Razpored tekem - Končnica

Zadnji izidi

#72, 30.01.2021, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HDD SIJ Acroni Jesenice
#70, 28.01.2021, 19:00, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HK Triglav
#71, 28.01.2021, 19:00, Dvorana Tivoli

HK Slavija Junior

HK SŽ Olimpija
#69, 26.01.2021, 19:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK Slavija Junior
#67, 26.01.2021, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HD Hidria Jesenice
#63, 23.01.2021, 17:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Triglav
#61, 14.01.2021, 19:00, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK SŽ Olimpija
#64, 14.01.2021, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK Slavija Junior
#60, 12.01.2021, 19:00, Dvorana Tivoli

HK Slavija Junior

HDK Maribor
#59, 12.01.2021, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HD Hidria Jesenice
#62, 11.01.2021, 19:00, Dvorana Celje

HK True Celje

HDD SIJ Acroni Jesenice
#58, 04.01.2021, 19:00, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HK True Celje

Razpored tekem - Redni del

Zadnji izidi

#12, 02.01.2021, 20:00, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HK SŽ Olimpija
#47, 30.12.2020, 19:00, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

HDK Maribor
#5, 30.12.2020, -, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

HK SŽ Olimpija
#20, 30.12.2020, -, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK Triglav
#56, 29.12.2020, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK Slavija Junior
#55, 28.12.2020, 19:15, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

HKMK Bled
#32, 28.12.2020, 18:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HD Hidria Jesenice
#53, 26.12.2020, 18:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HDD SIJ Acroni Jesenice
#52, 23.12.2020, 19:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HKMK Bled
#50, 22.12.2020, 19:00, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

HK Triglav
#51, 22.12.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Slavija Junior
#49, 22.12.2020, 18:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HDD SIJ Acroni Jesenice
#36, 20.12.2020, 18:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK Slavija Junior
#46, 18.12.2020, 19:00, Dvorana Tivoli

HK Slavija Junior

HDD SIJ Acroni Jesenice
#48, 17.12.2020, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HKMK Bled
#22, 15.12.2020, 19:00, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

HDD SIJ Acroni Jesenice
#45, 15.12.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK SŽ Olimpija
#30, 13.12.2020, 17:00, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HK TRUE Celje
#43, 12.12.2020, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HDK Maribor
#44, 12.12.2020, 17:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HDD SIJ Acroni Jesenice
#54, 10.12.2020, 19:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HDK Maribor
#41, 09.12.2020, 19:00, Dvorana Tivoli

HK Slavija Junior

HK TRUE Celje
#42, 08.12.2020, 19:00, Dvorana Zlato polje

HKMK Bled

HD Hidria Jesenice
#38, 05.12.2020, 18:00, Dvorana Zlato polje

HKMK Bled

HDK Maribor
#39, 03.12.2020, 19:00, Dvorana Tivoli

HK Slavija Junior

HK SŽ Olimpija
#40, 03.12.2020, 19:00, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

HD Hidria Jesenice
#37, 01.12.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HK Triglav
#34, 26.11.2020, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HD Hidria Jesenice
#21, 25.11.2020, 19:00, Dvorana Tivoli

HK Slavija Junior

HKMK Bled
#35, 23.11.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HKMK Bled
#26, 23.11.2020, 18:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK SŽ Olimpija
#31, 19.11.2020, 18:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK Triglav
#29, 18.11.2020, 19:00, Dvorana Tivoli

HKMK Bled

HK Slavija Junior
#17, 17.11.2020, 19:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HD Hidria Jesenice
#33, 16.11.2020, 18:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK TRUE Celje
#25, 12.11.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HD Hidria Jesenice
#27, 12.11.2020, 19:00, Dvorana Celje

HKMK Bled

HK TRUE Celje
#28, 12.11.2020, 19:00, Dvorana Tivoli

HK Slavija Junior

HK Triglav
#23, 27.10.2020, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK SŽ Olimpija
#18, 20.10.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HK Slavija Junior
#19, 15.10.2020, 18:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK TRUE Celje
#15, 13.10.2020, 20:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK Slavija Junior
#16, 13.10.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK TRUE Celje
#13, 13.10.2020, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HDD SIJ Acroni Jesenice
#14, 10.10.2020, 18:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HKMK Bled
#9, 08.10.2020, 18:30, Dvorana Celje

HK TRUE Celje

HK Slavija Junior
#10, 08.10.2020, 15:45, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HKMK Bled
#24, 03.10.2020, 18:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HDK Maribor
#8, 29.09.2020, 19:15, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HDK Maribor
#6, 29.09.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Triglav
#7, 29.09.2020, 19:00, Dvorana Bled

HKMK Bled

HDD SIJ Acroni Jesenice
#11, 26.09.2020, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK Triglav
#3, 22.09.2020, 19:15, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HD Hidria Jesenice
#4, 22.09.2020, 19:00, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK SŽ Olimpija
#2, 22.09.2020, 18:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK TRUE Celje
#1, 22.09.2020, -, Dvorana Podmežakla

HDD SIJ Acroni Jesenice

HDK Maribor




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled