Sezona 2010/2011, tekmovanje 2011 W.C. - Elitna sk.

RAZPORED TEKEM


Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
15.05.2011 20:30 Orange Arena - Bratislava - SVK finale Švedska 1 : 6
[zapisnik]
Finska
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
15.05.2011 16:00 Orange Arena - Bratislava - SVK razvrstitev Češka 7 : 4
[zapisnik]
Rusija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
13.05.2011 20:15 Orange Arena - Bratislava - SVK polfinale Finska 3 : 0
[zapisnik]
Rusija
13.05.2011 16:15 Orange Arena - Bratislava - SVK polfinale Češka 2 : 5
[zapisnik]
Švedska
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
12.05.2011 20:15 Orange Arena - Bratislava - SVK četrtfinale Kanada 1 : 2
[zapisnik]
Rusija
12.05.2011 16:15 Orange Arena - Bratislava - SVK četrtfinale Finska 4 : 1
[zapisnik]
Norveška
11.05.2011 20:15 Orange Arena - Bratislava - SVK četrtfinale Švedska 5 : 2
[zapisnik]
Nemčija
11.05.2011 16:15 Orange Arena - Bratislava - SVK četrtfinale Češka 4 : 0
[zapisnik]
ZDA
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
09.05.2011 20:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina F Kanada 3 : 2
[zapisnik]
Švedska
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
09.05.2011 20:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina E Nemčija 2 : 5
[zapisnik]
Češka
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
09.05.2011 16:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina F Švica 5 : 3
[zapisnik]
ZDA
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
09.05.2011 16:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina E Rusija 2 : 3
[zapisnik]
Finska
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
09.05.2011 12:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina F Francija 2 : 5
[zapisnik]
Norveška
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
09.05.2011 12:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina E Slovaška 4 : 1
[zapisnik]
Danska
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
08.05.2011 20:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina G Latvija 4 : 1
[zapisnik]
Avstrija
08.05.2011 20:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina G Slovenija 1 : 7
[zapisnik]
Belorusija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
08.05.2011 16:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina F Švedska 2 : 0
[zapisnik]
Švica
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
08.05.2011 16:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina E Češka 3 : 2
[zapisnik]
Rusija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
07.05.2011 20:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina F ZDA 3 : 2
[zapisnik]
Francija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
07.05.2011 20:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina E Finska 2 : 1
[zapisnik]
Slovaška
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
07.05.2011 16:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina F Norveška 2 : 3
[zapisnik]
Kanada
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
07.05.2011 16:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina E Danska 4 : 3
[zapisnik]
Nemčija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
07.05.2011 12:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina G Belorusija 3 : 6
[zapisnik]
Latvija
07.05.2011 12:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina G Avstrija 3 : 2
[zapisnik]
Slovenija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
06.05.2011 20:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina F Švedska 4 : 0
[zapisnik]
Francija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
06.05.2011 20:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina E Češka 3 : 2
[zapisnik]
Slovaška
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
06.05.2011 16:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina F Kanada 4 : 3
[zapisnik]
ZDA
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
06.05.2011 16:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina E Nemčija 4 : 5
[zapisnik]
Finska
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
05.05.2011 20:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina F Švica 2 : 3
[zapisnik]
Norveška
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
05.05.2011 20:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina E Rusija 4 : 3
[zapisnik]
Danska
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
05.05.2011 16:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina G Belorusija 7 : 2
[zapisnik]
Avstrija
05.05.2011 16:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina G Slovenija 5 : 2
[zapisnik]
Latvija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
04.05.2011 20:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina C Švedska 6 : 2
[zapisnik]
ZDA
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
04.05.2011 20:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina D Finska 1 : 2
[zapisnik]
Češka
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
04.05.2011 16:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina C Avstrija 0 : 5
[zapisnik]
Norveška
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
04.05.2011 16:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina D Danska 3 : 2
[zapisnik]
Latvija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
03.05.2011 20:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina B Francija 2 : 1
[zapisnik]
Belorusija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
03.05.2011 20:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina A Rusija 4 : 3
[zapisnik]
Slovaška
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
03.05.2011 16:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina B Kanada 4 : 3
[zapisnik]
Švica
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
03.05.2011 16:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina A Slovenija 2 : 3
[zapisnik]
Nemčija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
02.05.2011 20:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina C Švedska 3 : 0
[zapisnik]
Avstrija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
02.05.2011 20:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina D Latvija 2 : 3
[zapisnik]
Finska
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
02.05.2011 16:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina C ZDA 4 : 2
[zapisnik]
Norveška
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
02.05.2011 16:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina D Češka 6 : 0
[zapisnik]
Danska
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
01.05.2011 20:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina B Švica 4 : 1
[zapisnik]
Belorusija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
01.05.2011 20:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina A Slovaška 3 : 4
[zapisnik]
Nemčija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
01.05.2011 16:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina B Kanada 9 : 1
[zapisnik]
Francija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
01.05.2011 16:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina A Rusija 6 : 4
[zapisnik]
Slovenija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
30.04.2011 20:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina C Norveška 5 : 4
[zapisnik]
Švedska
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
30.04.2011 20:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina D Češka 4 : 2
[zapisnik]
Latvija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
30.04.2011 20:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina C ZDA 5 : 1
[zapisnik]
Avstrija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
30.04.2011 16:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina D Finska 5 : 1
[zapisnik]
Danska
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
29.04.2011 20:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina B Belorusija 1 : 4
[zapisnik]
Kanada
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
29.04.2011 20:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina A Slovaška 3 : 1
[zapisnik]
Slovenija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
29.04.2011 16:15 Steel Arena - Košice - SVK Skupina B Švica 1 : 0
[zapisnik]
Francija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
29.04.2011 16:15 Orange Arena - Bratislava - SVK Skupina A Nemčija 2 : 0
[zapisnik]
Rusija








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • MASS 170×118

    MASS 170×118
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled