Pet slovenskih moštev je v tej sezoni končalo z nastopi v ligi INL, če še Team Jesenice ostajajo v igri za preboj v končnico. V zadnjem krogu sta do zmage prišla Triglav Kranj in Celje. Maribor in Bled izgubila.

Feldkirch : Triglav Kranj 3:5 (1:1, 2:3, 0:1)

Strelci: 0:1 Zupan (Ahačič, Grošelj, 4.), 1:1 Maier (Scheiber, Colleoni, 13., PP1), 1:2 Terlikar (Škrjanec, Vodnjov, 31.), 2:2 Schennach (Martin, Ratz, 33.), 3:2 C. Draschkowitz (L. Draschkowitz, Colleoni, 37.), 3:3 Zupan (Ahačič, 38.), 3:4 Terlikar (Škrjanec, 40., PP1), 3:5 Zupan (Ahačič, 43., PP1)

Kranjčani so ligo INL končali z zmago pri favoriziranem Feldkirchu. V gosteh Žan Zupan, ki je domačim igralcem zabil tri zadetke. Prvega je v statistike vpisal v četrti minuti, ko je povedel Kranjčane v vodstvo. Domači hokejisti so še v prvi tretjini prišli do izenačenja, do tega so prišli ob igralcu več. Tekma je bila v nadaljevanju prav tako napeta. Triglav je prišel do novega vodstva, za 2:1 je zadel izkušeni Anže Terlikar. Feldkirch je nato odgovoril z dvema zadetkoma in prišel do preobrata. Nato pa je na sceno stopil Zupan, ki je v 38. minuti izenačil. Še pred koncem druge tretjine so gostje vodili, svoj drugi gol na tekmi je dal Terlikar. Dokončno je zmagovalca v 43. minuti odločil Zupan s ”hat-trickom”.

Celje : Merano 8:5 (3:1, 3:2, 2:2)

Strelci: 0:1 Faggioni (Desmet, Plankl, 3., PP1), 1:1 Jezovšek (6., PS), 2:1 Klavžar (Vedlin, 17.), 3:1 Planko (Knez, Ograjenšek, 20., PP1), 4:1 Ograjenšek (Jezovšek, Knez, 22., PP1), 5:1 Knez (Ograjenšek, Zupanc, 25.), 5:2 Cainelli (Desmet, Plankl, 29.), 5:3 Desmet (Kobler, Plankl, 32.), 6:3 Planko (Ograjenšek, Knez, 39., PP1), 6:4 Plankl (Desmet, Schwienbacher, 44.), 6:5 Plankl (Faggioni, Schwienbacher, 45.), 7:5 Knez (Mercina, Manfreda, 50., PP1), 8:5 Čuvan (Ograjenšek, 51.)

Celjski hokejisti so v zadnjem krogu drugega dela lige INL le prišli do prve zmage, doma so z 8:5 ugnali Merano. Ta je sicer dosegel prvi zadetek na tekmi, vendar pa so izbranci Roka Rojška nato odgovorili kar s petimi zaporednimi goli. Gostje so se nato približali na dva zadetka zaostanka, vendar je David Planko poskrbel, da so znova ušli na tri gole prednosti. A igralci Merana se niso vdali, v 45. minuti so zaostajali le še za en zadetek (5:6). Hokejisti iz knežjega mesta niso dopustili, da bi prišlo do izenačenja, Blaž Knez in Primož Čuvan sta zabila še sedmi in osmi zadetek na tekmi ter poskrbela za tri točke Celja.

Maribor : Kaltern 2:9 (1:3, 1:4, 0:2)

Strelci: 0:1 Väkiparta (A. Andergassen, R. Andergassen, 10.), 0:2 Gius (Gamper, 13.), 0:3 Zelger (A. Andergassen, Meneghini, 17.), 1:3 Ribič (Kranjc, Vučurević, 18.), 1:4 R. Andergassen (Waldthaler, 27.), 2:4 Ogrizek (Kovačič, Ferlež, 28.), 2:5 Röggl (Deveri, 32.), 2:6 Röggl (Deveri, Waldthaler, 34.), 2:7 Zelger (R. Andergassen, 36.), 2:8 Deveri (Barnes, 52.), 2:9 Zelger (60.)

Kaltern je v zadnjem krogu nujno potreboval zmago, da bi prišel do dodatne tekme za končnico. To je hokejistom tudi uspelo, na žalost pa so s tem tekmovanje končali hokejisti Slavije, ki so v prejšnji sezoni prišli vse do finala. Maribor je po 17. minutah zaostajal že z 0:3, nekaj upanja je vrnil Aljaž Ribič. Lisjakom se je tudi v drugi tretjini enkrat uspelo vrniti na dva zadetka zaostanka, nato pa se je razlika počasi začela večati, na koncu pa je Kaltern zmagal z 9:2.

Bregenzerwald : Bled 9:0 (3:0, 5:0, 1:0)

Strelci: 1:0 Wolf (Pohl, Judex, 7.), 2:0 Unterberger (Judex, Kauppila, 11.), 3:0 Judex (Haidinger, Pohl, 12.), 4:0 Ban (Nilsson-Grans, Waldhauser, 23.), 5:0 Ban (Wolf, Haidinger, 25.), 6:0 Judex (Ban, Haidinger, 36.), 7:0 Pohl (Pfeiffer, Waldhauser, 37., SH1), 8:0 Nilsson-Grans (Hauser, Ban, 39.), 9:0 Fussenegger (Haidinger, Bereuter, 46., PP1)

Blejci so drugi del končali brez osvojene točke. Za konec so izgubili proti Bregenzerwaldu z 0:9.