V Kranju sta se pomerili ekipi Triglava in Celja, zmage so se s 6:2 veselili domači hokejisti. Playboy Slavija je z 2:0 ugnala Kapfenberg.

Playboy Slavija : Kapfenberg 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Zalog, Ledena dvorana, gledalcev 155, sodniki B. Lešnjak, Miklič, Zgonc.

Strelci: 1:0 Prusnik (18.), 2:0 Zdešar (Snoj, Peterca, 60.)

Kazenske minute: Slavija 8, Kapfenberg 16.

V Zalogu sta imela glavno besedo oba vratarja, na koncu je s 30 obrambami in z nedotaknjeno mrežo dvoboj dobil domači Luka Sotlar. Slavija je do vodstva prišla v 18. minuti, ko se je med strelce vpisal Rok Prusnik. V drugem delu sta mreži mirovali, tri sekunde pred koncem obračuna pa je končni rezultat postavil Jaka Zdešar.

Triglav Kranj : HK Celje 6:2 (1:0, 1:1, 4:1)
Kranj, Dvorana Zlato polje, gledalcev 120, sodniki Fajdiga, Čertanc, Hoffman.

Strelci: 1:0 Grošelj (Lampič, 5.), 1:1 Manfreda (Nemeček, 21.), 2:1 Zupan (Markelj, Hočevar, 23., PP1), 3:1 Terlikar (Hočevar, Grošelj, 44.), 3:2 Kuzman (Kastelic, Jezovšek, 48.), 4:2 Škrjanec (53., PP1), 5:2 Potočnik (Lampič, 58., PP1), 6:2 Hočevar (60., SH1)

Kazenske minute: Triglav 10, Celje 10.

V Kranju so gledalci v prvi tretjini videli le en gol, ki so ga dosegli domači hokejisti (Sebastjan Grošelj), v drugem delu igre pa se je mreža po enkrat zatresla na vsaki strani. V tretji tretjini se je tekma povsem razživela, skupaj je padlo pet golov, od tega so štiri dosegli Kranjčani, enega pa gostje iz Celja.

HKMK Bled : Kitzbühel 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
Bled, Ledena dvorana, gledalcev 100, sodniki Kamšek, Čamdžič, Markizeti.

Strelci: 0:1 Lenes (Echtler, Ullrich, 13., PP1), 0:2 Wirl (Feix, Sacchetti, 17.), 0:3 Kuchinka (Feix, Huber, 28.), 1:3 Zajšek (Novak, 39., PP1), 1:4 Lenes (42.), 1:5 Wolf (Ullrich, Lenes, 53., PP1), 2:5 Kaimel (Te. Burazin, Ta. Burazin, 58.)

Kazenske minute: Bled 8 + 10 (Ta. Burazin), Kitzbühel 4.

Blejci so se sredi tekme zaostali v zaostanku z 0:3, nato pa je v 39. minuti Matic Zajšek ob igralcu več dosegel gol in vrnil upanje. V zadnji tretjini so gostje povišali prednost na štiri gole razlike, končni razultat pa je postavil Klemen Kaimel (2:5).