Tekmovanje: DP Člani 18/19
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 3
Datum: 17.09.2018
Čas: 19:00
Gledalcev: 130

Sodnik: ČAMDŽIČ Ervin
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Linjski sodnik: FRANC Gašper
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Dr. MARTINČIČ David
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HDD SIJ Acroni Jesenice (JES)

3 : 2 *
( 1:0, 0:2, 1:0, 0:0 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
JES
#30 AVSENIK Urban
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure
06:07
Izključitev
SLJ
2 min
#6 LAPORNIK Lovro, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 06:07 - 08:07 ]
10:10
Izključitev
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 10:10 - 10:52 ]
10:52
Gol
JES
1 : 0
#22 SVETINA Erik, podaja #12 RODMAN David, #10 JYRKKIŐ JESSE (+1)
13:03
Izključitev
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 13:03 - 15:03 ]
13:23
Izključitev
SLJ
2 min
Kazen moštvu, BENCH (IIHF #117, Mala kazen v klopi), kazen prestaja #5 SKERLEP Gašper [ 13:23 - 15:23 ]

2 / 3

22:21
Gol
SLJ
1 : 1
#97 FERLE Martin, podaja #5 SKERLEP Gašper
26:24
Izključitev
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 26:24 - 28:24 ]
28:55
Gol
SLJ
1 : 2
#6 LAPORNIK Lovro, podaja #12 LEBEN Luka

3 / 3

44:29
Izključitev
SLJ
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #20 VIDIC Domen [ 44:29 - 46:29 ]
55:57
Izključitev
SLJ
2 min
#38 HUMAR Nik, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 55:57 - 57:57 ]
58:43
Izstop vratarja
JES
#30 AVSENIK Urban
59:19
Izključitev
SLJ
2 min
#38 HUMAR Nik, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 58:43 - 59:46 ]
59:46
Gol
JES
2 : 2
#10 JYRKKIŐ JESSE, podaja #89 BAŠIČ Luka, #76 PEM Nik (+1)
59:46
Izključitev
SLJ
10 min
#38 HUMAR Nik, MISC (Disciplinska kazen) [ 59:46 - 65:00 ]
59:46
Vstop vratarja
JES
#30 AVSENIK Urban

Podaljšek

65:00
Gol (GWG)
JES
3 : 2
#98 TOMAŽEVIČ Blaž (PS)
65:00
Izstop vratarja
JES
#30 AVSENIK Urban
65:00
Izstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure

HDD SIJ Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#30
AVSENIK Urban
GK
-
-
#33
SAUNDERS Clarke
GK
-
-

#20
AVSENEK Rok
F
-
-
#89
BAŠIČ Luka
F
-
1
#27
BRUN RAUH Lan
D
-
-
#16
BRUS Miha
F
-
-
#91
ČIMŽAR Tadej
F
-
-
#13
CRNOVIČ Aljoša
D
-
-
#47
GLAVIČ Gašper
F
-
-
#10
JYRKKIŐ JESSE
P
1
1
#11
KALAN Luka
F
-
-
#76
PEM Nik
F
-
1
#12
RODMAN David
F
-
1
#19
SERŠEN Gašper
F
-
-
#88
SODJA Jaka
F
-
-
#23
SODJA Urban
D
-
-
#46
STOJAN Nejc
D
-
-
#24
ŠTURM Jaka
F
-
-
#22
SVETINA Erik
F
1
-
#98
TOMAŽEVIČ Blaž
F
1
-
#8
URUKALO Žiga
D
-
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-
#33
SOTLAR Luka
GK
-
-

#21
BERNARD Jakob
D
-
-
#14
BOHINC Martin
F
-
-
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
-
-
#11
ČUDEN Beno
F
-
-
#97
FERLE Martin
F
1
-
#27
GORŠE Enes (A)
F
-
-
#38
HUMAR Nik
F
-
-
#88
KOMPOLŠEK Andraž
D
-
-
#6
LAPORNIK Lovro
P
1
-
#12
LEBEN Luka
F
-
1
#19
MIKLAVČIČ Urban
D
-
-
#10
POKLUKAR Žan
D
-
-
#77
PUŠENJAK Jan
D
-
-
#17
ŠČAP Luka
D
-
-
#93
SITAR Nik
D
-
-
#5
SKERLEP Gašper
F
-
1
#22
TRŠKAN Luka
F
-
-
#20
VIDIC Domen
F
-
-
#16
ZIBELNIK Andraž
D
-
-

1 / 3

10:52
JES
1 : 0
#22 SVETINA Erik, podaja #12 RODMAN David, #10 JYRKKIŐ JESSE (+1)

2 / 3

22:21
SLJ
1 : 1
#97 FERLE Martin, podaja #5 SKERLEP Gašper
28:55
SLJ
1 : 2
#6 LAPORNIK Lovro, podaja #12 LEBEN Luka

3 / 3

59:46
JES
2 : 2
#10 JYRKKIŐ JESSE, podaja #89 BAŠIČ Luka, #76 PEM Nik (+1)

Podaljšek

65:00
JES
3 : 2
#98 TOMAŽEVIČ Blaž (PS)

1 / 3

06:07
SLJ
2 min
#6 LAPORNIK Lovro, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 06:07 - 08:07 ]
10:10
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 10:10 - 10:52 ]
13:03
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 13:03 - 15:03 ]
13:23
SLJ
2 min
Kazen moštvu, BENCH (IIHF #117, Mala kazen v klopi), kazen prestaja #5 SKERLEP Gašper [ 13:23 - 15:23 ]

2 / 3

26:24
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 26:24 - 28:24 ]

3 / 3

44:29
SLJ
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #20 VIDIC Domen [ 44:29 - 46:29 ]
55:57
SLJ
2 min
#38 HUMAR Nik, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 55:57 - 57:57 ]
59:19
SLJ
2 min
#38 HUMAR Nik, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 58:43 - 59:46 ]
59:46
SLJ
10 min
#38 HUMAR Nik, MISC (Disciplinska kazen) [ 59:46 - 65:00 ]

Podaljšek

Rezultat
Izvajalec
Vratar
0 : 0
#22 SVETINA Erik (JES)
#39 PAVLIČ Jure (SLJ)
0 : 0
#11 ČUDEN Beno (SLJ)
#30 AVSENIK Urban (JES)
0 : 0
#91 ČIMŽAR Tadej (JES)
#39 PAVLIČ Jure (SLJ)
0 : 0
#17 ŠČAP Luka (SLJ)
#30 AVSENIK Urban (JES)
0 : 0
#98 TOMAŽEVIČ Blaž (JES)
#39 PAVLIČ Jure (SLJ)
0 : 0
#24 ČAMPA Andraž (SLJ)
#30 AVSENIK Urban (JES)
0 : 0
#11 ČUDEN Beno (SLJ)
#30 AVSENIK Urban (JES)
0 : 0
#10 JYRKKIŐ JESSE (JES)
#39 PAVLIČ Jure (SLJ)
0 : 0
#21 BERNARD Jakob (SLJ)
#30 AVSENIK Urban (JES)
0 : 0
#89 BAŠIČ Luka (JES)
#39 PAVLIČ Jure (SLJ)
0 : 0
#16 ZIBELNIK Andraž (SLJ)
#30 AVSENIK Urban (JES)
1 : 0
#98 TOMAŽEVIČ Blaž (JES)
#39 PAVLIČ Jure (SLJ)




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled