V dvorani Tivoli je bila v sredo odigrana tekma državnega prvenstva med ekipama Telemach Olimpija in Playboy Slavija. Zmage so se veselili domači hokejisti, ki so bili boljši z 10:0.

Telemach Olimpija : Playboy Slavija 10:0 (2:0, 5:0, 3:0)
Ljubljana, Hala Tivoli, gledalcev 70, sodniki Fajdiga, Lešnjak, Pagon.

Strelci: 1:0 Uduč (Pesjak, Zdešar, 6.), 2:0 Zdešar (Uduč, Pesjak, 19.), 3:0 T. Snoj (Sotlar, 23., PP1), 4:0 Logar (T. Snoj, Sotlar, 26.), 5:0 Uduč (Kompolšek, 27.), 6:0 T. Snoj (Sotlar, Čepon, 31.), 7:0 Chvatal (33.), 8:0 T. Snoj (Sotlar, 41.), 9:0 Kalan (Sotlar, 55., PP2), 10:0 Pesjak (Uduč, Zdešar, 56., PP1)

Kazenske minute: Olimpija 2, Slavija 16

Hokejisti Playboy Slavije so v dveh dneh odigrali dve tekmi v gosteh, na obeh pa so morali nasprotniku priznati premoč. Če so bili v torek blizu osvojitvi točke, pa so v sredo visoko izgubili v dvorani Tivoli. V prvi tretjini so gledalci videli dva zadetka, v drugem delu igre pa so zmaji poskrbeli za petardo v mreži nasprotnikov iz Zaloga. V zadnji tretjini so padli še trije goli.