Hokejisti Triglava iz Kranja so zmagali tudi na drugi tekmi četrtfinala proti Playboy Slaviji in se z 2:0 v zmagah prebili v polfinale. V drugo so v gosteh slavili zmago s 5:1.

Playboy Slavija : Triglav Kranj 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) /0:2/
Zalog, Ledena dvorana, gledalcev 75, sodniki Kralj, A. Lešnjak, Mali.

Strelci: 0:1 Čimžar (Markelj, 17., PP1), 0:2 Markelj (18.), 1:2 Oberstar (Orehek, Č. Snoj, 26.), 1:3 Hočevar (M. Ahačič, 36.), 1:4 T.Kalan (Čimžar, Grošelj, 47.), 1:5 K. Potočnik (Grošelj, 53.)

Kazenske minute: Slavija 8, Triglav 8.

Za hokejiste Slavije je pred domačimi navijači štela le zmaga, ki bi ji prinesla tretjo, odločilno tekmo za preboj v polfinale. A ni se izšlo po njihovih željah. Kranjčani so v 17. in 18. minuti dosegli dva gola, med strelce sta se vpisala Tadej Čimžar in Jan Markelj. V drugi tretjini je domačim nekaj upanja vrnil Oberstar, Nejc Hočevar pa je nato vrnil gostom prednost dveh golov. V zadnji tretjini so Kranjčani še dvakrat zatresli mrežo Slavije in se veselili uvrstitve v polfinale.