STATISTIKA EKIPE UTE Budimpešta
(sezona 2016/2017, tekmovanje EBJL U-18 16/17)


RAZPORED TEKEM IN REZULTATI


Datum Ura Lokacija Tip Ekipa 1 Rezultat Ekipa 2
03.09.2016 18:45 Ice Arena - Miškolc - HUN 1. (redni del) Debrecen - Miškolc Select 4 : 6
[zapisnik]
UTE Budimpešta
10.09.2016 18:00 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 7 : 2
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
17.09.2016 15:00 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 6 : 2
[zapisnik]
EC VSV
24.09.2016 12:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 3 : 4
[zapisnik]
UTE Budimpešta
01.10.2016 19:45 Eishalle - Zell am See - AUT 1. (redni del) SPG Zell am See/UEC Lienz 1 : 7
[zapisnik]
UTE Budimpešta
02.10.2016 11:45 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) EC KAC 4 : 5
[zapisnik]
UTE Budimpešta
05.10.2016 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 3 : 7
[zapisnik]
MAC Budimpešta
08.10.2016 17:00 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) EHC Liwest Linz 1 : 7
[zapisnik]
UTE Budimpešta
15.10.2016 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 3 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
22.10.2016 16:25 Klenk Dome - St. Pölten - AUT 1. (redni del) Okanagan HC Europe 1 : 4
[zapisnik]
UTE Budimpešta
23.10.2016 18:00 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) UPC Vienna Capitals 3 : 8
[zapisnik]
UTE Budimpešta
26.10.2016 19:00 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) KHM Budimpešta 1 : 8
[zapisnik]
UTE Budimpešta
29.10.2016 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 6 : 2
[zapisnik]
Vasas CB
30.10.2016 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 2 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
12.11.2016 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 5 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
13.11.2016 15:20 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
19.11.2016 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 6 : 1
[zapisnik]
KHM Budimpešta
25.11.2016 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 5 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
26.11.2016 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 8 : 2
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
27.11.2016 15:20 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 4 : 3
[zapisnik]
EC KAC
03.12.2016 15:20 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) MAC Budimpešta 4 : 3
[zapisnik]
UTE Budimpešta
10.12.2016 13:00 Nemak Arena - Györi - HUN 1. (redni del) Györi Nemak ETO HC 1 : 6
[zapisnik]
UTE Budimpešta
17.12.2016 12:40 Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) KHM Budimpešta 1 : 4
[zapisnik]
UTE Budimpešta
07.01.2017 12:15 Eishalle - Zell am See - AUT 1. (redni del) Debrecen - Miškolc Select 1 : 3
[zapisnik]
UTE Budimpešta
14.01.2017 15:10 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 5 : 1
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
19.01.2017 16:00 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) Sapa Fehervar AV19 3 : 4
[zapisnik]
UTE Budimpešta
21.01.2017 15:10 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 4 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
26.01.2017 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 3 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
28.01.2017 18:40 Jegpalota - Budimpešta - HUN 1. (redni del) Vasas CB 3 : 5
[zapisnik]
UTE Budimpešta
29.01.2017 18:00 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN 1. (redni del) UTE Budimpešta 1 : 2
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
04.02.2017 13:40 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) EC VSV 7 : 0
[zapisnik]
UTE Budimpešta
05.02.2017 12:00 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) EC Red Bull Salzburg 8 : 1
[zapisnik]
UTE Budimpešta
22.02.2017 14:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN četrtfinale UTE Budimpešta 7 : 1
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
25.02.2017 12:30 Ice Arena - Miškolc - HUN četrtfinale Debrecen - Miškolc Select 3 : 1
[zapisnik]
UTE Budimpešta
01.03.2017 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN četrtfinale UTE Budimpešta 10 : 3
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
07.03.2017 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN polfinale UTE Budimpešta 4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
10.03.2017 16:15 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT polfinale EC VSV 3 : 2
[zapisnik]
UTE Budimpešta
12.03.2017 14:00 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN polfinale UTE Budimpešta 4 : 1
[zapisnik]
EC VSV
14.03.2017 19:40 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN finale Sapa Fehervar AV19 4 : 3
[zapisnik]
UTE Budimpešta
18.03.2017 18:40 Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN finale UTE Budimpešta 2 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.03.2017 19:40 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN finale Sapa Fehervar AV19 4 : 2
[zapisnik]
UTE Budimpešta





STATISTIKA IGRALCEV IN VRATARJEV


VRATARJI
Št. Priimek, ime GP MIP GA GAA SOG SVS SVS% PIM PPGA SHGA
#91 KOTSIS Benjamin Mark 1 60:00 1 1 9 8 88,89% 0 0 0
#1 MARKUS Levente 6 360:00 19 3.16 154 135 87,66% 2 7 1
#31 MONOSTORI Tamas 0 0:00 0 0 - - - 0 0 0


IGRALCI
Št. Priimek, ime GP G A PTS GGA AGA PPG PPGG SHG SHGG PIM
#9 SZALMA Zsolt 8 10 12 22 1.25 1.5 3 0.37 0 0 12
#26 HORVATH Akos 8 2 11 13 0.25 1.37 1 0.12 0 0 10
#22 KOVACS Sebestyen 7 8 2 10 1.14 0.28 3 0.42 0 0 20
#24 MOLNAR Andras 7 3 7 10 0.42 1 1 0.14 0 0 6
#16 PATERKA Bence 8 3 3 6 0.37 0.37 0 0 0 0 4
#10 GALOS Norbert 6 3 3 6 0.5 0.5 0 0 0 0 2
#11 BARTA Daniel Peter 8 2 4 6 0.25 0.5 0 0 0 0 2
#48 ZSIGMOND Aron Sandor 7 3 2 5 0.42 0.28 1 0.14 0 0 2
#42 CSATADI Gergö 6 1 4 5 0.16 0.66 0 0 0 0 6
#97 POKORNYI David 8 2 1 3 0.25 0.12 1 0.12 0 0 12
#8 SZABO Zsolt 8 0 3 3 0 0.37 0 0 0 0 4
#21 HORVATH Oliver 8 1 1 2 0.12 0.12 1 0.12 0 0 2
#27 BLAZSEJ Krisztian 7 1 1 2 0.14 0.14 0 0 0 0 2
#23 EGYEDI Zsolt 8 0 2 2 0 0.25 0 0 0 0 6
#20 PALUSKA Botond 7 0 2 2 0 0.28 0 0 0 0 6
#18 BIRKE Attila 3 1 0 1 0.33 0 1 0.33 0 0 0
#4 BARTA Aron 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 GASPAR Soma 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
#96 NEMETH Kristof Balint 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 SELMECZI Andras 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
#6 GASPAR Levente 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
#2 AMBRUS DOBAI Marton 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
#6 JARACS Roland 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 BERES Boldizsar 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 MOLNAR Attila 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


LEGENDA - VRATARJI: GP - število odigranih tekem v tem tekmovanju (games played), MIP - skupno število minut v igri (minutes in play), GA - število prejetih zadetkov (goals against), GAA - povprečje prejetih zadetkov glede na čas v igri (goals against average), PIM - število kazenskih minut iz velikih kazni (penalties in minutes), PPGA - število prejetih power-play zadetkov (power-play goals against), SHGA - število prejetih short-handed zadetkov (short-handed goals against)

LEGENDA - IGRALCI: GP - število odigranih tekem (games played), G - število doseženih zadetkov (goals), A - število podaj za zadetek (assists), PTS - število točk, ki jih izračunamo tako, da seštejemo zadetke in podaje (points), GGA - povprečno število zadetkov na odigrano tekmo (goals per game average), AGA - povprečno število podaj na odigrano tekmo (assists per game average), PPG - število zadetkov ob igri z igralcem več (power-play goals), PPGG - število zadetkov ob igri z igralcem več na odigrano tekmo (power-play goals per game), SHG - število zadetkov ob igri z igralcem manj (short-handed goals), SHGG - število zadetkov ob igri z igralcem manj na odigrano tekmo (short-handed goals per game), PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes).



<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Pivovarna Union

    Pivovarna Union
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • Merkur

    Merkur
  • Kompas

    Kompas
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • BTC City

    BTC City
  • Modiana

    Modiana
  • Europlakat

    Europlakat
  • Amicus

    Amicus
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Krka

    Krka
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • GVS

    GVS
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Bled

    Bled