Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki U12 18/19
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 177
Datum: 02.04.2019
Čas: 16:15
Gledalcev: 103

Linjski sodnik: BOHINC Robert
Linjski sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

3 : 0
( 0:0, 2:0, 1:0 )

EC KAC (KAC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
00:00
Vstop vratarja
KAC
#1 FOSTER Ben
07:26
Izključitev
KAC
2 min
#53 MARNITZ Mark, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 07:26 - 09:26 ]
07:26
Izključitev
KAC
10 min
#39 VAN Ee Luc, MISC (Disciplinska kazen) [ 07:26 - 17:26 ]

2 / 3

26:18
Gol (GWG)
HDJ
1 : 0
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #22 KOVAČEVIČ Din
26:56
Izključitev
KAC
2 min
#11 KERNMAYER Markus, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:56 - 28:38 ]
27:17
Izključitev
HDJ
2 min
#17 BIZJAK Martin, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 27:17 - 29:17 ]
27:17
Izključitev
KAC
2 min
#1 FOSTER Ben, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #15 VERONIK Ulrich [ 27:17 - 29:17 ]
28:38
Gol
HDJ
2 : 0
#14 FARTEK Toni, podaja #24 GREGORIČ Aljaž (+1)

3 / 3

41:09
Izključitev
HDJ
2 min
#24 GREGORIČ Aljaž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 41:09 - 43:09 ]
44:51
Izključitev
KAC
2 min
#55 WADEL Manuel, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:51 - 46:51 ]
45:55
Izključitev
HDJ
2 min
#14 FARTEK Toni, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 45:55 - 47:55 ]
53:22
Izstop vratarja
KAC
#1 FOSTER Ben
53:46
Gol
HDJ
3 : 0
#14 FARTEK Toni, podaja #5 KOBAL Nik (EN)
53:46
Vstop vratarja
KAC
#1 FOSTER Ben
54:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
54:00
Izstop vratarja
KAC
#1 FOSTER Ben

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
BALDERMAN Aljaž
GK
-
-
#1
ZUPAN URH Ožbej
GK
-
-

#17
BIZJAK Martin
F
-
-
#14
FARTEK Toni
LW
2
-
#24
GREGORIČ Aljaž
RW
1
1
#6
HAFNER David
F
-
-
#2
KLINAR Aleks
RD
-
-
#9
KLINAR Jaka
LD
-
-
#5
KOBAL Nik
LD
-
1
#22
KOVAČEVIČ Din
P
-
1
#11
MAUČEC ŠUVAK Lan
P
-
-
#19
MLAKAR Tevž
D
-
-
#12
PLANINŠEK Luka
C
-
-
#15
RAVNIK Svit
RW
-
-
#4
ŠABANOVIĆ Kenan
RD
-
-
#7
SMUKAVEC Bert
RD
-
-
#10
ŠPENDOV Jaša
RD
-
-
#8
ŠTURM Nik
C
-
-
#3
TOPALOVIČ Benjamin
C
-
-
#18
ULČAR Jan
LW
-
-
#23
ŽIGON Jan
LW
-
-

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#1
FOSTER Ben
GK
-
-
#2
ROM Leonardo
GK
-
-

#41
BŐHS Gerrit
P
-
-
#17
GENTILINI Timon
P
-
-
#7
KARPF Felix
P
-
-
#9
KARPF Moritz
P
-
-
#11
KERNMAYER Markus
P
-
-
#49
KŰGLER Johannes
P
-
-
#4
LEITNER Laura
P
-
-
#37
LŐCKER Jonathan
P
-
-
#53
MARNITZ Mark
P
-
-
#47
MATSCHNIGG Philipp
P
-
-
#48
SCHALL Tamina
P
-
-
#29
SCHALL Tristan
P
-
-
#3
SEREINING Dominik
P
-
-
#51
SINTSCHNIG Jakob
P
-
-
#12
SINTSCHNIG Paul
P
-
-
#43
TATSCHL Zoe
P
-
-
#39
VAN Ee Luc
P
-
-
#15
VERONIK Ulrich
P
-
-
#55
WADEL Manuel
P
-
-
#27
WALCHER Colin
P
-
-
#19
WASCHNIG David
P
-
-
#21
WEISSNAR Kristan
P
-
-

1 / 3

2 / 3

26:18
HDJ
1 : 0
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #22 KOVAČEVIČ Din
28:38
HDJ
2 : 0
#14 FARTEK Toni, podaja #24 GREGORIČ Aljaž (+1)

3 / 3

53:46
HDJ
3 : 0
#14 FARTEK Toni, podaja #5 KOBAL Nik (EN)

1 / 3

07:26
KAC
2 min
#53 MARNITZ Mark, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 07:26 - 09:26 ]
07:26
KAC
10 min
#39 VAN Ee Luc, MISC (Disciplinska kazen) [ 07:26 - 17:26 ]

2 / 3

26:56
KAC
2 min
#11 KERNMAYER Markus, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:56 - 28:38 ]
27:17
HDJ
2 min
#17 BIZJAK Martin, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 27:17 - 29:17 ]
27:17
KAC
2 min
#1 FOSTER Ben, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #15 VERONIK Ulrich [ 27:17 - 29:17 ]

3 / 3

41:09
HDJ
2 min
#24 GREGORIČ Aljaž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 41:09 - 43:09 ]
44:51
KAC
2 min
#55 WADEL Manuel, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:51 - 46:51 ]
45:55
HDJ
2 min
#14 FARTEK Toni, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 45:55 - 47:55 ]