V osmem krogu hokejske lige EBEL so hokejisti Telemacha Olimpije prišli do druge zmage v sezoni. S 3:1 so pred domačimi navijači ugnali ekipo SAPA Fehervar.

HDD Telemach Olimpija : SAPA Fehervar 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Dvorana Tivoli, gledalcev 1.000, sodniki Siegel, Smetana (glavna), Ettlmayr (vsi Avstrija), Hribar (Slovenija).

Strelci: 1:0 Logar (Pešut, Sotlar, 20., PP1), 1:1 Tokai (Magosi, Kovacs, 27.), 2:1 Leber (White, Cvetek, 38.), 3:1 Ropret (Hočevar, 41.)

Kazenske minute: Telemach Olimpija 6, Fehervar 10.

V prvem delu igre sta si obe ekipi pripravili približno enako število priložnosti, ob koncu pa so do vodstva prišli ob igralcu več Zmaji. Uspešen je bil Miha Logar. V drugi tretjini je za goste rezultat izenačil Viktor Tokaji, Rok Leber pa je poskrbel, da je Olimpija v 38. minuti prišla do drugega vodstva na tekmi. Tega je takoj, po vsega 13 sekundah zadnje tretjine, povišal na 3:1 Anže Ropret. To pa je bil tudi končni rezultat srečanja. Olimpija je tako prišla do druge zmage v sezoni.