Nedelja je bila za slovenske klube v ligi INL uspešnejša kot sobota. Zmage sta se veselili ekipi Team Jesenice in Celja. Preostale ekipe so v 23. krogu izgubile.

Feldkirch : Triglav Kranj 9:3 (1:1, 5:0, 3:2)

Strelci: 1:0 Tomasek (Abaev, Winzig, 6., PP1), 1:1 Zupan (16.), 2:1 Grabher-Meyer (23.), 3:1 Abaev (Colleoni, Novak, 27., PP2), 4:1 Essmann (Grabher-Meyer, Tomasek, 36.), 5:1 Abaev (Grabher-Meyer, Scheiber, 39.), 6:1 Abaev (Romanenko, Draschkowitz, 40., PP1), 6:2 Pugelj (M. Ahačič, Zupan, 49., PP1), 7:2 Grabher-Meyer (Breuss, Essmann, 53.), 7:3 Mulej (55.), 8:3 Tomasek (Winzig, Abaev, 56.), 9:3 Novak (Grasböck, Fekete, 58.)

Če so kranjski Orli na prvi medsebojni tekmi ugnali Feldkirch, pa je ta tokrat vrnil za poraz in visoko zmagal.  V prvi tretjini sicer ni kazalo, da bo vodilna ekipa lige INL zmagala s takšno razliko, saj se je končala z 1:1. Domače hokejiste je v vodstvo popeljal Martin Tomasek, v 16. minuti pa je Žan Zupan poskrbel za izenačenje. Druga tretjina pa je povsem pripadla Feldkirchu, ki je imel kar nekajkrat tudi igralca več na ledu. Blestel je predvsem Maxim Abaev, ki je dosegel tri gole, od tega enega ob dveh in enega ob enem igralcu več na ledu. Zadnji del igre so sicer prvi dosegli zadetek Kranjčani,  med strelce se je vpisal Julijan Pugelj, ki so v 55. minuti dosegli tudi tretji zadetek na tekmi, a prejeli tri, tako da so na koncu izgubili s 3:9.

Bregenzerwald : Team Jesenice 2:6 (0:1, 1:3, 1:2)

Strelci: 0:1 Dolinšek (Berlisk, Remar, 20., PP1), 0:2 Lahajnar (Zajšek, Sodja, 23.), 0:3 Berlisk (27.), 1:3 Haidinger (Mitgutsch, Judex, 32.), 1:4 Sefič (Dolinšek, 33.), 1:5 Brus (Berlisk, 43., SH), 1:6 Remar (Rajsar, Berlisk, 51.), 2:6 P. Wolf (Ban, M. Wolf, 58.)

Ekipa Team Jesenice se z avstrijskega vikenda vrača s polovičnim izkupičkom, po sobotnem porazu je sledila zmaga v nedeljo. Železarji so bili veliko podjetnejši kot aktualni prvaki, si pripravili večje število priložnosti in na koncu zasluženo slavili visoko zmago. V prvi tretjini je sicer kazalo, da bosta ostali mreži nedotaknjeni, vendar pa je Jure Dolinšek prehitel sireno in zadel v zadnji sekundi. Tudi drug del igre so gostje začeli odločneje in v 27. minuti vodili že s 3:0. Bregenzerwald je nato le prišel do prvega zadetka na tekmi, vendar pa je David Sefič hitro poskrbel, da je bilo na semaforju znova +3. V zadnji tretjini je Miha Brus zabil gol kljub temu,  da so imele Jesenice igralca manj na ledu. Do konca tekme je na vsaki strani padel še po en zadetek.

Maribor : Eppan 1:6 (0:3, 1:2, 0:1)

Strelci: 0:1 Wallenberg (Peruzzo, 1.), 0:2 Waldner (Stimpfl, Ceresa, 14., PP1), 0:3 Ebner (Unterkofler, 17.), 0:4 Waldner (Ebner, 21.), 0:5 Wallenberg (Peruzzo, 30.), 1:5 Vučurević (Kranjc, 33.), 1:6 Waldner (Ebner, 56.)

Tekma se je za Mariborčane začela slabo. Po vsega 49 sekundah igre so prejeli prvi zadetek, do konca prve tretjine pa še dva. Tudi v drugem delu ni bilo nič drugače. Gostje so potrebovali celo manj časa, saj je Jan Waldner zadel po 24 sekundah. V 30. minuti je bilo že 0:5, nato pa je Nemanja Vučurević dosegel častni zadetek za Lisjake.

Celje : Kaltern 5:4 (0:1, 2:1, 2:2, 1:0)

Strelci: 0:1 Gamper (Gius, 11.), 0:2 Deveri (Moren, Väkiparta, 28., PP1), 1:2 Klavžar (Ograjenšek, Jezovšek, 29., PP1), 2:2 Ograjenšek (Planko, 32., PP1), 2:3 Deveri (Moren, 44.), 2:4 Deveri (Röggl, Kofler, 47.), 3:4 Kastelic (Höllige, Čuvan, 48.), 4:4 Planko (54.), 5:4 Planko (Jezovšek, Kastelic, 64.)

Navijači, ki so prišli v Celje, so videli napeto tekmo, ki se je razpletla po domačih pričakovanjih. Celjani so namreč kar dvakrat zaostajali z dvema zadetkoma, vendar so se vedno vrnili v igro. Za prvo izenačenje na 2:2 sta poskrbela Rok Klavžar in Tim Ograjenšek, oba sta bila uspešna ob igralcu več. V zadnji tretjini pa so se izbranci Roka Rojška znova znašli na -2 (2:4), tri zadetke za goste je dosegel Danko Deveri, vendar sta Nejc Kastelic in David Planko poskrbela za novo izenačenje. Planko pa je v podaljšku odločil zmagovalca in poskrbel za veselje soigralcev.

HK MK Bled : Zell am See 2:7 (0:1, 0:3, 2:3)

Strelci: 0:1 Vala (Grosslercher, Stefan, 19.), 0:2 Winzig (Wilfan, Tschernutter, 24.), 0:3 Rataj (Grosslercher, Vala, 33.), 0:4 Winzig (Vala, Wilfan, 39., PP1), 0:5 Tschernutter, Winzig, 41.), 1:5 Kovačec (Te. Burazin, Jenšterle, 43., PP1), 2:5 Tisov (Potočnik, Jenšterle, 46., PP1), 2:6 Vala (Rataj, Grosslercher, 53.), 2:7 Vala (Rataj, Grosslercher, 57.)

Mladi hokejisti Bleda so se proti Zell am Seeju v prvi tretjini dobro upirali, prejeli zadetek šele v 19. minuti, ko se je med strelce vpisal Petr Vala, ki je na koncu v statistike vpisal tri gole. V drugem delu igre so Blejci nekoliko popustili in prejeli tri zadetke. V zadnji tretjini so gostje vodili že s 5:0, nato pa sta Žiga Kovačec in Gašper Tisov ob igralcu več znižala na 2:5. Do konca so hokejisti Bleda dobili še dva gola.