Sezona 2013/2014, tekmovanje EBYSL 13/14

RAZPORED TEKEM


Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
26.03.2014 18:30 Donauparkhalle - Linz - AUT razvrstitev EHC Black Wings Linz 3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
25.03.2014 18:15 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO finale Hk Olimpija 6 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.03.2014 19:00 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN finale Sapa Fehervar AV19 3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
22.03.2014 15:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT razvrstitev EC KAC 8 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
15.03.2014 19:15 Donauparkhalle - Linz - AUT polfinale EHC Black Wings Linz 3 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.03.2014 15:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT polfinale EC KAC 3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
12.03.2014 19:30 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN polfinale Sapa Fehervar AV19 5 : 2
[zapisnik]
EC KAC
12.03.2014 18:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO polfinale Hk Olimpija 9 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
09.03.2014 13:30 Donauparkhalle - Linz - AUT 4. (redni del) EHC Black Wings Linz 4 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
09.03.2014 13:10 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 3. (redni del) EC VSV 7 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
09.03.2014 13:00 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 4. (redni del) Vienna Capitals Silver 2 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
09.03.2014 12:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 3. (redni del) EC Red Bull Salzburg 8 : 5
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
08.03.2014 17:00 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 3. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 1 : 5
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
08.03.2014 16:40 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 4. (redni del) MAC Budimpešta 4 : 7
[zapisnik]
LA Stars Prep
08.03.2014 16:30 Hostan Arena - Znojmo - CZE 4. (redni del) HC Orli Znojmo 2 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
08.03.2014 15:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 3. (redni del) EC KAC 12 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
08.03.2014 13:15 Donauparkhalle - Linz - AUT 4. (redni del) EHC Black Wings Linz 4 : 5
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
07.03.2014 17:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 3. (redni del) Hk Olimpija 2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
05.03.2014 19:40 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 4. (redni del) LA Stars Prep 4 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
05.03.2014 19:20 Donauparkhalle - Linz - AUT 4. (redni del) EHC Black Wings Linz 4 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
05.03.2014 19:00 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 4. (redni del) Vienna Capitals Silver 2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
05.03.2014 18:30 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 3. (redni del) EC KAC 2 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
05.03.2014 17:30 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 3. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 5 : 1
[zapisnik]
EC VSV
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
02.03.2014 19:45 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 4. (redni del) LA Stars Prep 3 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
02.03.2014 19:20 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 3. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 2 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
02.03.2014 19:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 3. (redni del) Hk Olimpija 3 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
02.03.2014 17:10 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 3. (redni del) EC VSV 5 : 4
[zapisnik]
EC KAC
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
02.03.2014 16:00 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 4. (redni del) Sapa Fehervar AV19 5 : 0
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
02.03.2014 12:20 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 4. (redni del) MAC Budimpešta 5 : 0
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
01.03.2014 20:00 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 3. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 6 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
01.03.2014 19:00 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 4. (redni del) Vienna Capitals Silver 3 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
01.03.2014 17:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 3. (redni del) Hk Olimpija 3 : 1
[zapisnik]
EC VSV
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
01.03.2014 14:30 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 4. (redni del) Sapa Fehervar AV19 1 : 3
[zapisnik]
LA Stars Prep
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
01.03.2014 11:30 Volksgarten - Salzburg - AUT 3. (redni del) EC Red Bull Salzburg 2 : 5
[zapisnik]
EC KAC
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
26.02.2014 19:40 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 4. (redni del) LA Stars Prep 4 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
26.02.2014 19:30 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 3. (redni del) EC KAC 3 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
26.02.2014 19:20 Donauparkhalle - Linz - AUT 4. (redni del) EHC Black Wings Linz 3 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
26.02.2014 18:30 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 3. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
26.02.2014 15:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 3. (redni del) Hk Olimpija 1 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
23.02.2014 18:30 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 3. (redni del) EC KAC 8 : 2
[zapisnik]
EC VSV
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
23.02.2014 17:30 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 4. (redni del) Sapa Fehervar AV19 6 : 0
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
23.02.2014 16:45 Hostan Arena - Znojmo - CZE 4. (redni del) HC Orli Znojmo 6 : 3
[zapisnik]
LA Stars Prep
23.02.2014 13:40 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 4. (redni del) MAC Budimpešta 1 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
23.02.2014 12:30 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 3. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 4 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
23.02.2014 11:30 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 3. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 0 : 14
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
22.02.2014 20:00 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 4. (redni del) LA Stars Prep 2 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.02.2014 18:20 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 4. (redni del) MAC Budimpešta 3 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
