Hokejisti Telemacha Olimpije so prekinili negativni niz porazov v ligi EBEL in se veselili zmage v Innsbrucku, kjer so s 4:1 ugnali Morske pse.

V nedeljo so hokejisti Olimpije visoko izgubili v Dornbirnu, vendar pa so se hitro uspeli zbrati, saj jih je že naslednji dan čakala tekma v Innsbrucku. V prvi tretjini sta imela glavno besedo oba vratarja, ki sta zaustavila vse strele na svoja vrata. V drugem delu igre so domači prišli do vodstva v 24. minuti, kar pa izbrancem Iva Jana ni zmedlo. Iz protinapada je v 29. minuti igre rezultat izenačil Andrej Hebar. Zadnja tretjina je pripadla Ljubljančanom. Za vodstvo je poskrbel Gregor Koblar, tri minute pred koncem pa je še svoj drugi gol na tekmi dosegel Hebar. Končni rezultat tekme je na prazna vrata postavil Anže Ropret.

Innsbruck : Telemach Olimpija 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)

Strelci: 1:0 Echtler (Stern, 24.), 1:1 Hebar (29.), 1:2 Koblar (Ograjenšek, Pešut, 54.), 1:3 Hebar (Verlič, 57.), 1:4 Ropret (Zdešar, Morency, 60.).