCHALIOV NikolaHDK Maribor623500
35KOŠIR MaticHK Triglav623510
36BORSE JakaHKMK Bled522400
37ŠMID GašperHD Hidria Jesenice522400
38VUKADIN MarkoHDK Maribor622410
39ŠLIBAR OžbeHK Triglav622400
40ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija622400
41JOVANOVIČ ŠORN GaberHK SŽ Olimpija622400
42GOMBOC NikHKMK Bled221310
43PETRONIJEVIČ LEPŠA TayHK SŽ Olimpija521300
44SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice521310
45BRGLEZ TevžHD Hidria Jesenice621310
46ŠTURM NikHD Hidria Jesenice220200
47MARINŠEK MatevžHK TRUE Celje520200
48VETERNIK TimHK Triglav620200
49PEČNIK JakobHK Slavija Junior516710
50ZUPAN JakobHKMK Bled614501
51BIZJAK NejcHDK Maribor614500
52GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice113400
53FARTEK ToniHD Hidria Jesenice213400
54HEBAR TianHK SŽ Olimpija513400
55ARH ŽigaHK Triglav613410
56BERGELJ NikHD Hidria Jesenice212300
57VILMAN BorHKMK Bled412310
58PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija512300
59ULČAR VidHD Hidria Jesenice512300
60BOHINC RožleHKMK Bled612310
61OBLAK MihaHD Hidria Jesenice311200
62SVETE MIČIČ MarkHKMK Bled411200
63KONTREC TaiHK SŽ Olimpija511200
64SMOLEJ GalHKMK Bled611210
65FILIPIČ DŽAFIČ TimotejHKMK Bled611200
66JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior611210
67KRAMAR MaksHK SŽ Olimpija611200
68KALTAK KianHD Hidria Jesenice611200
69MLAKAR TevžHD Hidria Jesenice110100
70PETELIN VidHDK Maribor110100
71OŠTIR LukaHKMK Bled110100
72BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice210100
73PIRNAR MarkoHK TRUE Celje210110
74MARN ValHK Triglav310110
75BITEŽNIK JanHK Triglav310100
76KUHAR MatejHK Triglav410100
77BOLE NikHK Slavija Junior510100
78ŠUŠTAR NikHK TRUE Celje610100
79ZUGWITZ NikHKMK Bled610100
80ZUPAN ŠKRLJ LovroHK Triglav610100
81BRAJLIH NOVOSEL GaberHK Triglav610101
82BABENKO FedorHKMK Bled606600
83ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija603300
84VOGRINC ŽigaHK Triglav603300
85GAVLJAK ValHD Hidria Jesenice302200
86GLAVIČ AžbeHD Hidria Jesenice602200
87ZORMAN ŽanHK SŽ Olimpija101100
88ADROVIĆ DejanHKMK Bled301100
89KVARTUH JanHK Slavija Junior301100
90ČRTALIČ TadejHD Hidria Jesenice401100
91ČERIČ JanHDK Maribor401100
92KUHAR LukaHK Triglav401100
93VUJAKLIJA AljošaHDK Maribor501100
94BERTONCELJ MajHK Triglav501100
95ILIČ NikHDK Maribor501100
96FREŠER RokHDK Maribor501100
97JENKO Val EnejHK SŽ Olimpija601100
98VILMAN JanHKMK Bled601100
99PIROTSKI StefanHDK Maribor601100
100POGAČNIK MatevžHD Hidria Jesenice601100
101ZORN LukaHK Triglav601100
102BAUER JosipHDK Maribor601100
103GRAČAN JureHK Slavija Junior601100
104REBOLJ NikHK TRUE Celje601100




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled