12. februar 2019, Ljubljana – Končan je redni del tekmovanja Mednarodne hokejske lige IHL U-14, ki obenem šteje za državno prvenstvo v kategoriji dečkov za sezono 2018/19. Vodstvo tekmovanja je na podlagi vrstnega reda klubov iz rednega dela določilo razpored tekem končnice, ki se bo pričela v zadnji konec tedna v februarju.

8. HDK Maribor

V končnici nastopa osem najbolje uvrščenih moštev po rednem delu. Moštva igrajo na dve zmagi (boljši iz treh tekem).

Četrtfinalni pari: 1:8, 2:7, 3:6 in 4:5

Polfinalna para: zmagovalec 1:8 proti zmagovalcu 4:5 in zmagovalec 2:7 proti zmagovalcu 3:6

Finale: zmagovalca polfinala igrata za 1. mesto; poraženca polfinala pa za 3. mesto.

Na tekmah končnice moštva na vsaki tekmi igrajo do zmage. V primeru neodločenega rezultata po 60-ih minutah tekme, se igra podaljšek 5 minut oz. do zadetka s po tremi igralci v polju in vratarjem, nakar se izvajajo kazenski streli: prva serija po tri kazenske strele izmenično, nato po potrebi po en kazenski strel izmenično do zmage.