Tekmovanje: IHL - Mladinci U18 18/19
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 32
Datum: 15.11.2018
Čas: 18:00
Gledalcev: 52

Sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: ARLIČ Matej
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: BAUMKIRCHER Klemen
Časomerilec: PETERCA Rok

HK Slavija Junior (SLJ)

4 : 1
( 2:0, 2:0, 0:1 )

Hk SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#2 LAJEVEC Andraž
00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 SOTLAR Ian
00:28
Izključitev
HKO
2 min
#12 GALEEV Ravil, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 00:28 - 02:28 ]
05:59
Gol
SLJ
1 : 0
#11 SKERLEP Gašper, podaja #18 POVŠE Jure, #7 ČERNE Juš
13:03
Gol (GWG)
SLJ
2 : 0
#16 LAMPIČ Nik, podaja #19 BOLTE Žiga
19:30
Izključitev
HKO
2 min
#7 ŽEŽELJ Gregor, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 19:30 - 21:29 ]

2 / 3

21:29
Gol
SLJ
3 : 0
#17 PRODAN Dominik Marjan, podaja #18 POVŠE Jure, #11 SKERLEP Gašper (+1)
24:20
Izključitev
SLJ
2 min
#17 PRODAN Dominik Marjan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 24:20 - 26:20 ]
27:24
Izključitev
SLJ
2 min
#89 TOMAŽIČ Andraž, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 27:24 - 29:24 ]
35:38
Gol
SLJ
4 : 0
#25 IDŽAN Vito, podaja #16 LAMPIČ Nik, #19 BOLTE Žiga
36:06
Izključitev
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 36:06 - 38:06 ]
36:50
Izključitev
HKO
5 min
#18 KEBER Žiga, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #20 GERKMAN Svit [ 36:50 - 41:50 ]
36:50
Izključitev
HKO
20 min
#18 KEBER Žiga, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 41:50 - 60:00 ]
38:17
Izključitev
SLJ
2 min
#26 POKLUKAR Žan, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #14 BERIČIČ Miha [ 38:17 - 40:17 ]
38:17
Izključitev
SLJ
2 min
#26 POKLUKAR Žan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 40:17 - 42:17 ]
38:17
Izključitev
HKO
2 min
#7 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 38:17 - 40:17 ]
38:46
Izključitev
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:46 - 40:46 ]

3 / 3

42:33
Izključitev
HKO
25 min
#19 POVIRK Luka, MATCH (Kazen igre) [ 42:33 - 60:00 ]
44:23
Izključitev
HKO
2 min
#33 JAN Lan Matija, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 44:23 - 46:23 ]
48:16
Gol
HKO
4 : 1
#38 RAVNIKAR Žiga, podaja #17 MEHLE Žiga
57:47
Izključitev
SLJ
2 min
#18 POVŠE Jure, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 57:47 - 59:47 ]
58:28
Izključitev
SLJ
25 min
#19 BOLTE Žiga, MATCH (Kazen igre) [ 58:28 - 60:00 ]
58:28
Izključitev
HKO
25 min
#33 JAN Lan Matija, MATCH (Kazen igre) [ 58:28 - 60:00 ]
58:47
Izključitev
HKO
10 min
#17 MEHLE Žiga, MISC (Disciplinska kazen) [ 58:47 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
SLJ
2 min
#26 POKLUKAR Žan, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#2 LAJEVEC Andraž
60:00
Izstop vratarja
HKO
#1 SOTLAR Ian

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#2
LAJEVEC Andraž
GK
-
-
#3
ŽIBERT Ažbe
GK
-
-

