Sezona 2013/2014, tekmovanje DP Mlajši dečki 13/14

RAZPORED TEKEM


Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
30.03.2014 11:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 4 : 6
[zapisnik]
HDD Bled
29.03.2014 14:00 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 3 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
26.03.2014 16:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.03.2014 16:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 5 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
22.03.2014 13:30 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 1 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.03.2014 12:45 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 3 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
22.03.2014 12:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 1 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
17.03.2014 18:15 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 1 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
15.03.2014 16:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 14 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.03.2014 14:45 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 5 : 1
[zapisnik]
Team Zagreb
14.03.2014 15:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 7 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
07.03.2014 16:00 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 3 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
01.03.2014 17:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 3 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
01.03.2014 13:30 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 0 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
01.03.2014 11:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 0 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
01.03.2014 10:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 2 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
15.02.2014 18:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 4 : 0
[zapisnik]
Team Zagreb
15.02.2014 13:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 5 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.02.2014 13:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 14 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
15.02.2014 12:15 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 7 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
01.02.2014 12:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 1 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
01.02.2014 11:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 2 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
01.02.2014 10:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDK Maribor 3 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
01.02.2014 10:15 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 3 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
25.01.2014 11:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 5 : 0
[zapisnik]
Team Zagreb
25.01.2014 11:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 20 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
25.01.2014 10:15 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 4 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
24.01.2014 18:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 3 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
14.01.2014 16:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 6 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
11.01.2014 12:45 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 8 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
11.01.2014 12:15 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 2 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
10.01.2014 16:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 1 : 8
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
08.01.2014 17:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 0 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
04.01.2014 17:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 1 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
04.01.2014 14:45 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 14 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
04.01.2014 14:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
04.01.2014 11:45 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 9 : 4
[zapisnik]
HDD Bled
23.12.2013 14:00 Dom sportova - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 2 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
21.12.2013 13:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 2 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
21.12.2013 12:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 5 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
21.12.2013 09:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 0 : 12
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
14.12.2013 16:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 14 : 3
[zapisnik]
HDD Bled
14.12.2013 14:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 11 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
14.12.2013 13:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 2 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
14.12.2013 11:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 0 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
07.12.2013 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 4 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
07.12.2013 15:45 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 5 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
07.12.2013 13:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 1 : 9
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
07.12.2013 10:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 1 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
30.11.2013 14:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 4 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
30.11.2013 13:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 3 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
30.11.2013 09:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 5 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
23.11.2013 14:00 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 4 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
23.11.2013 12:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 13 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
23.11.2013 12:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 7 : 6
[zapisnik]
HDD Bled
23.11.2013 12:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 1 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
16.11.2013 14:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 16 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
16.11.2013 13:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 2 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
16.11.2013 13:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 6 : 9
[zapisnik]
Team Zagreb
16.11.2013 10:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
02.11.2013 17:15 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 2 : 12
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.11.2013 17:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 12 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
02.11.2013 13:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 12 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
02.11.2013 07:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 1 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
30.10.2013 18:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 2 : 12
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.10.2013 12:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 12 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
26.10.2013 12:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 1 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
26.10.2013 11:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 2 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
25.10.2013 17:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) Team Zagreb 4 : 10
[zapisnik]
Hk MK Bled
19.10.2013 15:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 5 : 8
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.10.2013 14:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 4 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
19.10.2013 10:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 12 : 4
[zapisnik]
Team Zagreb
12.10.2013 14:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 6 : 25
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
12.10.2013 14:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 5 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
12.10.2013 13:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 3 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
12.10.2013 12:45 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 3 : 4
[zapisnik]
Team Zagreb
05.10.2013 14:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 1 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
05.10.2013 13:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 2 : 11
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
05.10.2013 12:45 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 3 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
05.10.2013 12:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) HDD Bled 5 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
28.09.2013 14:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 14 : 1
[zapisnik]
Team Zagreb
28.09.2013 13:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 6 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
28.09.2013 13:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 4 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
28.09.2013 12:45 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 3 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • MASS 170×118

    MASS 170×118
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled