Sezona 2016/2017, tekmovanje DP Kadeti U-16 16/17

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
# Ekipa GP W W* T L* L GF GA ± PIM PPP PKP PTS
1 Hk Olimpija 21 13 1 0 4 3 89 45 44 203 21,35% 91,14% 45
2 HD mladi Jesenice 21 13 2 0 0 6 96 48 48 196 15,31% 90,91% 43
3 Hk Slavija Junior 21 11 3 0 1 6 81 56 25 188 16,47% 87,64% 40
4 SKHL Crvena Zvezda 21 12 0 0 2 7 84 63 21 320 9,09% 86,67% 38
5 Hk MK Bled 21 10 1 0 3 7 98 74 24 259 13,40% 88,24% 35
6 Hk Triglav 21 8 0 0 0 13 79 99 -20 177 16,67% 80,26% 24
7 HDK Maribor 21 4 2 0 0 15 59 137 -78 333 10,00% 74,56% 16
8 Team Zagreb 21 3 1 0 0 17 61 125 -64 299 18,52% 81,25% 11


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
26.03.2017 14:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO razvrstitev SKHL Crvena Zvezda 3 - 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
25.03.2017 17:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO finale HD mladi Jesenice 2 - 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.03.2017 16:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO razvrstitev Hk Slavija Junior 2 - 0
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
21.03.2017 18:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO finale Hk Olimpija 2 - 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
14.03.2017 18:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO polfinale Hk Slavija Junior 1 - 8
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
14.03.2017 16:15 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO polfinale SKHL Crvena Zvezda 1 - 11
[zapisnik]
Hk Olimpija
12.03.2017 17:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO polfinale Hk Olimpija 5 - 1
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
11.03.2017 17:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO polfinale HD mladi Jesenice 6 - 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
07.03.2017 16:45 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO četrtfinale Hk Slavija Junior 4 - 0
[zapisnik]
Hk Triglav
06.03.2017 17:45 Dvorana Bled - Bled - SLO četrtfinale Hk MK Bled 4 - 5
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda

Celoten razpored tekem >