Po petkovi zmagi proti Celovčanom so se hokejisti Telemacha Olimpije veselili nove zmage v ligi EBEL. Znova so bili boljši od ekipe, ki prihaja iz Koroške. V gosteh so namreč ugnali Beljak s 6:3.

VSV Beljak : Telemach Olimpija 3:6 (0:1, 2:0, 1:5)
Mestna dvorana, gledalcev 3117, sodniki: Erd, Graber, Kaspar (vsi Avstrija) in Rakovič (Slovenija).

Strelci: 0:1 Ropret (Zanoški, Groznik, 9.), 1:1 Jarrett (Lammers, Krog, 33.), 2:1 Pewal (Pretnar, Brunner, 35.), 2:2 Snoj (Hočevar, Uduč, 42.), 2:3 Medvec (Pešut, Bishop, 43.), 2:4 Koblar (Bishop, Pešut, 51.), 3:4 Pewal (Krog, Haydar, 53.), 3:5 Ropret (Zanoški, Degon, 54.), 3:6 Zanoški (Ropret, Mušič, 57.).

Kazenske minute: VSV Beljak 6, HDD Olimpija 4 minute.

Na gostovanju v Beljaku so hokejisti iz Ljubljane prišli do vodstva v deveti minuti, med strelce se je vpisal Anže Ropret. V drugem delu igre so domači prišli do preobrata, dosegli dva gola in pred zadnjimi 20 minutami vodili z 2:1. Nato pa so Zmagi prikazali odlično predstavo, zabili orlom kar pet golov in se zasluženo veselili nove zmage.