V torek je bila odigrana tekma državnega prvenstva v hokeju na ledu med Telemachom Olimpijo in Triglavom, ki so jo dobili Zmaji s 4:1.

HDD Telemach Olimpija : HK Triglav Kranj 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Dvorana Tivoli, gledalcev 100, sodniki Kralj, Čertanc in Pahor.

Strelci: 1:0 T. Snoj (Sotlar, 15.), 2:0 T. Snoj (Sotlar, Berlisk, 21., PP1), 2:1 Pugelj (Čimžar, 28.), 3:1 Zdešar (Planko, Uduč, 37.), 4:1 M. Snoj (Sitar, Chvatal, 56.)

Kazenske minute: Olimpija 4, Triglav 2

V prvi tretjini je bil dosežen le en zadetek, med strelce se je vpisal Tadej Snoj. Isti igralec je v drugem delu igre povišal vodstvo na 2:0, natančen je bil že v 21. minuti, ko je imela Olimpija igralca več na ledu. Orli so se vrnili v igro v 28. minuti, rezultat pa je na 1:2 znižal Julijan Pugelj. V tem delu igre se je mreža še enkrat zatresla, za 3:1 je zadel Jaka Zdešar. V zadnji tretjini je končni rezultat srečanja postavil Matic Snoj.