25. februar 2019, Ljubljana – Končan je redni del tekmovanja Mednarodne hokejske lige IHL v članski konkurenci. Vodstvo tekmovanja je na podlagi vrstnega reda klubov iz rednega dela določilo razpored tekem končnice.

8. HK Vojvodina

V končnici nastopajo vsa moštva iz rednega dela tekmovanja. Moštva igrajo na dve zmagi (boljši iz treh tekem).

Četrtfinalni pari: 1:8, 2:7, 3:6 in 4:5.

Polfinalna para: zmagovalec 1:8 proti zmagovalcu 4:5 in zmagovalec 2:7 proti zmagovalcu 3:6.

Finale: zmagovalca polfinala igrata za 1. mesto.

Moštva v končnici tekmovanja na vsaki tekmi igrajo do zmage. V primeru neodločenega rezultata po 60-ih minutah prvih tekem četrtfinala in polfinala se igra kratki podaljšek 5 minut oz. do zadetka s po tremi igralci v polju in vratarjem, nakar se izvajajo kazenski streli: prva serija po pet kazenskih strelov izmenično, nato po potrebi po en kazenski strel izmenično do zmage.

Na odločilnih tekmah končnice, to je na drugi oz. tretji tekmi četrtfinala, polfinala in finala, se ob neodločenem rezultatu po 60-ih minutah igra dolgi podaljšek s štirimi igralci v polju in vratarjem do »zlatega gola«, oz. 20 minut. V primeru, da po 20-ih minutah ni zadetka, se igra novi dolgi podaljšek do »zlatega gola«, oz. 20 minut itn..