Hokejisti Telemacha Olimpije so prvi dan v novem letu gostovali na Madžarskem, kjer pa so visoko izgubili. Sapa Fehervar je bila boljša kar s 7:0.

Sapa Fehervar : Telemach Olimpija 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)
Dvorana Gaborja Ocskaya, gledalcev 3400, sodniki: Gebei (Madžarska), Zrnič (Slovenija, oba glavna), Hribar (Slovenija), Nagy (Madžarska).

Strelci: 1:0 Banham (Boivin, Lovecchio, 16.), 2:0 Sarauer (Wehrs, Banham, 19., PP1), 3:0 Bartalis (Orban, 23.), 4:0 Kovacs (Bartalis, Sziranyi, 27., PP1), 5:0 Kovacs (Marino, Ejdepalm, 35., PP1), 6:0 Koger (Sikorcin, 55.), 7:0 Koger (Sikorcin, Reiter, 58., PP1).

Kazenske minute: Fehervar 10, Telemach Olimpija 20.

V dvorani Gaborja Ocskayja je prvi zadetek padel v 16. minuti, ko je bil natančen nekdanji zmaj Frank Banham. Do konca prve tretjine so Madžari dosegli še en zadetek. V drugem delu igre so domači hitro prišli do vodstva s 4:0, nato je Andy Chiodo prepustil mesto med vratnicami Alešu Sili. Ta je v 35. minuti prejel prvi zadetek, dvakrat pa je moral po plošček v svojo mrežo še v zadnji tretjini. Olimpija je bila na tekmi nedisciplinirana, domači so štiri gole dosegli ob igralcu več na ledu.