Sezona 2015/2016, tekmovanje DP Mlajši dečki U-12 15/16

RAZPORED TEKEM


Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
01.04.2016 17:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO razvrstitev Hk Slavija Junior 3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
30.03.2016 15:00 Dvorana Bled - Bled - SLO razvrstitev Hk MK Bled B 1 : 6
[zapisnik]
HDK Maribor
29.03.2016 16:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO razvrstitev Hk Triglav 4 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
26.03.2016 12:00 Dvorana Bled - Bled - SLO finale Hk MK Bled A 2 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
26.03.2016 11:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO razvrstitev HDK Maribor 4 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled B
24.03.2016 18:00 Dvorana Celje - Celje - SLO razvrstitev Hk ECE Celje 3 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
23.03.2016 18:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO finale Hk Olimpija 2 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled A
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
23.03.2016 18:00 Dvorana Bled - Bled - SLO razvrstitev Hk MK Bled B 0 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
23.03.2016 17:15 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO razvrstitev Hk Slavija Junior 2 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
22.03.2016 17:45 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO razvrstitev HD mladi Jesenice 12 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
16.03.2016 18:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO razvrstitev Hk Triglav 2 : 0
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
16.03.2016 17:45 Dvorana Celje - Celje - SLO razvrstitev Hk ECE Celje 3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
16.03.2016 17:45 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO polfinale HDK Maribor 0 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
12.03.2016 14:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO razvrstitev Hk Slavija Junior 6 : 0
[zapisnik]
Hk ECE Celje
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
12.03.2016 13:15 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO polfinale Hk Olimpija 7 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
12.03.2016 13:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO razvrstitev HD mladi Jesenice 3 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
09.03.2016 17:30 Dvorana Bled - Bled - SLO polfinale Hk MK Bled B 2 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled A
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
08.03.2016 18:30 Dvorana Celje - Celje - SLO četrtfinale Hk ECE Celje 0 : 23
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
08.03.2016 18:00 Dvorana Bled - Bled - SLO polfinale Hk MK Bled A 6 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled B
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
08.03.2016 17:15 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO četrtfinale HDK Maribor 5 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
05.03.2016 14:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO četrtfinale Hk Slavija Junior 1 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
05.03.2016 14:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO četrtfinale Hk Triglav 2 : 9
[zapisnik]
Hk MK Bled A
05.03.2016 13:15 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO četrtfinale HD mladi Jesenice 6 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled B
02.03.2016 18:45 Dvorana Bled - Bled - SLO četrtfinale Hk MK Bled B 4 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.03.2016 18:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO četrtfinale Hk Olimpija 18 : 1
[zapisnik]
Hk ECE Celje
02.03.2016 16:45 Dvorana Bled - Bled - SLO četrtfinale Hk MK Bled A 5 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
02.03.2016 16:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO četrtfinale HDK Maribor 1 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
27.02.2016 15:00 Dom sportova - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 3 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
27.02.2016 13:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 3 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
27.02.2016 12:30 Dom sportova - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 7 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
27.02.2016 11:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 2 : 9
[zapisnik]
Hk MK Bled B
27.02.2016 10:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled A 6 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
25.02.2016 20:00 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 7 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
20.02.2016 18:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled A 4 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
20.02.2016 14:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled B 3 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
20.02.2016 10:45 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 8 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
17.02.2016 18:45 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk ECE Celje 4 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
13.02.2016 18:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled A 14 : 0
[zapisnik]
Hk ECE Celje
13.02.2016 17:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 3 : 9
[zapisnik]
KHL Zagreb
13.02.2016 14:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 4 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
13.02.2016 13:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 7 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
13.02.2016 12:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 1 : 13
[zapisnik]
Hk MK Bled B
08.02.2016 12:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk ECE Celje 5 : 8
[zapisnik]
HDK Maribor
06.02.2016 15:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled B 6 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
06.02.2016 12:45 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 1 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
06.02.2016 12:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk ECE Celje 3 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
06.02.2016 11:15 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 0 : 16
[zapisnik]
Hk MK Bled A
06.02.2016 10:45 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 7 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
05.02.2016 17:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 1 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
04.02.2016 18:15 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 0 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled B
30.01.2016 14:45 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 2 : 6
[zapisnik]
KHL Zagreb
30.01.2016 14:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled A 5 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled B
30.01.2016 12:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 2 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
30.01.2016 12:30 Dom sportova - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
23.01.2016 17:15 Dom sportova - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 4 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
23.01.2016 13:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 14 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
23.01.2016 12:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 1 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
23.01.2016 10:45 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 1 : 14
[zapisnik]
Hk MK Bled A
23.01.2016 10:15 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 2 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled B
16.01.2016 14:15 Šalata - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 0 : 18
[zapisnik]
Hk Olimpija
16.01.2016 13:30 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 0 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled B
16.01.2016 12:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk ECE Celje 1 : 4
[zapisnik]
KHL Zagreb
16.01.2016 11:00 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled A 5 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
16.01.2016 10:15 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 8 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
12.01.2016 19:45 Šalata - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 3 : 9
[zapisnik]
KHL Zagreb
09.01.2016 16:00 Šalata - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 3 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
09.01.2016 14:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 2 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled A
09.01.2016 14:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 1 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
09.01.2016 14:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled B 8 : 7
[zapisnik]
Hk ECE Celje
09.01.2016 12:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 2 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
02.01.2016 12:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled A 10 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
02.01.2016 12:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk ECE Celje 6 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.01.2016 10:15 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 1 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.01.2016   Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 5 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled B
29.12.2015 18:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 4 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
26.12.2015 14:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 6 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
26.12.2015 12:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 1 : 11
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
26.12.2015 12:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 4 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
26.12.2015 10:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 0 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
21.12.2015 18:15 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 4 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled A
19.12.2015 14:15 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 3 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
19.12.2015 14:00 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 1 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
19.12.2015 12:10 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk ECE Celje 0 : 21
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.12.2015 11:30 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 2 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
19.12.2015 09:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled B 1 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
16.12.2015 16:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 6 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
13.12.2015 17:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk ECE Celje 6 : 7
[zapisnik]
KHL Mladost
12.12.2015 14:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 2 : 10
[zapisnik]
Hk MK Bled A
12.12.2015 13:30 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 4 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
12.12.2015 12:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 1 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
10.12.2015 15:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled B 9 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
05.12.2015 13:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 10 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled B
05.12.2015 12:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 8 : 0
[zapisnik]
Hk ECE Celje
05.12.2015 10:45 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 2 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled A
28.11.2015 15:30 Šalata - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 12 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
28.11.2015 12:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled B 13 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
28.11.2015 12:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.11.2015 12:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk ECE Celje 4 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled A
21.11.2015 14:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 10 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
21.11.2015 14:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 7 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
18.11.2015 18:00 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled A 7 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
14.11.2015 13:45 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 21 : 1
[zapisnik]
Hk ECE Celje
14.11.2015 13:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 4 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
14.11.2015 12:45 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 8 : 1
[zapisnik]
KHL Mladost
14.11.2015 10:00 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 7 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
11.11.2015 21:15 Šalata - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 3 : 1
[zapisnik]
KHL Mladost
11.11.2015 17:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled B 4 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled A
10.11.2015 17:30 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 5 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
07.11.2015 15:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled A 5 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
07.11.2015 14:45 Dom sportova - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 1 : 13
[zapisnik]
Hk Olimpija
07.11.2015 13:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled B 9 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
07.11.2015 12:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 4 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
07.11.2015 11:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 5 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
31.10.2015 14:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 11 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
31.10.2015 14:45 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 10 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
31.10.2015 12:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 2 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled A
31.10.2015 09:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
30.10.2015 14:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled B 8 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
24.10.2015 12:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk ECE Celje 3 : 33
[zapisnik]
Hk MK Bled B
24.10.2015 11:15 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 3 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
24.10.2015 10:30 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 7 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
17.10.2015 17:00 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 3 : 13
[zapisnik]
Hk MK Bled A
17.10.2015 14:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled B 6 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
17.10.2015 13:15 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 3 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
17.10.2015 12:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 10 : 8
[zapisnik]
Hk ECE Celje
17.10.2015 10:15 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 17 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
14.10.2015 17:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled A 5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.10.2015 14:45 Dom sportova - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 9 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
11.10.2015 13:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled A 7 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
10.10.2015 14:45 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 8 : 1
[zapisnik]
KHL Mladost
10.10.2015 12:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk ECE Celje 1 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
10.10.2015 10:30 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 2 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
03.10.2015 18:00 Dom sportova - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 4 : 10
[zapisnik]
HDK Maribor
03.10.2015 17:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 23 : 0
[zapisnik]
Hk ECE Celje
03.10.2015 12:45 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 7 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
03.10.2015 12:30 Dom sportova - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 2 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
03.10.2015 11:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 2 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled B








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • MASS 170×118

    MASS 170×118
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled