Reprezentance nižjih selekcij

37809403_1076358632526952_5952195244798771200_o

Selekciji U15 in U16 na mednarodnem turnirju CCM Euro Invite Bled 2018

27. julij 2018, Bled – Medtem ko bo slovenska moška izbrana vrsta do 20 let v nedeljo zaključila prvi reprezentančni zbor v novi sezoni, se bosta v ponedeljek na Bledu zbrali selekciji do 15 in do 16 let, kjer bosta sodelovali na mednarodnem turnirju CCM Invite Bled 2018.

Slovenska selekcija U15 bo vse do prihodnje sobote moči merila z ekipami Piedmont Select (ITA), Pro Select (SVK), CCM Sweden Select (SWE), Young Talents (CZE), CCM Select USA (USA), HS Riga (LAT) in Tördon (SWE). Še pred začetkom turnija bodo slovenski hokejisti odigrali dve prijateljski tekmi – v ponedeljek, 30. julija 2018, ob 14:40 proti ekipi CCM Select USA in v torek, 31. julija 2018 ob 14:00 proti HS Riga.

Razpored tekem turnirja:

Sreda, 1. avgust 2018
15:20 Slovenija U15 – PRO Select

Četrtek, 2. avgust 2018
12:40 Slovenija U15 – Piedmont Select
16:30 Slovenija U15 – CCM Sweden Select

Petek, 3. avgust 2018
* razpored tekem bo določen glede na razvrstitev v kvalifikacijskem krogu

Sobota, 4. avgust 2018
* tekme za končno razvrstitev na turnirju

Seznam prijavljenih igralcev Slovenija U15:

Vratarji
ZUPANČIČ Jakob HK SŽ Olimpija
JUSTIN Mark HD Hidria Jesenice
Branilci
PETEK Gal HDK Maribor
ČERNJAK Luka HK ECE Celje
OBLAK Miha HD Hidria Jesenice
ŠMID Gašper HD Hidria Jesenice
PRATNEKAR HATIČ Nik HK SŽ Olimpija
ŠLIBAR Ožbe HK Triglav Kranj
Napadalci
BERGELJ Nik HD Hidria Jesenice
BERIČIČ Miha HK Slavija Junior
BORSE Jaka HK MK Bled
FINGUŠT Ian HDK Maribor
LANGUS Nace HD Hidria Jesenice
PAZLAR Grega HD Hidria Jesenice
PEČNIK Jakob HK Slavija Junior
ŠIFTAR Anže HK Slavija Junior
VAHEN Martin HK SŽ Olimpija
LESNIČAR Tjaš HD Hidria Jesenice

Selekcija U16 pa bo palice prekrižala z ekipami CCM Selection USA (USA), Tördon (SWE), Asia Selection (RUS), Ukraine Selection (UKR) ter Future Star Hockey Academy Sweden (SWE). V ponedeljek in torek, 30. in 31. julija 2018, bodo mladi slovenski hokejisti odigrali še dve prijateljski tekmi.

Razpored tekem turnirja

Sreda, 1. avgust 2018
7:40 Slovenija U16 – CCM Selection USA

Četrtek, 2. avgust 2018
9:20 Slovenija U16 –  Tördon
14:40 Slovenija U16 – Asia Selection

Petek, 3. avgust 2018
10:20 Slovenija U16 – Ukraine Selection

Sobota, 4. avgust 2018
8:00 Slovenija U16 – Future Star Hockey Academy Sweden
* popoldne: finalni obračuni

Seznam prijavljenih igralcev Slovenija U16:

Vratarji
KOLIN Luka HK Slavija Junior
PANČUR Timotej HK MK Bled
Branilci
BAŠKARD MAJCE Mavricij HK Triglav Kranj
ČOSIČ Jan HK Slavija Junior
DOLINAR Tim HD Hidria Jesenice
KLANČAR Mark HK MK Bled
PETRETIČ Matej HC Litvinov
SOJER Tom HK SŽ Olimpija
PIVEC Jean Mark HDK Maribor
Napadalci
BURGAR Nejc HK Triglav Kranj
DOBRAVEC Juš HD Hidria Jesenice
GOMBOC Luka HK MK Bled
MAHKOVEC Marcel HK MK Bled
SLIVNIK Luc HK MK Bled
ŠUBIC Gašper HK SŽ Olimpija
TOROK Matic HD Hidria Jesenice
BALOH David HD Hidria Jesenice
ZUPAN Andraž HK MK Bled

Komentarji

  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Pivovarna Union

    Pivovarna Union
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • Krka

    Krka
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled