Tekmovanje: DP Člani 18/19
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 55
Datum: 08.03.2019
Čas: 19:15
Gledalcev: 160

Sodnik: KRALJ Črt
Linjski sodnik: FRANC Uroš
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PARAMEDIC - CELESTINA Matej, ANTLES Franci
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: HALER Uroš

HK Slavija Junior (SLJ)

4 : 8
( 1:2, 0:3, 3:3 )

Hk SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka
00:00
Vstop vratarja
HKO
#33 US Žan
01:56
Gol
SLJ
1 : 0
#11 ČUDEN Beno, podaja #14 BOHINC Martin, #10 POKLUKAR BASTARDA Žan
03:38
Gol
HKO
1 : 1
#97 ULAMEC Luka, podaja #17 SEVER Mark
15:50
Izključitev
SLJ
2 min
#11 ČUDEN Beno, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 15:50 - 17:50 ]
15:50
Izključitev
HKO
2 min
#81 RAJSAR Sašo, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 15:50 - 17:50 ]
16:43
Gol
HKO
1 : 2
#9 ČEPON Kristjan, podaja #27 ČEPON Mark, #88 ZAJC Miha

2 / 3

21:24
Izključitev
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 21:24 - 23:24 ]
24:46
Izključitev
HKO
2 min
#27 ČEPON Mark, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 24:46 - 26:46 ]
29:58
Gol
HKO
1 : 3
#17 SEVER Mark, podaja #97 ULAMEC Luka
30:59
Gol
HKO
1 : 4
#10 SIMŠIČ Nik, podaja #81 RAJSAR Sašo, #7 ZORKO Luka
37:17
Izključitev
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:17 - 39:17 ]
37:17
Izključitev
HKO
2 min
#9 ČEPON Kristjan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:17 - 39:17 ]
37:50
Gol (GWG)
HKO
1 : 5
#20 KOBLAR Gregor, podaja #44 PLANKO David, #7 ZORKO Luka

3 / 3

43:09
Gol
SLJ
2 : 5
#24 ČAMPA Andraž
43:57
Gol
SLJ
3 : 5
#88 KOMPOLŠEK Andraž, podaja #11 ČUDEN Beno, #27 GORŠE Enes
50:56
Izključitev
SLJ
2 min
#11 ČUDEN Beno, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 50:56 - 52:56 ]
53:50
Gol
HKO
3 : 6
#26 TIŠLAR Patrik, podaja #11 GRAHUT Nik, #71 BRUS Nejc
56:22
Gol
HKO
3 : 7
#20 KOBLAR Gregor, podaja #21 SVETE Žiga, #27 ČEPON Mark
56:46
Gol
HKO
3 : 8
#9 ČEPON Kristjan, podaja #28 KRANJC Aleš, #90 KUJAVEC Anej
56:59
Izključitev
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #7 POGAČAR Peter [ 56:59 - 58:59 ]
56:59
Izključitev
SLJ
10 min
#27 GORŠE Enes, MISC (Disciplinska kazen) [ 58:59 - 60:00 ]
59:56
Gol
SLJ
4 : 8
#5 SKERLEP Gašper, podaja #16 ZIBELNIK Andraž
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka
60:00
Izstop vratarja
HKO
#33 US Žan

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-
#33
SOTLAR Luka
GK
-
-

#14
BOHINC Martin
F
-
1
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
1
-
#2
ČERNE Juš
D
-
-
#11
ČUDEN Beno
F
1
1
#97
FERLE Martin
F
-
-
#27
GORŠE Enes (A)
F
-
1
#38
HUMAR Nik
F
-
-
#88
KOMPOLŠEK Andraž
D
1
-
#6
LAPORNIK Lovro
P
-
-
#12
LEBEN Luka
F
-
-
#19
MIKLAVČIČ Urban
D
-
-
#7
POGAČAR Peter
P
-
-
#10
POKLUKAR BASTARDA Žan
D
-
1
#15
PRIMAR Jure
D
-
-
#77
PUŠENJAK Jan
D
-
-
#17
ŠČAP Luka (A)
D
-
-
#93
SITAR Nik
D
-
-
#5
SKERLEP Gašper
F
1
-
#20
VIDIC Domen
F
-
-
#16
ZIBELNIK Andraž
D
-
1

