V drugem delu lige EBEL so hokejisti Telemacha Olimpije prišli do prve zmage. V gosteh so s 4:1 ugnali Innsbruck.

Innsbruck : Telemach Olimpija 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
Dvorana TWK Arena, gledalcev 1500, sodniki: Gamper, Nikolic (glavna), Pardatscher, Seewald (vsi Avstrija).

Strelci: 0:1 Koblar (Bishop, Podlipnik, 19.), 0:2 Zanoški (Ropret, Mušič, 27., PP2), 0:3 Mušič (Selan, 30., SH1), 0:4 Zanoški (Selan, Mušič, 43., SH1), 1:4 Höller (Kaspitz, Huber, 56., PP1).

Kazenske minute: Innsbruck 19, HDD Olimpija 15.

Hokejisti Olimpije so do vodstva prišli v 19. minuti, ko se je med strelce vpisal Gregor Koblar. V drugem delu igre so imeli na voljo kar dva igralca več na ledu, številčno prednost pa so tudi izkoristili, saj je Tom Zanoški povišal prednost na 2:0. Točno na polovici tekme je bil uspešen kapetan Aleš Mušič, ki je gol dosegel kljub igralcu manj na ledu. Ta prvina je tokrat zmajem ni delala preglavic, saj so tudi četrti gol na tekmi dosegli ob igralcu manj na ledu. Pet minut pred koncem tekme je častni zadetek za domače dosegel Alexander Höller.