V četrtek sta bili odigrani povratni tekmi polfinala. Team Jesenice so s skupnim rezultatom 7:4 izločile Playboy Slavijo, Telemach Olimpija pa z 9:2 Triglav Kranj. Prva finalna tekma bo na sporedu v ponedeljek v Podmežakli.

Tekmo so Jeseničani začeli z zadetkom prednosti s prve tekme, ki pa je bila izničena že v drugi minuti, ko je bil natančen Gregor Režek. Ekipi sta si nato pripravljali priložnosti, v deseti minuti pa so Železarji uspeli izkoristiti igralca več, Matica Boha, ki je sezono začel prav na Jesenicah, je premagal Miha Brus.

Na začetku drugega dela igre sta oba vratarja zaustavila nekaj strelov, v 33. minuti pa so Jesenice dosegle drugi gol na tekmi. Peter Bizalj je prejel podajo izza gola in bil natančen. Na nov gol pa ni bilo potrebno dolgo čakati, še v isti minuti je  na 3:1 povišal Jure Dolinšek, ki je pobegnil po desni strani in z natančnim strelom zatresel mrežo. V zadnji tretjini so zapele tudi pesti, na obeh straneh je nekaj igralcev moralo pod prho. Deset minut pred koncem so imeli igralci dva igralca več in bili uspešni, med strelce se je vpisal Anže Zupančič. Dve minuti zatem je bil postavljen končni rezultat srečanja, Luka Kar je znižal zaostanek na 2:4.

Team Jesenice : HK Playboy Slavija 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Dvorana Podmežakla. Gledalcev: 600. Sodniki: Kamšek, Zrnič (glavna sodnika), Turk, Rojko (linijska sodnika).Strelci: 0:1 Režek (Peterca N., Javornik, 2.), 1:1 Brus (Dolinšek, Stan, 10., PP1), 2:1 Bizalj (Sefič, Manfreda, 33., PP1, 3:1 Dolinšek (Stan, Ejup, 33.), 4:1 Zupančič (Remar, Sefič, 50., PP2), 4:2 Kar (Orehek, Peterca R., 52.)

Kazenske minute: Jesenice 111 (0, 2, 19+20(Sodja)+20 (Dolinšek)+20 (Ejup) +10 + 20 (Bizalj)), Slavija 103 (2, 4, 27 + 20(Javornik) + 20 (Prusnik) + 20 (Šimunovič) +10 (Peterca R.))

V prvi tretjini na tekmi med Olimpijo in Triglavom so imeli domači hokejisti več priložnosti, v nasprotnikovi tretjini so preživeli več časa, vendar pa so Kranjčani uspešno igrali v obrambi. V 14. minuti pa so gledalci le videli prvi zadetek na tekmi, ki ga je po podaji Jureta Sotlarja in Mihe Pesjaka dosegel Matej Hočevar. Kranjčani so imeli med drugim za 39 sekund dva igralca več na ledu, vendar rezultata niso uspeli izenačiti.

Druga tretjina je bila bolj razburljiva, v 23. minuti sta padla dva zadetka. Najprej je bil natančen Eric Pance, ki je povišal vodstvo na 2:0. A nedolgo zatem so gostje izvedli hiter protinapad, Anže Terlikar pa je s strelom na daljšo vratnico premagal Aleša Silo. Točno na polovici tekme so Zmaji prišli do tretjega gola, po strelu Damjana Dervariča je odbitek v mrežo pospravil Pascal Morency. V drugi in zadnji tretjini je bilo tudi nekaj isker, vendar nič resnejšega. V 47. minuti so domači hokejisti povedli s 4:1, na 5:1 pa je povišal Žiga Grahut. Zmaji so nato zadeli še enkrat, natančno podajo Morencyja je izkoristil Aleš Mušič.

Telemach Olimpija : Triglav Kranj 6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
Dvorana Tivoli, gledalcev 400, sodniki Aleš Fajdiga, Aleš Škofic (glavna sodnika), Ervin Čamdžič in Jan Černe (linijska sodnika).Strelci: 1:0 Hočevar (Sotlar, Pesjak, 14.), 2:0 Pance (Ropret, Leber, 23.), 2:1 Terlikar (Ahačič, 23.), 3:1 Morency (Dervarič, 30.), 4:1 Ropret (Erman, Leber, 47.), 5:1 Grahut (Pešut, Ograjenšek, 54.), 6:1 Mušič (Morency, Erman, 56.)

Izključitve: Telemach Olimpija 16 min.; Triglav Kranj 16 min