Sezona 2013/2014, tekmovanje DP Dečki 13/14

RAZPORED TEKEM


Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
26.03.2014 15:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 11 : 3
[zapisnik]
HDD Bled
23.03.2014 15:00 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 1 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
23.03.2014 12:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk Celje 6 : 14
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.03.2014 09:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 3 : 10
[zapisnik]
Hk Triglav
19.03.2014 17:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.03.2014 16:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 6 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
16.03.2014 16:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 11 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
16.03.2014 16:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 3 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
16.03.2014 15:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 3 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
10.03.2014 17:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 8 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
09.03.2014 14:15 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 2 : 10
[zapisnik]
Hk Triglav
09.03.2014 10:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
04.03.2014 18:30 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk Celje 6 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.03.2014 13:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 4 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
02.03.2014 13:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 0 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
02.03.2014 12:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 7 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.03.2014 11:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 4 : 15
[zapisnik]
Hk Celje
16.02.2014 13:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 2 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
16.02.2014 13:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 18 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
16.02.2014 12:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 4 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
16.02.2014 11:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 10 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.02.2014 16:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 14 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
02.02.2014 12:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk Celje 3 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.02.2014 11:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 4 : 15
[zapisnik]
Team Zagreb
02.02.2014 09:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 1 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
26.01.2014 14:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 7 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
26.01.2014 11:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 11 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
26.01.2014 10:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 3 : 7
[zapisnik]
Team Zagreb
21.01.2014 16:20 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 11 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
19.01.2014 12:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 6 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
18.01.2014 11:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 3 : 10
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
17.01.2014 16:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 9 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
14.01.2014 18:15 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 3 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
12.01.2014 15:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 6 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
12.01.2014 14:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 0 : 7
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
12.01.2014 12:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 2 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
12.01.2014 11:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 5 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
05.01.2014 12:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk Celje 3 : 8
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
05.01.2014 11:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 0 : 10
[zapisnik]
Team Zagreb
05.01.2014 09:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 2 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
22.12.2013 15:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 6 : 10
[zapisnik]
Hk Triglav
22.12.2013 14:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 3 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled
22.12.2013 13:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 6 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.12.2013 11:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 1 : 12
[zapisnik]
Hk Celje
15.12.2013 12:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 7 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.12.2013 12:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk Celje 4 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
15.12.2013 09:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 8 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
08.12.2013 15:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 2 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
08.12.2013 13:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 4 : 19
[zapisnik]
Hk Triglav
08.12.2013 12:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Celje 6 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
01.12.2013 17:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 0 : 9
[zapisnik]
Team Zagreb
01.12.2013 13:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 21 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
01.12.2013 12:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 8 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
01.12.2013 11:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 2 : 7
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
24.11.2013 12:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 4 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
24.11.2013 12:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk Celje 2 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
24.11.2013 11:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 13 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
24.11.2013 09:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 3 : 14
[zapisnik]
Hk Triglav
18.11.2013 18:30 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk Celje 8 : 9
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
17.11.2013 13:15 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 12 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
17.11.2013 12:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 7 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
17.11.2013 11:45 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 1 : 10
[zapisnik]
Hk MK Bled
03.11.2013 17:15 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 9 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
03.11.2013 16:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 7 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
03.11.2013 15:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 7 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
03.11.2013 12:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 21 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
27.10.2013 16:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 0 : 9
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.10.2013 18:30 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk Celje 11 : 3
[zapisnik]
HDD Bled
22.10.2013 16:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 8 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
20.10.2013 17:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 1 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
20.10.2013 14:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 1 : 9
[zapisnik]
Hk Olimpija
20.10.2013 13:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 7 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
20.10.2013 12:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 5 : 11
[zapisnik]
Hk MK Bled
13.10.2013 14:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 5 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
13.10.2013 12:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 13 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
13.10.2013 11:45 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 3 : 6
[zapisnik]
Hk Celje
13.10.2013 11:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 6 : 4
[zapisnik]
Team Zagreb
06.10.2013 17:15 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 4 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
06.10.2013 13:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 4 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
06.10.2013 12:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 4 : 20
[zapisnik]
Hk MK Bled
06.10.2013 12:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 1. (redni del) Hk Celje 3 : 16
[zapisnik]
Hk Triglav
29.09.2013 16:00 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 11 : 6
[zapisnik]
Hk Celje
29.09.2013 15:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 14 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
29.09.2013 11:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 5 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • MASS 170×118

    MASS 170×118
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled