Hokejisti SIJ Acroni Jesenic so svoje nastope v ligi INL končali v polfinalu, kjer so z 1:3 v zmagah izpadli proti Feldkirchu. Ta je na četrti tekmi z 2:1 zmagal v podaljšku.

Lorenz Lift VEU Feldkirch : SIJ Acroni Jesenice 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) – po podaljšku
Feldkirch, dvorana Voralrberg. Gledalcev: 2671. Sodniki: Kamšek (SLO), Sporer (AUT), Zgonc (SLO), Bärnthaler (AUT).

Strelci: 1:0 Novak (Koczera, Jančar, 14.), 1:1 Grahut (Rajsar, 56.), 2:1 Breuß (Hampl, 72.)

Kazenske minute: Feldkirch 6, Jesenice 8

Ekipi sta prikazali pravo tekmo končnice, ki so jo bolje začeli domači hokejisti, saj so v 14. minuti prišli do vodstva. Železarji so nato celotno srečanje lovili priključek, za njih je namreč štela le zmaga. Štiri minute pred piskom sirene je za izenačenje poskrbel Žiga Grahut in izsilil podaljšek. V tem pa so bili uspešnejši in srečnejši domači, ki so se tako veselili preboja v finale lige INL.