Po sobotni zmagi je v nedeljo hokejiste Telemacha Olimpije čakalo novo gostovanje, ki pa se ni izšlo po istem scenariju. V Salzburgu so morali Zmaji priznati premoč z 0:6.

Red Bull Salzburg : Telemach Olimpija 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
Dvorana v Ljudskem vrtu, gledalcev 1900, sodniki: Hanssen, Nikolic (glavna), Kaspar, Waldejer (vsi Avstrija).

Strelci: 1:0 Beach (Wesler, Mühelstein, 20.), 2:0 Trattnig (Hughes, Sterling, 21., PP1)), 3:0 Raffl (31., SH1), 4:0 Hughes (Fahey, Duncan, 39.), 5:0 Hughes (Duncan, Pöck, 45.), 6:0 Walter (Duncan, Welser, 53., PP1)

Kazenske minute: Salzburg 14 + 20 (Beach), Olimpija 12.

Tudi v nedeljo je med vratnicami Olimpije začel Andy Chiodo, ki je dan pred tem ohranil mrežo nedotaknjeno. Tokrat je praktično do konca prve tretjine kazalo, da se mreži v tem delu igre ne bosta zatresli. Nato pa je 22 sekund pred pisku prve sirene udaril Kyle Beach. Začetek drugega dela igre se ni začel dobro za goste, ki so imeli igralca manj. Po 41 sekundah je na 2:0 povišal Matthias Trattnig. Na polovici tekme je za 3:0 ob igralcu manj zadel Thomas Raffl, nato pa se je med strelce vpisal še nekdanji igralec Olimpije John Hughes. Z zadnji tretjini je med vratnicami priložnost dobil Aleš Sila, ki sta premagala Hughes in Ben Walter.