Playboy Slavija : Neumarkt 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)

Strelci: 0:1 Bustreo (Massar, 12.), 0:2 Peiti ( Bustreo, Sullmann, 18., PP1), 1:2 Snoj (Sodržnik, 28.), 1:3 Sullmann (Willeit, 32., PP1), 1:4 Dorigatti (Simonazzi, 42., SH), 1:5 Dorigatti (Locatin, Pelletier, 69., PP1)

Hokejisti Slavije so proti Neumarktu lovili pomembno zmago, ki bi jim prinesla pomembne točke v boju za neposredno uvrstitev v končnico. Na koncu se ni izšlo po njihovih željah. Neumarkt je že v prvi tretjini povedel z 2:0, v 12. minuti je goste v vodstvo popeljal Paolo Bustreo, v 18. minuti pa so izkoristili igralca več, v polno je zadel Matteo Peiti. V drugem delu je kapetan Rok Snoj vrnil nekaj upanja Playboyjem, vendar pa so igralci Neumarkta nato izkoristili igralca več, med strelce se je vpisal Michael Sullmann. Gostje so v tretji tretjini dosegli še gol ob igralcu manj, deset sekund pred koncem tekme pa so še tretjič na tekmi izkoristili igralca več. Oba gola v zadnjem delu igre je dosegel Enrico Dorigatti.

Bregenzerwald : HK Triglav Kranj 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Strelci: 0:1 Terlikar (Berčič, Markelj, 9.), 1:1 Waldhauser (Pfeiffer, Judex, 10.), 1:2 Wolf (Lindström, Nilsson-Grans, 36., PP1)

Oslabljeni Kranjčani, ki so na gostovanje odšli brez nekaterih članov reprezentance do 20 leta starosti, so tekmo začeli dobro, saj so prek izkušenega Anžeta Terlikarja prišli v deveti minuti do vodstva z 1:0. Veselje pa ni trajalo dolgo, saj je vsega 62 sekund kasneje Georg Waldhauser izenačil rezultat. V drugi tretjini si je Triglav pripravil večje število strelov, vendar igralci niso bili natančni, so pa zadeli domači hokejisti, ki so do vodstva prišli ob igralcu več. Na koncu se je izkazalo, da je bil to odločilni gol na tekmi. Kranjčani so sicer v zadnji tretjini stopili na plin, si znova pripravili več priložnosti, a mreža aktualnih prvakov se ni več zatresla.

Feldkirch : Team Jesenice 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

Strelci: 1:0 Novak (22.), 2:0 Maier (Novak, Fekete, 45., PP1), 2:1 Berlisk (Brus, Sefič, 48., PP1), 3:1 Novak (Winzig, Tomasek, 60., EN)

Železarji so gostovali pri vodilni ekipi lige INL, ki tudi po tem krogu ostaja na prvem mestu. V prvi tretjini gledalci niso videli zadetkov, oba vratarja sta svoje delo opravila dobro, pa čeprav je bilo kar nekaj izključitev. V drugi tretjini pa so domači hokejisti povedli v 22. minuti, ko se je med strelce vpisal Michael Novak. Isti igralec je bil prvo ime tekme, saj je podal pri drugem zadetku svoje ekipe, ki ga je dosegla ob igralcu več, sekundo pred iztekom tekme pa je zatresel prazno mrežo, saj so Jesenice ob koncu poizkusile s šestimi igralci in brez vratarja. V 48. minuti je namreč rezultat na 1:2 znižal ob igralcu več Nejc Berlisk.

HDK Maribor : Kaltern 2:4 (0:0, 0:2, 2:2)

Strelci: 0:1 Andergassen (Zelger, Röggl, 34.), 0:2 Zelger (Andergassen, Deanesi, 34.), 1:2 Kranjc (Vučurević, Krajnik, 43.), 2:2 Kovačič (Ferlež, Ogrizek, 44.), 2:3 Röggl (Barnes, 58.), 2:4 Röggl (Moren, 60., EN)

Tudi v Mariboru sta mreži v prvi tretjini mirovali, v drugem delu igre pa so gostje v vsega 15 sekundah zadeli kar dvakrat. Naprej se je med strelce vpisal Raphael Andergassen, nato pa še Marian Zelger. V zadnji tretjini so domači silovito začeli, v 43. minuti se je med strelce vpisal Žiga Kranjc, nekaj več kot minuto zatem pa je za izenačenje poskrbel Marjan Kovačič. Ko je že kazalo, da bo prišlo do podaljška, je goste v novo vodstvo popeljal Lorenz Röggl. Isti igralec je deset sekund pred piskom zadnje sirene zatresel še prazno mrežo in dokončno odločil zmagovalca.

HK Celje : Eppan 0:4 (0:4, 0:0, 0:0)

Strelci: 0:1 Veggiato (Wallenberg, 8.), 0:2 T. Ebner (F. Ebner, 10., PP2,), 0:3 F. Ebner ( 18.), 0:4 T. Ebner (Hale, 19.)

Obračun v Celju je bil praktično odločen že v prvi tretjini, ki jo je Eppan dobil kar s 4:0. To so bili vsi štirje zadetki na tekmi, saj do konca ni padel več noben gol na tekmi. Mrežo hokejistov iz knežjega mesta je načel Daniele Veggiato.