22.02.2014 17:00 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 3. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 2 : 5
[zapisnik]
EC KAC
22.02.2014 17:00 Volksgarten - Salzburg - AUT 3. (redni del) EC Red Bull Salzburg 2 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
22.02.2014 12:00 Hostan Arena - Znojmo - CZE 4. (redni del) HC Orli Znojmo 4 : 0
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
21.02.2014 19:25 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 3. (redni del) EC VSV 5 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
19.02.2014 19:45 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 3. (redni del) EC VSV 3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
19.02.2014 19:00 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 4. (redni del) MAC Budimpešta 1 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
19.02.2014 17:30 Volksgarten - Salzburg - AUT 3. (redni del) EC Red Bull Salzburg 8 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
19.02.2014 17:30 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 3. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
18.02.2014 18:30 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 4. (redni del) Sapa Fehervar AV19 4 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
16.02.2014 20:10 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 3. (redni del) EC VSV 5 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
16.02.2014 19:00 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 4. (redni del) Vienna Capitals Silver 4 : 5
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
16.02.2014 18:55 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 4. (redni del) LA Stars Prep 1 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
16.02.2014 17:30 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 4. (redni del) Sapa Fehervar AV19 3 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
16.02.2014 12:30 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 3. (redni del) EC KAC 5 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
15.02.2014 17:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 3. (redni del) Hk Olimpija 3 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
15.02.2014 14:15 Hostan Arena - Znojmo - CZE 4. (redni del) HC Orli Znojmo 2 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
15.02.2014 11:40 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 4. (redni del) Vienna Capitals Silver 2 : 4
[zapisnik]
LA Stars Prep
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
13.02.2014 18:30 Volksgarten - Salzburg - AUT 3. (redni del) EC Red Bull Salzburg 3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
12.02.2014 19:15 Donauparkhalle - Linz - AUT 4. (redni del) EHC Black Wings Linz 2 : 0
[zapisnik]
LA Stars Prep
12.02.2014 18:00 Hostan Arena - Znojmo - CZE 4. (redni del) HC Orli Znojmo 4 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
12.02.2014 17:30 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 3. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
09.02.2014 19:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 9 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
09.02.2014 17:15 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 2 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
08.02.2014 17:00 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 2 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
08.02.2014 14:30 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 4 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
08.02.2014 12:20 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 0 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
07.02.2014 15:40 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 1 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
05.02.2014 19:40 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 4 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.02.2014 17:30 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
02.02.2014 15:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 1 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
02.02.2014 13:45 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 5 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.02.2014 13:10 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 6 : 3
[zapisnik]
Ujpesti TE
01.02.2014 18:00 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 2 : 5
[zapisnik]
LA Stars Prep
01.02.2014 13:40 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 1 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
01.02.2014 13:30 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 3 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
01.02.2014 13:30 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
31.01.2014 18:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 4 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
29.01.2014 19:40 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 7 : 3
[zapisnik]
Ujpesti TE
29.01.2014 19:15 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
29.01.2014 18:30 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 8 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
26.01.2014 18:00 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 5 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
26.01.2014 13:50 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 5 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
26.01.2014 13:40 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 2 : 6
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
26.01.2014 13:30 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 2 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
26.01.2014 11:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 5 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
25.01.2014 19:10 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 6 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
25.01.2014 16:40 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 2 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
25.01.2014 16:15 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 4 : 5
[zapisnik]
LA Stars Prep
25.01.2014 15:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 7 : 5
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
25.01.2014 14:30 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 6 : 0
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
22.01.2014 19:35 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 2 : 0
[zapisnik]
Ujpesti TE
22.01.2014 19:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 3 : 5
[zapisnik]
EC VSV
22.01.2014 19:15 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 6 : 5
[zapisnik]
LA Stars Prep
19.01.2014 17:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 2 : 5
[zapisnik]
EC VSV
19.01.2014 13:40 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 4 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
19.01.2014 13:00 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 1 : 6
[zapisnik]
EC KAC
18.01.2014 17:40 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 2 : 7
[zapisnik]
EC KAC
18.01.2014 16:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.01.2014 14:30 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 4 : 6
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
