Hokejisti Telemacha Olimpije ostajajo tudi po štirih odigranih tekmah brez osvojene točke. V nedeljo so morali na Madžarskem priznati premoč nasprotniku z 0:4.

V prvi tretjini so navijači čakali na zadetek vse do 17. minute, ko se je za domačo zasedbo med strelce vpisal Brandon Marino. Isti igralec je bil natančen tudi v drugem delu igre, med strelce pa se je vpisal ob igralcu manj na ledu. V zadnji tretjini so domači hokejisti še dvakrat zatresli mrežo Zmajev, obakrat so bili uspešni ob igralcu več na ledu. Na 3:0 je povišal Andrew Sarauer, končni rezultat pa je postavil Jeff Lovecchio. Najbolj se je izkazal Brandon Marino, ki je dvema goloma dodal še dve podaji.

SAPA Fehervar : Telemach Olimpija 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Ledena dvorna Gaborja Ocskaya, gledalcev 3416, sodniki Erd, Smetana (glavna sodnika), Nagy in Wassmer (linijska sodnika).

Strelci: 1:0 Marino (Ejdepalm, Sarauer, 17.), 2:0 Marino (32., SH1), 3:0 Sarauer (Ejdepalm, Marino, 52., PP1), 4:0 Lovecchio (Marino, 54., PP1)

Izključitve: SAPA Fehervar 16 + 10 (Nemeth) min.; Olimpija 16 + 10 (Medvec) min.