Sezona 2016/2017, tekmovanje EBYSL U-20 16/17

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del), skupina A
# Ekipa GP W W* T L* L GF GA ± PIM PPP PKP PTS
1 EC Red Bull Salzburg 37 25 6 0 3 3 164 75 89 104 14,81% 84,62% 90
2 MAC Budimpešta 37 24 2 0 3 8 152 85 67 185 16,00% 85,45% 79
3 HC Orli Znojmo 37 18 3 0 3 13 159 124 35 90 23,26% 90,00% 63
4 HC TWK Innsbruck 37 13 3 0 2 19 132 162 -30 192 21,05% 89,29% 47
5 EHC Liwest Linz 37 7 3 0 2 25 86 157 -71 167 11,32% 73,77% 29
6 KMH Budimpešta 37 4 0 0 7 26 94 200 -106 218 15,09% 82,61% 19


1. (redni del), skupina B
# Ekipa GP W W* T L* L GF GA ± PIM PPP PKP PTS
1 UPC Vienna Capitals 37 31 2 0 1 3 192 77 115 241 20,22% 87,76% 98
2 Sapa Fehervar AV19 37 22 5 0 3 7 168 86 82 244 12,50% 85,06% 79
3 Okanagan HC Europe 37 22 1 0 1 13 147 108 39 323 11,22% 87,50% 69
4 Hk Olimpija 37 11 4 0 2 20 111 129 -18 643 11,11% 87,15% 43
5 Debrecen - Miškolc Select 37 12 0 0 3 22 96 151 -55 252 15,73% 88,54% 39
6 Hk Slavija Junior 37 9 4 0 3 21 84 150 -66 594 9,69% 89,43% 38


1. (redni del), skupina C
# Ekipa GP W W* T L* L GF GA ± PIM PPP PKP PTS
1 HD mladi Jesenice 37 21 5 0 4 7 153 96 57 691 16,23% 86,89% 77
2 Hk Triglav 37 21 3 0 1 12 127 72 55 433 15,26% 92,36% 70
3 Vasas CB 36 15 2 0 3 16 130 117 13 236 13,64% 84,47% 52
4 KHL Medveščak 37 14 3 0 2 18 106 148 -42 186 11,76% 84,95% 50
5 EC VSV 36 13 2 0 4 17 99 92 7 344 12,50% 82,24% 47
6 LLZ Stmk. Sud/Graz99ers 37 2 0 0 1 34 49 220 -171 269 3,75% 79,44% 7


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
28.03.2017 18:30 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT finale UPC Vienna Capitals 8 - 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
26.03.2017 17:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO finale HD mladi Jesenice 4 - 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
23.03.2017 19:00 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT finale UPC Vienna Capitals 3 - 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
16.03.2017 19:15 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN polfinale MAC Budimpešta 3 - 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
16.03.2017 16:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO polfinale HD mladi Jesenice 5 - 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
12.03.2017 17:00 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT polfinale UPC Vienna Capitals 3 - 0
[zapisnik]
MAC Budimpešta
12.03.2017 15:30 Volksgarten - Salzburg - AUT polfinale EC Red Bull Salzburg 1 - 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
09.03.2017 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO četrtfinale HD mladi Jesenice 10 - 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
05.03.2017 16:40 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN četrtfinale Sapa Fehervar AV19 0 - 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
05.03.2017 16:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO četrtfinale Hk Triglav 0 - 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg

Celoten razpored tekem >