18.01.2014 14:25 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 6 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
17.01.2014 16:30 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 3 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.01.2014 18:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
15.01.2014 18:00 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 5 : 6
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
12.01.2014 17:25 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 6 : 2
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
12.01.2014 16:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 2 : 5
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
12.01.2014 13:45 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 2 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
12.01.2014 13:30 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 2 : 3
[zapisnik]
LA Stars Prep
11.01.2014 18:00 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.01.2014 17:30 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 4 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
11.01.2014 17:30 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 7 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
11.01.2014 17:00 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 16 : 2
[zapisnik]
Ujpesti TE
11.01.2014 16:30 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 2 : 0
[zapisnik]
EC KAC
11.01.2014 15:30 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 2 : 8
[zapisnik]
EC VSV
08.01.2014 19:40 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 3 : 8
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
08.01.2014 19:15 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 0 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
06.01.2014 13:30 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 3 : 7
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
05.01.2014 16:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 2 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
05.01.2014 13:30 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 5 : 2
[zapisnik]
EC VSV
05.01.2014 13:15 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 3 : 4
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
05.01.2014 13:00 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 3 : 7
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
04.01.2014 18:45 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 2 : 6
[zapisnik]
MAC Budimpešta
04.01.2014 16:40 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 3 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
04.01.2014 15:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 3 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
04.01.2014 13:01 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 7 : 2
[zapisnik]
Ujpesti TE
02.01.2014 18:10 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 6 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
01.01.2014 15:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 7 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
31.12.2013 14:00 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 5 : 0
[zapisnik]
Ujpesti TE
29.12.2013 17:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 3 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
29.12.2013 17:00 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 5 : 3
[zapisnik]
Ujpesti TE
29.12.2013 16:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 2 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
29.12.2013 14:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 3 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
29.12.2013 09:40 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 6 : 5
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
28.12.2013 16:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 4 : 1
[zapisnik]
Ujpesti TE
28.12.2013 15:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 4 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
28.12.2013 13:30 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 2 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
28.12.2013 13:30 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 0 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
08.12.2013 17:50 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 1 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
08.12.2013 15:15 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 1 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
08.12.2013 15:00 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 2 : 0
[zapisnik]
EC KAC
08.12.2013 11:00 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 3 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.12.2013 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 1 : 6
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
07.12.2013 17:45 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 2 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.12.2013 17:30 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 4 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
07.12.2013 13:00 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 2 : 5
[zapisnik]
EC VSV
04.12.2013 19:40 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 0 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
04.12.2013 17:30 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 3 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
03.12.2013 19:55 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 5 : 8
[zapisnik]
EC KAC
01.12.2013 17:20 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 4 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
01.12.2013 12:30 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
01.12.2013 12:00 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 6 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
30.11.2013 20:00 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
30.11.2013 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
30.11.2013 13:15 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 7 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
30.11.2013 13:10 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 5 : 4
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
27.11.2013 19:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
27.11.2013 18:00 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 1 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
27.11.2013 17:30 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 1 : 2
[zapisnik]
EC KAC
24.11.2013 17:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 3 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.11.2013 14:25 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
24.11.2013 13:00 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 5 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
23.11.2013 20:00 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 4 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
23.11.2013 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 4 : 5
[zapisnik]
EC VSV
23.11.2013 17:30 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 5 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
23.11.2013 17:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 4 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
