Hokejisti Triglava iz Kranja so v zaostali tekmi 5. kroga hokejske lige INL pred domačimi navijači s 6:4 ugnali Celje, ki so ga ugnali tudi v nedeljo.

Triglav Kranj : Celje 6:4 (2:0, 3:1, 1:3)

Strelci: 1:0 Novak (Potočnik, 7., PP1), 2:0 Zupan (Ahačič, Terlikar, 11.), 2:1 Ograjenšek (Jezovšek, 23.), 3:1 Ahačič (23., SH1), 4:1 Zupan (Terlikar, 30., PP1), 5:1 Čimžar (Vodnjov, Hočevar, 39.), 5:2 Knez (Vedlin, 44.), 5:3 Planko (Ograjenšek, Grahut, 45., PP1), 5:4 Klavžar (Ograjenšek, 51., PP1), 6:4 Ješe (Markelj, 55.)

Če je bila nedeljska tekma med tekmecema napeta do zadnje minute, je tokrat kazalo, da ne bo tako. Kranjčani so pred domačimi navijači začeli odločno. V prvi tretjini so zadeli dvakrat, najprej je bil ob igralcu več natančen Aljaž  Novak, na 2:0 pa je povišal Žan Zupan. V 23. minuti je Tim Ograjenšek vrnil goste v igro, vendar pa so nato hokejisti Triglava znali odgovoriti in do konca drugega dela igre zadeli še trikrat nasprotnikovo mrežo. A Celjani so se zbrali in se v zadnji tretjini približali le na zadetek zaostanka. Najprej je bil natančen Blaž Knez, nato pa sta igralca več na ledu izkoristila David Planko in Rok Klavžar. Povsem pa hokejisti iz knežjega mesta niso uspeli ujeti domačih igralcev. V 55. minuti je namreč za 6:4 zadel Miha Ješe.