V najmočnejši hokejski ligi na svetu so Los Angeles Kings prekinili niz treh zaporednih porazov, pomembno vlogo je imel tudi Anže Kopitar, ki je v 15. minuti povedel svojo ekipo v vodstvo. Washington je v tretji tretjini izenačil, pri izvajanju kazenskih strelov pa so bili uspešnejši Kralji.

V sredo je bilo na sporedu več tekem. V Nemčiji vodi Köln proti Mannheimu že z 2:0 v zmagah, na drugi tekmi je zmagal s 3:2. V podaljšku je zmagovalca odločil Andreas Falk, podal pa mu je Rok Tičar. Aleš Kranj ni igral. Ingolstadt je izenačil serijo na 1:1, doma je ugnal Krefeld s 5:1. Pri zmagovalcih je moral Robert Sabolič dvakrat na kazensko klop, Žiga Jeglič se v statistike ni vpisal. Na drugi strani je moral Mitja Robar enkrat na kazensko klop. V češki najmočnejši ligi so Pardubice drugo tekmo četrtfinala izgubile, Blaž Gregorc se v statistike ni vpisal.

V ligi VHL Sari Arka vodi v četrtfinalni seriji proti Kubanu z 2:0 v zmagah. Sabahudin Kovačevič je prispeval dve podaji.