23.11.2013 14:40 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 12 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
20.11.2013 19:40 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 3 : 1
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
20.11.2013 18:00 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 4 : 1
[zapisnik]
LA Stars Prep
17.11.2013 17:30 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 3 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
17.11.2013 13:45 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 4 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
17.11.2013 13:40 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 6 : 3
[zapisnik]
Ujpesti TE
17.11.2013 13:30 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 3 : 4
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
16.11.2013 17:30 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 5 : 6
[zapisnik]
EC KAC
16.11.2013 17:30 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 3 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
16.11.2013 17:00 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 5 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
16.11.2013 14:40 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 0 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
16.11.2013 14:25 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 1 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
13.11.2013 18:00 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 3 : 7
[zapisnik]
LA Stars Prep
12.11.2013 18:30 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 5 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
12.11.2013 18:20 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 5 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
12.11.2013 18:00 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
03.11.2013 17:30 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 5 : 1
[zapisnik]
Ujpesti TE
03.11.2013 14:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 4 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
03.11.2013 13:50 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 4 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
03.11.2013 13:40 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
02.11.2013 19:40 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 4 : 1
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
02.11.2013 18:00 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 1 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
02.11.2013 16:30 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 4 : 6
[zapisnik]
EC VSV
02.11.2013 15:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 2 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
30.10.2013 19:15 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 3 : 0
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
30.10.2013 18:30 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 10 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
30.10.2013 16:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 5 : 4
[zapisnik]
LA Stars Prep
29.10.2013 17:15 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 4 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
27.10.2013 17:15 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 0 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
27.10.2013 14:40 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 7 : 3
[zapisnik]
EC KAC
27.10.2013 12:50 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 4 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
26.10.2013 18:05 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 2 : 7
[zapisnik]
EC KAC
26.10.2013 17:15 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
26.10.2013 17:00 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 5 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
26.10.2013 14:40 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 2 : 4
[zapisnik]
LA Stars Prep
26.10.2013 14:00 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 3 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
23.10.2013 19:40 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 1 : 8
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
23.10.2013 19:15 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 2 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
23.10.2013 19:15 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 5 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
22.10.2013 18:05 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 1 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
20.10.2013 15:00 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 2 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
20.10.2013 14:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 3 : 6
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
20.10.2013 13:45 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 2 : 4
[zapisnik]
LA Stars Prep
20.10.2013 12:30 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 3 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
19.10.2013 19:00 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 5 : 4
[zapisnik]
EC VSV
19.10.2013 17:45 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 4 : 2
[zapisnik]
Ujpesti TE
19.10.2013 16:20 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 6 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
19.10.2013 14:15 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 4 : 1
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
19.10.2013 12:40 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 6 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
16.10.2013 19:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 8 : 2
[zapisnik]
EC KAC
16.10.2013 19:00 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 5 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
13.10.2013 17:00 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 2 : 6
[zapisnik]
LA Stars Prep
13.10.2013 16:30 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 5 : 4
[zapisnik]
Ujpesti TE
13.10.2013 12:30 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 5 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
12.10.2013 20:00 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 0 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
12.10.2013 18:50 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 3 : 6
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
12.10.2013 17:30 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 3 : 4
[zapisnik]
LA Stars Prep
12.10.2013 17:15 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 10 : 6
[zapisnik]
Ujpesti TE
12.10.2013 17:00 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 1 : 2
[zapisnik]
EC VSV
12.10.2013 15:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 5 : 4
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
09.10.2013 19:15 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 5 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
06.10.2013 17:45 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 4 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
06.10.2013 16:25 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 3 : 6
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
06.10.2013 14:00 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 2 : 6
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
06.10.2013 13:25 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 1 : 2
[zapisnik]
EC KAC
05.10.2013 20:00 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 6 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
05.10.2013 17:40 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 1 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
05.10.2013 17:40 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 3 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
05.10.2013 17:30 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 0 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
05.10.2013 16:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 3 : 7
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
05.10.2013 14:30 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 4 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.10.2013 20:00 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 6 : 0
[zapisnik]
MAC Budimpešta
02.10.2013 17:30 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 1 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
29.09.2013 17:30 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 3 : 9
[zapisnik]
LA Stars Prep
29.09.2013 17:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 2 : 5
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
29.09.2013 16:00 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 5 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
29.09.2013 13:45 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 7 : 1
[zapisnik]
EC VSV
29.09.2013 13:30 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 2 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
29.09.2013 13:10 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 2 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.09.2013 19:00 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 4 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
28.09.2013 17:45 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 1 : 0
[zapisnik]
EC KAC
28.09.2013 17:00 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 4 : 2
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
28.09.2013 13:30 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 2 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.09.2013 13:00 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 2 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
28.09.2013 12:55 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 4 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
25.09.2013 19:45 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 1 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
25.09.2013 19:15 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.09.2013 19:00 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 4 : 5
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
22.09.2013 17:00 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 11 : 0
[zapisnik]
Ujpesti TE
22.09.2013 15:30 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 5 : 7
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
22.09.2013 13:30 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
21.09.2013 19:30 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 6 : 7
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
21.09.2013 18:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 5 : 0
[zapisnik]
MAC Budimpešta
21.09.2013 17:45 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
21.09.2013 15:20 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 5 : 3
[zapisnik]
Ujpesti TE
21.09.2013 13:25 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 1 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
18.09.2013 19:40 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.09.2013 19:40 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 4 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
15.09.2013 14:00 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 2 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
15.09.2013 13:00 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 2 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
15.09.2013 12:30 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 3 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
15.09.2013 12:00 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 0 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
14.09.2013 18:00 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 4 : 2
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers
14.09.2013 17:30 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 5 : 2
[zapisnik]
Ujpesti TE
14.09.2013 17:15 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 10 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "die Haie"
14.09.2013 16:15 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 6 : 1
[zapisnik]
EC VSV
14.09.2013 11:40 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 1 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
11.09.2013 19:40 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 9 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
11.09.2013 17:30 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
11.09.2013 17:30 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 7 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
08.09.2013 19:40 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 2 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
08.09.2013 14:55 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 3 : 1
[zapisnik]
Ujpesti TE
08.09.2013 13:30 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 5 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
08.09.2013 13:30 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) HC TWK Innsbruck "die Haie" 4 : 1
[zapisnik]
EC KAC
08.09.2013 13:00 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) Vienna Capitals Silver 4 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
07.09.2013 19:30 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) LA Stars Prep 5 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
07.09.2013 18:00 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 7 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
07.09.2013 18:00 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 3 : 4
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
07.09.2013 17:30 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 8 : 4
[zapisnik]
Ujpesti TE
07.09.2013 14:30 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 5 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
04.09.2013 19:00 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 7 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Silver
04.09.2013 18:00 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Black Wings Linz 0 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
04.09.2013 18:00 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Ujpesti TE 3 : 9
[zapisnik]
MAC Budimpešta
04.09.2013 17:30 Hostan Arena - Znojmo - CZE 1. (redni del) HC Orli Znojmo 8 : 2
[zapisnik]
LA Stars Prep
04.09.2013 17:00 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) SPG LLZ Stmk Süd/Graz 99ers 4 : 5
[zapisnik]
EC VSV








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • MASS 170×118

    MASS 170×118
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled