Repke

SP Koreja 2014 – Preostale reprezentance

AVSTRIJA
Avstrija

Vratarji:
David Kickert (Vienna Capitals), Bernhard Starkbaum (Brynäs, SWE), Rene Swette (KAC Celovec)

Branilci:
Mario Altmann (VSV Beljak), Stefan Bacher (VSV Beljak), Maximilian Isopp (KAC Celovec), Daniel Mitterdorfer (Liwest Linz), Patrick Peter (Vienna Capitals), Markus Schlacher (Vienna Capitals), Martin Schumnig (KAC Celovec), Andreas Wiedergut (Graz 99ers)

Napadalci:
Mario Fischer (Vienna Capitals), Manuel Ganahl (Graz 99ers), Manuel Geier (KAC Celovec), Stefan Geier (KAC Celovec), Thomas Hundertpfund (Timra, SWE), Matthias Iberer (Liwest Linz), Thomas Koch (KAC Celovec), Brian Lebler (Liwest Linz), Daniel Oberkofler (Liwest Linz), Benjamin Petrik (VSV Beljak), Nikolas Petrik (Dornbirner EC), Kevin Puschnik (Vienna Capitals), Alexander Rauchenwald (VSV Beljak), Michael Schiechl (Vienna Capitals)

 

JAPONSKA
Japonska

Vratarji:
Jutaka Fukufuji (Nikko), Mitsuaki Inoue (High1, Koreja), Juta Narisava (Oji)

Branilci:
Denis Akimoto (Nippon), Josuke Haga (Oji), Rjo Hašiba (Oji), Rjo Hašimoto (Oji), Aaron Keller (Oji), Šun Sakata (Nippon), Kazumasa Sasaki (Oji), Takafumi Jamašita (Oji), Šinja Janadori (Nippon)

Napadalci:
Takuma Kavai (Tohoku), Šuhej Kuji (Oji), Kohei Mitamura (Oji), Masahito Nišivaki (Nippon), Daisuke Obara (Nippon), Juto Osava (Oji), Takeši Saito (Oji), Hiroši Sato (Nippon), Šo Sato (Oji), Šunsuke Šigeno (Nippon), Kenta Takagi (Nippon), Seiji Takahaši (Oji), Go Tanaka (Tohoku), Hiroki Ueno (Nikko), Takuro Jamašita (Tohoku)

KOREJA
Koreja

Vratarji:
Sungje Park (Sangmu Seul), Hosung Son (Anjang)

Branilci:
Dongvan Kim (High1 Čunčeon), Hjunsu Kim (Sangmu Seul), Hjonho Oh (Sangmu Seul), Donku Li (Sangmu Seul), Junhvan Kim (Sangmu Seul), Vujoung Kim (Anjang), Bryan Young (High1 Čunčeon), Junil Čang (High1 Čunčeon)

Napadalci:
Kisung Kim (Sangmu Seul), Vusang Park (Sangmu Seul), Jongjun Li (Sangmu Seul), Minho Čo (Sangmu Seul), Hjunmin Ahn (Sangmu Seul), Vonjung Kim (Sangmu Seul), Brock Radunske (Sangmu Seul), Sangvuk Kim (Sangmu Seul), Joungjun Li (Anjang) , Michael Swift (High1 Čunčeon) , Hjungjun Kim (High1 Čunčeon), Sanghun Šin (Kiekko Vantaa, Fin)

 

MADŽARSKA
Madžarska

Vratarji:
Bence Balizs (Sapa Fehervar), Zoltan Hetenyi (Sapa Fehervar), Miklos Rajna (Sapa Fehervar), Sevela Peter (Dunaujvaros)

Branilci:
Balazs Goz (Morzine-Avoriaz, FRA), Tamas Groschl (Dunaujvaros), Peter Hetenyi (Sapa Fehervar), Adrian Huffner (Dunaujvaros), Daniel Kiss (Sapa Fehervar), Attila Orban (Sapa Fehervar), Tamas Pozsgai (Sapa Fehervar), Bence Sziranyi (Sapa Fehervar), Viktor Tokaji (Sapa Fehervar), Arnold Varga (Sapa Fehervar), Marton Vas (Löwen Frankfurt, GER3)

Napadalci:
Zsolt Azari (Dunaujvaros), Istvan Bartalis (Troja Ljungby, SWE), Andras Benk (Sapa Fehervar), Janos Hari (HIFK Helsinki), Daniel Koger (Elmira Jackals, ECHL), Csaba Kovacs (Sapa Fehervar), Balint Magosi (Sapa Fehervar), Arpad Mihaly (Sapa Fehervar), Gergo Nagy (Quad City Mallards, CHL), Krisztian Nagy (El Paso Rhinos, WSHL), Benjamin Nemes (Sapa Fehervar), Attila Nemeth (Sapa Fehervar), Tamas Sarpatki (Sapa Fehervar), Balazs Sebok (Karpat Oulu, FIN), Istvan Sofron (Krefeld Pinguine, GER), Janos Vas (Rouen Dragons, FRA)

 

UKRAJINA
Ukrajina

Vratarja:
Sergi Gajdučenko (Donbass Donetsk), Vadim Selivercov (Astana)

Branilci:
Denis Isajenko (Kompanion Kijev), Igor Kogut (Bily Bars Bila Tserkva), Mikola Ladigin (Hull Stingrays), Juri Navarenko (Gomel), Denis Petruhno (Donbass Donetsk), Oleksander Pobjedonoscev (Titan Klin), Danilo Skripec (Moloda Gvardia Donetsk)

Napadalci:
Roman Blagi (Donbass Donetsk), Artem Bondarjev (Bily Bars Bila Tserkva), Maksim Kvičenko (Donbass Donetsk), Oleksander Materuhin (Dinamo Minsk), Andri Mihnov (Metallurg Zhlobin), Dmitro Nimenko (Kompanion Kijev), Pavlo Padakin (Calgary Hitmen), Oleg Šafarenko (Yunost Minsk), Oleksander Torjanik (Donbass Donetsk), Oleg Timčenko (Yunost Minsk), Sergi Varlamov (Donbass Donetsk), Viktor Zaharov (Donbass Donetsk)

  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Pivovarna Union

    Pivovarna Union
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • Merkur

    Merkur
  • Kompas

    Kompas
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Krka

    Krka
  • BTC City

    BTC City
  • Europlakat

    Europlakat
  • Amicus

    Amicus
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • GVS

    GVS
  • Warrior

    Warrior
  • Bled

    Bled