V sredo sta se v tekmi državnega prvenstva in lige INL pomerila Playboy Slavija in Triglav Kranj. Na tekmi polni preobratov so se s 6:4 zmage veselili orli, ki so si z uspehom po prvem delu zagotovili sedmo mesto.

Playboy Slavija : Triglav Kranj 4:6 (2:2, 1:2, 1:2)
Zalog, Ledena dvorana, gledalcev 80, sodniki Kralj, Čertanec, Miklič.

Strelci: 1:0 Orehek (Režek, 2.), 1:1 Hočevar (M. Ahačič, Zupan, 16., PP1), 1:2 Terlikar (M. Ahačič, T. Kalan, 19.), 2:2 Zagorc-Pilko (Oberstar, Č. Snoj, 20., PP1), 3:2 Gorše (Šimunovič, Humar, 27.), 3:3 Zupan (Hočevar, 28., PP1), 3:4 T. Kalan (Čimžar, Markelj;, 31., PP1), 4:4 Č. Snoj (Zagorc-Pilko, Pepeonig, 51.), 4:5 Škrjanec (Zupan, M. Ahačič, 55., PP1), 4:6 Terlikar (M. Ahačič, 60., EN)

Kazenske minute: Slavija 12, Triglav 14 + 10 (A. Ahačič)

Tekmo so bolje začeli domači, ki jih je v vodstvo popeljal Janez Orehek. Kranjčani so odgovorili z dvema goloma (Nejc Hočevar in Anže Terlikar), še v prvi tretjini je za izenačenje poskrbel Tilen Zagorc-Pilko. Slavija je v 27. minuti prek Enesa Goršeta prišla do drugega vodstva na tekmi. Sledil je nov odgovor Triglava, Žan Zupan in Tilen Kalan sta poskrbela za nov preobrat, oba gola sta bila dosežena ob igralcu več na ledu. V zadnji tretjini je Črt Snoj z golom prinesel izenačenje, Blaž Škrjanec pa je v power-playu povedel Kranjčane v vodstvo. Ob koncu je prazno mrežo zatresel Terlikar in postavil končen rezultat srečanja.