V finalu nemškega prvenstva v hokeju na ledu je bila odigrana četrta tekma. Ingolstadt je z zmago s 4:1 izenačil serijo na 2:2. Panterji so do zmage prišli po odlični predstavi Roberta Saboliča, ki je dosegel gol in dve podaji.

V nemški ligi DEL je znova vse na začetku. Köln je sicer povedel z 2:0, v zmagah, vendar pa se je Ingolstadt z dvema zaporednima zmagama vrnil v igro. V torek je pred domačimi navijači zmagal s 4:1. Odlično predstavo je prikazal Robert Sabolič. Naš napadalec je podal pri zadetku za vodstvo z 2:0, še eno podajo pa je vpisal v 55. minuti, ko so Panterji ob igralcu več zadeli za 3:1. Sabolič pa je postavil tudi končni rezultat srečanja, ko je v 59. minuti zadel prazna vrata. Pri tem zadetku mu je podal tudi Žiga Jeglič. Na drugi strani se Aleš Kranjc ni vpisal v statistike, medtem ko Roka Tičarja ni bilo v postavi. Peta tekma bo na sporedu v petek.