6 Hk Slavija Junior 20 8 1 0 1 10 76 93 -17 143 17,11% 89,80% 27
7 HD mladi Jesenice 20 7 0 0 1 12 75 101 -26 154 15,38% 76,62% 22
8 Hk Triglav 20 5 2 0 0 13 59 90 -31 196 13,33% 75,64% 19
9 KHL Medveščak 20 5 1 0 0 14 45 102 -57 217 15,71% 81,82% 17
10 KHL Mladost 20 5 0 0 0 15 48 154 -106 118 5,41% 62,71% 15
11 Hk ECE Celje 20 3 0 0 1 16 59 210 -151 136 15,87% 79,07% 10

OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)

ZADNJI REZULTATI

Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
01.04.2016 17:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO razvrstitev Hk Slavija Junior 3 - 2
Hk Olimpija
26.03.2016 11:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO razvrstitev HDK Maribor 4 - 7
Hk Triglav
22.03.2016 17:45 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO razvrstitev HD mladi Jesenice 12 - 3