V državnem prvenstvu so za senzacijo poskrbeli hokejisti Celja, ki so po kazenskih strelih ugnali Telemach Olimpijo. Slavija je prišla do zmage v Mariboru.

V dvorani Tivoli so za prvovrstno senzacijo poskrbeli hokejisti Celja, ki so po kazenskih strelih premagali zmaje. Ti so izgubili sploh prvo tekmo v državnem prvenstvu. Gostje so povedli v sedmi minuti, nato pa so hokejisti Olimpije dvakrat zadeli in prišli do preobrata. Sedem minut pred koncem je prišlo do izenačenja, pri izvajanju kazenskih strelov pa so bili uspešnejši Celjani in se veselili pomembne zmage.

Telemach Olimpija :  HK Celje 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) – po kazenskih strelih
Dvorana Tivoli, gledalcev 100, sodniki Fajdiga, Lešnjak in Mali.

Strelci: 0:1 Knez (Ogrizek, 7.), 1:1 Sotlar (Uduč, 13.), 2:1 Sotlar (Berlisk, Planko, 28., PP1), 2:2 Ograjenšek (Jezovšek, 53.), 2:3 Jezovšek (65., PS)

Kazenske minute: Olimpija 4, Celje 8

HDK Maribor : Playboy Slavija 2:5