4 EHC Liwest Linz 10 4 0 0 0 6 29 36 -7 0 0,00% 100,00% 14
5 HC TWK Innsbruck 10 3 0 0 0 7 31 45 -14 0 0,00% 100,00% 9
6 HC Bolzano Südtirol 10 2 0 0 0 8 28 50 -22 0 0,00% 100,00% 7

3 EC Dornbirn 10 5 1 0 1 3 32 23 9 36 18,18% 100,00% 19
4 EC VSV 10 3 1 0 0 6 35 37 -2 14 75,00% 85,71% 17
5 HDD Olimpija 10 2 2 0 1 5 21 39 -18 141 4,35% 81,58% 11
6 Sapa Fehervar AV19 10 2 0 0 2 6 26 38 -12 46 11,11% 100,00% 8

OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)

ZADNJI REZULTATI

Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
26.03.2017 14:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT polfinale EC KAC 4 - 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.03.2017 19:45 Volksgarten - Salzburg - AUT polfinale EC Red Bull Salzburg 3 - 4
UPC Vienna Capitals
19.03.2017 18:30 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT polfinale UPC Vienna Capitals 1 - 0