#14
BERIČIČ Miha
D
-
-
#19
BOLTE Žiga
D
-
2
#7
ČERNE Juš
D
-
1
#4
ĆOSIĆ Jan
D
-
-
#24
GRAČAN Gašper
F
-
-
#25
IDŽAN Vito
F
1
-
#21
INTIHAR Erik
F
-
-
#72
JESIHAR Jaka (A)
F
-
-
#16
LAMPIČ Nik
F
1
1
#20
MANDIĆ Roko
D
-
-
#26
POKLUKAR Žan
D
-
-
#18
POVŠE Jure
F
-
2
#12
PRIMAR Jure (A)
D
-
-
#17
PRODAN Dominik Marjan (C)
F
1
-
#65
ŠIFTAR Anže
F
-
-
#11
SKERLEP Gašper
F
1
1
#89
TOMAŽIČ Andraž
F
-
-
#35
ZAGORC Jošt
D
-
-

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#32
PURKAT Lan
GK
-
-
#1
SOTLAR Ian
GK
-
-

#4
CVETKO Gašper
D
-
-
#12
GALEEV Ravil (A)
D
-
-
#20
GERKMAN Svit
D
-
-
#33
JAN Lan Matija
D
-
-
#18
KEBER Žiga
P
-
-
#5
KOKELJ Urban
D
-
-
#26
KOSMAČ Tilen
P
-
-
#27
LESJAK Gašper
F
-
-
#17
MEHLE Žiga (A)
F
-
1
#19
POVIRK Luka
P
-
-
#11
PRATNEKER HATIČ Nik
D
-
-
#38
RAVNIKAR Žiga
P
1
-
#15
SOJER Mark (C)
F
-
-
#29
ŠUBIC Gašper
P
-
-
#7
ŽEŽELJ Gregor
F
-
-

1 / 3

05:59
SLJ
1 : 0
#11 SKERLEP Gašper, podaja #18 POVŠE Jure, #7 ČERNE Juš
13:03
SLJ
2 : 0
#16 LAMPIČ Nik, podaja #19 BOLTE Žiga

2 / 3

21:29
SLJ
3 : 0
#17 PRODAN Dominik Marjan, podaja #18 POVŠE Jure, #11 SKERLEP Gašper (+1)
35:38
SLJ
4 : 0
#25 IDŽAN Vito, podaja #16 LAMPIČ Nik, #19 BOLTE Žiga

3 / 3

48:16
HKO
4 : 1
#38 RAVNIKAR Žiga, podaja #17 MEHLE Žiga

1 / 3

00:28
HKO
2 min
#12 GALEEV Ravil, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 00:28 - 02:28 ]
19:30
HKO
2 min
#7 ŽEŽELJ Gregor, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 19:30 - 21:29 ]

2 / 3

24:20
SLJ
2 min
#17 PRODAN Dominik Marjan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 24:20 - 26:20 ]
27:24
SLJ
2 min
#89 TOMAŽIČ Andraž, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 27:24 - 29:24 ]
36:06
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 36:06 - 38:06 ]
36:50
HKO
5 min
#18 KEBER Žiga, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #20 GERKMAN Svit [ 36:50 - 41:50 ]
36:50
HKO
20 min
#18 KEBER Žiga, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 41:50 - 60:00 ]
38:17
SLJ
2 min
#26 POKLUKAR Žan, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #14 BERIČIČ Miha [ 38:17 - 40:17 ]
38:17
SLJ
2 min
#26 POKLUKAR Žan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 40:17 - 42:17 ]
38:17
HKO
2 min
#7 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 38:17 - 40:17 ]
38:46
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:46 - 40:46 ]

3 / 3

42:33
HKO
25 min
#19 POVIRK Luka, MATCH (Kazen igre) [ 42:33 - 60:00 ]
44:23
HKO
2 min
#33 JAN Lan Matija, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 44:23 - 46:23 ]
57:47
SLJ
2 min
#18 POVŠE Jure, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 57:47 - 59:47 ]
58:28
SLJ
25 min
#19 BOLTE Žiga, MATCH (Kazen igre) [ 58:28 - 60:00 ]
58:28
HKO
25 min
#33 JAN Lan Matija, MATCH (Kazen igre) [ 58:28 - 60:00 ]
58:47
HKO
10 min
#17 MEHLE Žiga, MISC (Disciplinska kazen) [ 58:47 - 60:00 ]
60:00
SLJ
2 min
#26 POKLUKAR Žan, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 60:00 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled