Tekmovanje: EIHC Tournament na BLEDU
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 3
Datum: 08.02.2019
Čas: 16:00
Gledalcev: 95

Sodnik: BULOVEC Miha
Sodnik: ZRNIČ Milan
Linjski sodnik: ZGONC Gašper Jaka
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PARAMEDICO
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: PRETNAR SEBASTJAN

Belorusija (BLR)

3 : 5
( 1:0, 1:2, 1:3 )

Madžarska Hungary (HUN)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
BLR
#25 BORODULYA Aleksander
00:00
Vstop vratarja
HUN
#1 RAJNA MIKLOS
07:22
Gol
BLR
1 : 0
#9 VORONOV Yegor, podaja #12 GRETSKY Vyacheslav, #14 MOKHOREV Anton
13:30
Izključitev
BLR
2 min
#14 MOKHOREV Anton, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 13:30 - 15:30 ]
18:12
Izključitev
HUN
2 min
#9 BENK Andras, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 18:12 - 20:12 ]

2 / 3

21:49
Izključitev
BLR
2 min
#19 RAK Ilya, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 21:49 - 22:41 ]
22:41
Gol
HUN
1 : 1
#34 TERBOCS Istvan, podaja #28 ODNOGA Matyas (+1)
27:02
Izključitev
BLR
2 min
#11 PECHUR Pavel, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 27:02 - 29:02 ]
30:34
Izključitev
HUN
2 min
#4 IMRE Patrik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:34 - 32:34 ]
32:34
Gol
BLR
2 : 1
#12 GRETSKY Vyacheslav, podaja #9 VORONOV Yegor (+1)
34:20
Gol
HUN
2 : 2
#25 BECZE Tihamer, podaja #24 MIHALY Akos
35:09
Izključitev
BLR
2 min
#5 SUSHKO Vadim, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 35:09 - 37:09 ]
38:41
Izključitev
BLR
2 min
#4 KAZNADEY Ilya, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:41 - 40:41 ]

3 / 3

41:21
Izključitev
HUN
2 min
#28 ODNOGA Matyas, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 41:21 - 43:01 ]
43:01
Gol
BLR
3 : 2
#12 GRETSKY Vyacheslav, podaja #14 MOKHOREV Anton, #5 SUSHKO Vadim (+1)
44:24
Izključitev
BLR
2 min
#14 MOKHOREV Anton, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 44:24 - 45:10 ]
45:10
Gol
HUN
3 : 3
#18 KISS Patrik, podaja #24 MIHALY Akos, #12 VINCZE Peter (+1)
46:09
Izključitev
BLR
2 min
#3 ZOZON Bogdan, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat) [ 46:09 - 48:09 ]
46:09
Izključitev
BLR
10 min
#3 ZOZON Bogdan, MISC (Disciplinska kazen) [ 48:09 - 58:09 ]
46:20
Izključitev
HUN
2 min
#25 BECZE Tihamer, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 46:20 - 48:20 ]
48:23
Gol (GWG)
HUN
3 : 4
#10 NEMETH Attila
51:16
Gol
HUN
3 : 5
#23 LADAY Tamas, podaja #33 REISZ Aron
51:39
Izključitev
BLR
2 min
#16 KARAKULKO Alexander, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:39 - 53:39 ]
51:39
Izključitev
HUN
2 min
#33 REISZ Aron, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:39 - 53:39 ]
58:11
Izključitev
BLR
2 min
#17 SOKOLOVSKY Vladislav, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 58:11 - 60:00 ]
59:24
Izključitev
HUN
2 min
#28 ODNOGA Matyas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 59:24 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
BLR
#25 BORODULYA Aleksander
60:00
Izstop vratarja
HUN
#1 RAJNA MIKLOS

Belorusija

#
Ime
Poz
G
A
#20
BELINSKY Vitali
GK
-
-
#25
BORODULYA Aleksander
GK
-
-

#13
ASTASHEVICH Arseni
F
-
-
#10
CHUPRIS Yaroslav
F
-
-
#2
GOSTEV Andrei
D
-
-
#12
GRETSKY Vyacheslav
F
2
1
#16
KARAKULKO Alexander
F
-
-
#4
KAZNADEY Ilya (C)
D
-
-
#14
MOKHOREV Anton
F
-
2
#22
NESTEROV German
P
-
-
#11
PECHUR Pavel (A)
P
-
-
#19
RAK Ilya
P
-
-
#18
SLYSH Maxim
F
-
-
#17
SOKOLOVSKY Vladislav
D
-
-
#5
SUSHKO Vadim
P
-
1
#9
VORONOV Yegor
F
1
1
#8
ZHURNYA Ruslan
F
-
-
#3
ZOZON Bogdan
D
-
-

Madžarska Hungary

#
Ime
Poz
G
A
#31
KISS Bence
GK
-
-
#1
RAJNA MIKLOS
GK
-
-

#25
BECZE Tihamer
F
1
-
#9
BENK Andras (C)
F
-
-
#2
FEJES Nandor
D
-
-
#14
HORVATH Balint
F
-
-
#4
IMRE Patrik
D
-
-
#5
JASZAI David
D
-
-
#18
KISS Patrik
F
1
-
#17
KISS Roland
D
-
-
#23
LADAY Tamas
D
1
-
#24
MIHALY Akos
F
-
2
#10
NEMETH Attila
F
1
-
#28
ODNOGA Matyas
F
-
1
#13
PAVUK Attila
F
-
-
#33
REISZ Aron (A)
F
-
1
#3
SZABO Bence
D
-
-
#15
SZALLER Mark
D
-
-
#26
SZITA Donat
F
-
-
#34
TERBOCS Istvan
F
1
-
#12
VINCZE Peter
F
-
1
#11
VOKLA Roland
D
-
-

1 / 3

07:22
BLR
1 : 0
#9 VORONOV Yegor, podaja #12 GRETSKY Vyacheslav, #14 MOKHOREV Anton

2 / 3

22:41
HUN
1 : 1
#34 TERBOCS Istvan, podaja #28 ODNOGA Matyas (+1)
32:34
BLR
2 : 1
#12 GRETSKY Vyacheslav, podaja #9 VORONOV Yegor (+1)
34:20
HUN
2 : 2
#25 BECZE Tihamer, podaja #24 MIHALY Akos

3 / 3

43:01
BLR
3 : 2
#12 GRETSKY Vyacheslav, podaja #14 MOKHOREV Anton, #5 SUSHKO Vadim (+1)
45:10
HUN
3 : 3
#18 KISS Patrik, podaja #24 MIHALY Akos, #12 VINCZE Peter (+1)
48:23
HUN
3 : 4
#10 NEMETH Attila
51:16
HUN
3 : 5
#23 LADAY Tamas, podaja #33 REISZ Aron

1 / 3

13:30
BLR
2 min
#14 MOKHOREV Anton, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 13:30 - 15:30 ]
18:12
HUN
2 min
#9 BENK Andras, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 18:12 - 20:12 ]

2 / 3

21:49
BLR
2 min
#19 RAK Ilya, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 21:49 - 22:41 ]
27:02
BLR
2 min
#11 PECHUR Pavel, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 27:02 - 29:02 ]
30:34
HUN
2 min
#4 IMRE Patrik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:34 - 32:34 ]
35:09
BLR
2 min
#5 SUSHKO Vadim, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 35:09 - 37:09 ]
38:41
BLR
2 min
#4 KAZNADEY Ilya, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:41 - 40:41 ]

3 / 3

41:21
HUN
2 min
#28 ODNOGA Matyas, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 41:21 - 43:01 ]
44:24
BLR
2 min
#14 MOKHOREV Anton, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 44:24 - 45:10 ]
46:09
BLR
2 min
#3 ZOZON Bogdan, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat) [ 46:09 - 48:09 ]
46:09
BLR
10 min
#3 ZOZON Bogdan, MISC (Disciplinska kazen) [ 48:09 - 58:09 ]
46:20
HUN
2 min
#25 BECZE Tihamer, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 46:20 - 48:20 ]
51:39
BLR
2 min
#16 KARAKULKO Alexander, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:39 - 53:39 ]
51:39
HUN
2 min
#33 REISZ Aron, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:39 - 53:39 ]
58:11
BLR
2 min
#17 SOKOLOVSKY Vladislav, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 58:11 - 60:00 ]
59:24
HUN
2 min
#28 ODNOGA Matyas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 59:24 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • MASS 170×118

    MASS 170×118
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled