STATISTIKA EKIPE RB SALZBURG
(sezona 2008/2009, tekmovanje EBEL 08/09)


RAZPORED TEKEM IN REZULTATI


Datum Ura Lokacija Tip Ekipa 1 Rezultat Ekipa 2
19.09.2008 19:15 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Tilia OLIMPIJA 0 : 7
[zapisnik]
RB SALZBURG
21.09.2008 18:00 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) ALBA Volan 3 : 2
[zapisnik]
RB SALZBURG
25.09.2008 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 3 : 2
[zapisnik]
VIENNA Capitals
28.09.2008 18:00 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 4 : 2
[zapisnik]
KAC
30.09.2008 19:15 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) Acroni JESENICE 7 : 2
[zapisnik]
RB SALZBURG
03.10.2008 19:15 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) GRAZ 99ers 1 : 3
[zapisnik]
RB SALZBURG
05.10.2008 18:00 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) Liwest BW LINZ 4 : 3
[zapisnik]
RB SALZBURG
07.10.2008 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 2 : 3
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
10.10.2008 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 4 : 3
[zapisnik]
Pasut VSV
12.10.2008 18:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) KAC 2 : 1
[zapisnik]
RB SALZBURG
14.10.2008 19:15 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) TWK INNSBRUCK 3 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
16.10.2008 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 7 : 0
[zapisnik]
GRAZ 99ers
19.10.2008 18:00 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 3 : 4
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
21.10.2008 19:15 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) VIENNA Capitals 5 : 9
[zapisnik]
RB SALZBURG
24.10.2008 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 2 : 0
[zapisnik]
ALBA Volan
26.10.2008 18:00 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 6 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
28.10.2008 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 3 : 4
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
30.10.2008 19:15 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) Pasut VSV 5 : 1
[zapisnik]
RB SALZBURG
11.11.2008 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 4 : 3
[zapisnik]
VIENNA Capitals
13.11.2008 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 2 : 5
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
16.11.2008 18:00 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) ALBA Volan 1 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
18.11.2008 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 3 : 5
[zapisnik]
Pasut VSV
20.11.2008 19:15 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) KAC 6 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
23.11.2008 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) Acroni JESENICE 3 : 5
[zapisnik]
RB SALZBURG
25.11.2008 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 4 : 3
[zapisnik]
GRAZ 99ers
28.11.2008 19:15 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Tilia OLIMPIJA 6 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
30.11.2008 18:00 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 5 : 4
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
02.12.2008 19:15 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) TWK INNSBRUCK 4 : 3
[zapisnik]
RB SALZBURG
04.12.2008 19:15 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) VIENNA Capitals 1 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
07.12.2008 18:00 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 5 : 0
[zapisnik]
ALBA Volan
09.12.2008 19:15 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) Liwest BW LINZ 2 : 3
[zapisnik]
RB SALZBURG
11.12.2008 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 1 : 2
[zapisnik]
KAC
14.12.2008 18:00 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) Pasut VSV 3 : 2
[zapisnik]
RB SALZBURG
19.12.2008 19:15 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) GRAZ 99ers 3 : 7
[zapisnik]
RB SALZBURG
21.12.2008 18:00 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 6 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
23.12.2008 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 4 : 0
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
26.12.2008 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) Acroni JESENICE 4 : 2
[zapisnik]
RB SALZBURG
28.12.2008 18:00 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 2 : 6
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
30.12.2008 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 6 : 2
[zapisnik]
Liwest BW LINZ
02.01.2009 19:15 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT 1. (redni del) KAC 4 : 1
[zapisnik]
RB SALZBURG
04.01.2009 18:00 Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN 1. (redni del) ALBA Volan 2 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
06.01.2009 18:00 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 2 : 3
[zapisnik]
GRAZ 99ers
09.01.2009 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 3 : 6
[zapisnik]
VIENNA Capitals
11.01.2009 18:00 Villacher Stadthalle - Beljak - AUT 1. (redni del) Pasut VSV 5 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
13.01.2009 19:15 Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT 1. (redni del) TWK INNSBRUCK 3 : 5
[zapisnik]
RB SALZBURG
16.01.2009 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 7 : 1
[zapisnik]
Pasut VSV
18.01.2009 18:00 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT 1. (redni del) VIENNA Capitals 3 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
20.01.2009 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 2 : 1
[zapisnik]
TWK INNSBRUCK
23.01.2009 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 3 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
25.01.2009 18:00 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 6 : 2
[zapisnik]
KAC
27.01.2009 19:15 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Tilia OLIMPIJA 3 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
29.01.2009 19:15 Donauparkhalle - Linz - AUT 1. (redni del) Liwest BW LINZ 1 : 3
[zapisnik]
RB SALZBURG
13.02.2009 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT 1. (redni del) RB SALZBURG 5 : 4
[zapisnik]
ALBA Volan
15.02.2009 18:00 Merkur Eisstadion - Graz - AUT 1. (redni del) GRAZ 99ers 2 : 1
[zapisnik]
RB SALZBURG
17.02.2009 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT četrtfinale RB SALZBURG 3 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
19.02.2009 19:15 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO četrtfinale Acroni JESENICE 6 : 2
[zapisnik]
RB SALZBURG
22.02.2009 18:00 Volksgarten - Salzburg - AUT četrtfinale RB SALZBURG 9 : 1
[zapisnik]
Acroni JESENICE
24.02.2009 19:15 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO četrtfinale Acroni JESENICE 1 : 3
[zapisnik]
RB SALZBURG
26.02.2009 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT četrtfinale RB SALZBURG 4 : 1
[zapisnik]
Acroni JESENICE
05.03.2009 19:15 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT polfinale VIENNA Capitals 4 : 3
[zapisnik]
RB SALZBURG
08.03.2009 18:00 Volksgarten - Salzburg - AUT polfinale RB SALZBURG 4 : 2
[zapisnik]
VIENNA Capitals
10.03.2009 19:15 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT polfinale VIENNA Capitals 1 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
12.03.2009 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT polfinale RB SALZBURG 2 : 1
[zapisnik]
VIENNA Capitals
15.03.2009 18:00 Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT polfinale VIENNA Capitals 3 : 5
[zapisnik]
RB SALZBURG
22.03.2009 18:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT finale KAC 5 : 4
[zapisnik]
RB SALZBURG
24.03.2009 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT finale RB SALZBURG 7 : 2
[zapisnik]
KAC
26.03.2009 19:15 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT finale KAC 3 : 6
[zapisnik]
RB SALZBURG
29.03.2009 18:00 Volksgarten - Salzburg - AUT finale RB SALZBURG 1 : 4
[zapisnik]
KAC
31.03.2009 19:15 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT finale KAC 3 : 0
[zapisnik]
RB SALZBURG
02.04.2009 19:15 Volksgarten - Salzburg - AUT finale RB SALZBURG 3 : 2
[zapisnik]
KAC
05.04.2009 18:00 Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT finale KAC 2 : 1
[zapisnik]
RB SALZBURG





STATISTIKA IGRALCEV IN VRATARJEV


VRATARJI
Št. Priimek, ime GP MIP GA GAA SOG SVS SVS% PIM PPGA SHGA
#37 PARISE Jordan 64 3831:00 171 2.67 - - - 10 67 7
#30 HÖNECKL Thomas 6 360:00 14 2.33 - - - 0 4 0
#41 GOEPFERT Robert 1 60:00 2 2 - - - 0 0 0
#24 KHOLHAUSER Gregor 0 0:00 0 0 - - - 0 0 0
#25 KONOVALOV Artiom 0 0:00 0 0 - - - 0 0 0
#29 LINDENHOFER Christoph 0 0:00 0 0 - - - 0 0 0
#63 INNERWINKLER Thomas 0 0:00 0 0 - - - 0 0 0


IGRALCI
Št. Priimek, ime GP G A PTS GGA AGA PPG PPGG SHG SHGG PIM
#9 KOCH Thomas 68 29 50 79 0.42 0.73 8 0.11 1 0.01 54
#51 TRATTNIG Matthias 58 25 35 60 0.43 0.6 14 0.24 0 0 117
#72 HUGHES John 56 17 41 58 0.3 0.73 7 0.12 1 0.01 54
#7 FOSTER Adrian 69 24 30 54 0.34 0.43 5 0.07 2 0.02 141
#79 SCALZO Mario 62 14 38 52 0.22 0.61 6 0.09 0 0 132
#3 SWEATT Walter Lee 64 12 30 42 0.18 0.46 8 0.12 1 0.01 113
#15 LATUSA Manuel 70 22 18 40 0.31 0.25 7 0.1 1 0.01 66
#36 PEWAL Marco 40 19 21 40 0.47 0.52 8 0.2 1 0.02 16
#33 REBEK Jeremy 62 9 26 35 0.14 0.41 7 0.11 0 0 66
#20 WELSER Daniel 45 14 13 27 0.31 0.28 6 0.13 1 0.02 80
#96 ULMER Martin 55 8 19 27 0.14 0.34 2 0.03 0 0 26
#56 MCDONOUGH Ryan Thomas 54 10 16 26 0.18 0.29 4 0.07 0 0 42
#74 KALT Dieter 32 9 16 25 0.28 0.5 6 0.18 0 0 36
#16 HARAND Patrick 62 3 21 24 0.04 0.33 0 0 0 0 124
#47 BOOTLAND Darryl 28 8 14 22 0.28 0.5 2 0.07 1 0.03 151
#23 SIKLENKA Michael 34 6 11 17 0.17 0.32 2 0.05 0 0 54
#86 MAIRITSCH Martin 54 7 8 15 0.12 0.14 0 0 1 0.01 16
#85 PINTER Philipp 41 7 8 15 0.17 0.19 1 0.02 0 0 12
#18 CIBULSKIS Oskars 69 3 12 15 0.04 0.17 1 0.01 1 0.01 48
#5 SCHWAB Matthias 30 4 3 7 0.13 0.1 0 0 0 0 18
#22 JULIEN Stephane 18 3 3 6 0.16 0.16 1 0.05 0 0 16
#91 HEINRICH Dominique 44 3 2 5 0.06 0.04 0 0 0 0 12
#58 FEICHTNER Alexander 20 1 2 3 0.05 0.1 0 0 0 0 4
#61 KOGER Daniel 17 1 2 3 0.05 0.11 0 0 0 0 0
#14 YELLOW HORN Colton Jaret 11 1 2 3 0.09 0.18 1 0.09 0 0 2
#50 FISCHER Mario 39 2 0 2 0.05 0 0 0 0 0 8
#17 AXELSSON LINDGREN Victor 35 0 2 2 0 0.05 0 0 0 0 14
#87 ECKER Fabian 22 0 2 2 0 0.09 0 0 0 0 2
#57 LANZ Wilhelm 37 0 1 1 0 0.02 0 0 0 0 8
#88 TÖDLING Rene 27 0 1 1 0 0.03 0 0 0 0 10
#28 REISINGER Andreas 24 0 1 1 0 0.04 0 0 0 0 6
#19 KAUSCHITZ Kurt 10 0 1 1 0 0.1 0 0 0 0 0
#8 FRIEDL Lukas 9 0 1 1 0 0.11 0 0 0 0 0
#26 MITTERDORFER Daniel 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
#81 ISOPP Maximilian Oliver 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
#77 DRASCHKOWITZ Christoph 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
#22 ULLRICH Philipp 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
#75 DRASCHKOWITZ Lukas 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 UNTERGASCHNIGG Andreas 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 FRITZ Lukas 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


LEGENDA - VRATARJI: GP - število odigranih tekem v tem tekmovanju (games played), MIP - skupno število minut v igri (minutes in play), GA - število prejetih zadetkov (goals against), GAA - povprečje prejetih zadetkov glede na čas v igri (goals against average), PIM - število kazenskih minut iz velikih kazni (penalties in minutes), PPGA - število prejetih power-play zadetkov (power-play goals against), SHGA - število prejetih short-handed zadetkov (short-handed goals against)

LEGENDA - IGRALCI: GP - število odigranih tekem (games played), G - število doseženih zadetkov (goals), A - število podaj za zadetek (assists), PTS - število točk, ki jih izračunamo tako, da seštejemo zadetke in podaje (points), GGA - povprečno število zadetkov na odigrano tekmo (goals per game average), AGA - povprečno število podaj na odigrano tekmo (assists per game average), PPG - število zadetkov ob igri z igralcem več (power-play goals), PPGG - število zadetkov ob igri z igralcem več na odigrano tekmo (power-play goals per game), SHG - število zadetkov ob igri z igralcem manj (short-handed goals), SHGG - število zadetkov ob igri z igralcem manj na odigrano tekmo (short-handed goals per game), PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes).



<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Pivovarna Union

    Pivovarna Union
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • Merkur

    Merkur
  • Kompas

    Kompas
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • BTC City

    BTC City
  • Modiana

    Modiana
  • Europlakat

    Europlakat
  • Amicus

    Amicus
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Krka

    Krka
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • GVS

    GVS
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Bled

    Bled