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#30
SPREITZER Tilen
GK
-
-
#33
US Žan
GK
-
-

#71
BRUS Nejc
D
-
1
#9
ČEPON Kristjan
D
2
-
#27
ČEPON Mark
LD
-
2
#11
GRAHUT Nik
D
-
1
#91
JEZOVŠEK Žan
F
-
-
#20
KOBLAR Gregor
F
2
-
#19
KOREN Gal
F
-
-
#28
KRANJC Aleš
D
-
1
#90
KUJAVEC Anej
F
-
1
#16
MUŠIČ Aleš (C)
F
-
-
#12
OREHEK Janez
F
-
-
#44
PLANKO David
D
-
1
#81
RAJSAR Sašo
C
-
1
#17
SEVER Mark
F
1
1
#10
SIMŠIČ Nik
C
1
-
#21
SVETE Žiga (A)
D
-
1
#26
TIŠLAR Patrik
F
1
-
#97
ULAMEC Luka
F
1
1
#88
ZAJC Miha
F
-
1
#7
ZORKO Luka (A)
D
-
2

1 / 3

01:56
SLJ
1 : 0
#11 ČUDEN Beno, podaja #14 BOHINC Martin, #10 POKLUKAR BASTARDA Žan
03:38
HKO
1 : 1
#97 ULAMEC Luka, podaja #17 SEVER Mark
16:43
HKO
1 : 2
#9 ČEPON Kristjan, podaja #27 ČEPON Mark, #88 ZAJC Miha

2 / 3

29:58
HKO
1 : 3
#17 SEVER Mark, podaja #97 ULAMEC Luka
30:59
HKO
1 : 4
#10 SIMŠIČ Nik, podaja #81 RAJSAR Sašo, #7 ZORKO Luka
37:50
HKO
1 : 5
#20 KOBLAR Gregor, podaja #44 PLANKO David, #7 ZORKO Luka

3 / 3

43:09
SLJ
2 : 5
#24 ČAMPA Andraž
43:57
SLJ
3 : 5
#88 KOMPOLŠEK Andraž, podaja #11 ČUDEN Beno, #27 GORŠE Enes
53:50
HKO
3 : 6
#26 TIŠLAR Patrik, podaja #11 GRAHUT Nik, #71 BRUS Nejc
56:22
HKO
3 : 7
#20 KOBLAR Gregor, podaja #21 SVETE Žiga, #27 ČEPON Mark
56:46
HKO
3 : 8
#9 ČEPON Kristjan, podaja #28 KRANJC Aleš, #90 KUJAVEC Anej
59:56
SLJ
4 : 8
#5 SKERLEP Gašper, podaja #16 ZIBELNIK Andraž

1 / 3

15:50
SLJ
2 min
#11 ČUDEN Beno, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 15:50 - 17:50 ]
15:50
HKO
2 min
#81 RAJSAR Sašo, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 15:50 - 17:50 ]

2 / 3

21:24
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 21:24 - 23:24 ]
24:46
HKO
2 min
#27 ČEPON Mark, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 24:46 - 26:46 ]
37:17
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:17 - 39:17 ]
37:17
HKO
2 min
#9 ČEPON Kristjan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:17 - 39:17 ]

3 / 3

50:56
SLJ
2 min
#11 ČUDEN Beno, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 50:56 - 52:56 ]
56:59
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #7 POGAČAR Peter [ 56:59 - 58:59 ]
56:59
SLJ
10 min
#27 GORŠE Enes, MISC (Disciplinska kazen) [ 58:59 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled