5 Györi Nemak ETO HC 32 10 3 0 3 16 90 121 -31 107 16,67% 90,24% 39
6 Vasas CB 32 8 1 0 0 23 76 170 -94 199 10,87% 80,70% 26
7 SPG Zell am See/UEC Lienz 32 1 0 0 2 29 39 236 -197 123 14,29% 71,79% 5

5 Okanagan HC Europe 32 11 1 0 0 20 72 108 -36 183 12,28% 87,50% 35
6 HDK Maribor 32 6 1 0 5 20 90 155 -65 660 9,19% 87,22% 25
7 EHC Liwest Linz 32 6 2 0 2 22 78 140 -62 222 6,52% 84,78% 24
8 KHM Budimpešta 32 5 1 0 2 24 59 149 -90 118 7,32% 74,07% 19

OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)

ZADNJI REZULTATI

Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
22.03.2017 19:40 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN finale Sapa Fehervar AV19 4 - 2
[zapisnik]
UTE Budimpešta
18.03.2017 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN finale UTE Budimpešta 2 - 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
18.03.2017 17:30 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT razvrstitev UPC Vienna Capitals 5 - 1
[zapisnik]
EC VSV
15.03.2017 19:40 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT razvrstitev EC VSV 1 - 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
[zapisnik]
12.03.2017 14:00 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN polfinale UTE Budimpešta 4 - 1
EC VSV
05.03.2017 14:40 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN polfinale Sapa Fehervar AV19 3 - 1