Najboljši podajalci - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1MAHMUTOVIĆ TarikHD Hidria Jesenice214500
2MARINKOVIĆ KarloHK SŽ Olimpija222410
3LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice112300
4LANGUS NaceHD Hidria Jesenice112300
5OBLAK MihaHD Hidria Jesenice212300
6PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija202200
7VUKADIN MarkoHDK Maribor202200
8GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice202200
9SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice202200
10GOLIČIČ JanHKMK Bled202200
11PETRONIJEVIČ LEPŠA TayHK SŽ Olimpija221300
12BABENKO FedorHKMK Bled211210
13PETELIN VidHDK Maribor211200
14POR ErazemHD Hidria Jesenice211210
15REP OžbejHD Hidria Jesenice101100
16ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija201100
17KURET BrunoHK SŽ Olimpija201100
18VAHEN MartinHK SŽ Olimpija201100
19SEČEN NikHK SŽ Olimpija201100
20HEBAR TianHK SŽ Olimpija201100
21BIZJAK NejcHDK Maribor201100
22BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice201100
23JOVANOVIČ ŠORN GaberHK SŽ Olimpija201100
24VILMAN JanHKMK Bled201100
25ŠMID GašperHD Hidria Jesenice240400
26ČREPINŠEK MartinHK SŽ Olimpija220201
27FARTEK ToniHD Hidria Jesenice220200
28VILMAN BorHKMK Bled210100
29ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija210100
30ŽIBERT JoštHK SŽ Olimpija210100
31LAZIĆ FilipHDK Maribor210100
32PIVEC Luka MajHDK Maribor210100
33FINGUŠT IanHDK Maribor210100
34SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled210100
35ZUPAN JakobHKMK Bled210100



Najboljši podajalci - I. Del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1MARINKOVIĆ KarloHK SŽ Olimpija6591410
2ČREPINŠEK MartinHK SŽ Olimpija6881620
3KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice4781512
4BODIROGA LukaHDK Maribor5581300
5TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior6371000
6REP OžbejHD Hidria Jesenice526800
7PREDALIČ TobiHK Slavija Junior626800
8PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior626800
9PEČNIK JakobHK Slavija Junior516710
10BABENKO FedorHKMK Bled606600
11FINGUŠT IanHDK Maribor6651110
12ŽIBERT JoštHK SŽ Olimpija6551000
13SEČEN NikHK SŽ Olimpija635810
14LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice325700
15KURALT OskarHKMK Bled625700
16BERIČIČ MihaHK Slavija Junior5841220
17PERČIČ MaticHDK Maribor6841220
18GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior6841221
19PETELINKAR JanHK SŽ Olimpija444820
20ŠIMUNKOVIĆ MartinHK Slavija Junior644800
21LANGUS NaceHD Hidria Jesenice234700
22MAHMUTOVIĆ TarikHD Hidria Jesenice224600
23ČERENJAK LukaHK SŽ Olimpija624600
24STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice624600
25ZUPAN JakobHKMK Bled614501
26BIZJAK NejcHDK Maribor614500
27IDŽAN BrunoHK Slavija Junior6731000
28PODREKAR UrbanHKMK Bled553810
29ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior653810
30VAHEN MartinHK SŽ Olimpija543700
31TURŠIČ AleksejHK SŽ Olimpija623500
32TCHALIOV NikolaHDK Maribor623500
33KOŠIR MaticHK Triglav623510
34GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice113400
35FARTEK ToniHD Hidria Jesenice213400
36HEBAR TianHK SŽ Olimpija513400
37ARH ŽigaHK Triglav613410
38ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija603300
39VOGRINC ŽigaHK Triglav603300
40BUCONJIĆ RobertHDK Maribor632500
41BORSE JakaHKMK Bled522400
42ŠMID GašperHD Hidria Jesenice522400
43VUKADIN MarkoHDK Maribor622410
44ŠLIBAR OžbeHK Triglav622400
45ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija622400
46JOVANOVIČ ŠORN GaberHK SŽ Olimpija622400
47BERGELJ NikHD Hidria Jesenice212300
48VILMAN BorHKMK Bled412310
49PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija512300
50ULČAR VidHD Hidria Jesenice512300
51BOHINC RožleHKMK Bled612310
52GAVLJAK ValHD Hidria Jesenice302200
53GLAVIČ AžbeHD Hidria Jesenice602200
54VREČAR BenoHK Triglav641500
55POR ErazemHD Hidria Jesenice641510
56PIVEC Luka MajHDK Maribor331400
57GOLIČIČ JanHKMK Bled531420
58SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled631401
59GOMBOC NikHKMK Bled221310
60PETRONIJEVIČ LEPŠA TayHK SŽ Olimpija521300
61SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice521310
62BRGLEZ TevžHD Hidria Jesenice621310
63OBLAK MihaHD Hidria Jesenice311200
64SVETE MIČIČ MarkHKMK Bled411200
65KONTREC TaiHK SŽ Olimpija511200
66SMOLEJ GalHKMK Bled611210
67FILIPIČ DŽAFIČ TimotejHKMK Bled611200
68JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior611210
69KRAMAR MaksHK SŽ Olimpija611200
70KALTAK KianHD Hidria Jesenice611200
71ZORMAN ŽanHK SŽ Olimpija101100
72ADROVIĆ DejanHKMK Bled301100
73KVARTUH JanHK Slavija Junior301100
74ČRTALIČ TadejHD Hidria Jesenice401100
75ČERIČ JanHDK Maribor401100
76KUHAR LukaHK Triglav401100
77VUJAKLIJA AljošaHDK Maribor501100
78BERTONCELJ MajHK Triglav501100
79ILIČ NikHDK Maribor501100
80FREŠER RokHDK Maribor501100
81JENKO Val EnejHK SŽ Olimpija601100
82VILMAN JanHKMK Bled601100
83PIROTSKI StefanHDK Maribor601100
84POGAČNIK MatevžHD Hidria Jesenice601100
85ZORN LukaHK Triglav601100
86BAUER JosipHDK Maribor601100
87GRAČAN JureHK Slavija Junior601100
88REBOLJ NikHK TRUE Celje601100
89ŠTURM NikHD Hidria Jesenice220200
90MARINŠEK MatevžHK TRUE Celje520200
91VETERNIK TimHK Triglav620200
92MLAKAR TevžHD Hidria Jesenice110100
93PETELIN VidHDK Maribor110100
94OŠTIR LukaHKMK Bled110100
95BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice210100
96PIRNAR MarkoHK TRUE Celje210110
97MARN ValHK Triglav310110
98BITEŽNIK JanHK Triglav310100
99KUHAR MatejHK Triglav410100
100BOLE NikHK Slavija Junior510100
101ŠUŠTAR NikHK TRUE Celje610100
102ZUGWITZ NikHKMK Bled610100
103ZUPAN ŠKRLJ LovroHK Triglav610100
104BRAJLIH NOVOSEL GaberHK Triglav610101




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled