Najbolj kaznovani igralci - Redni del

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 POGAČNIK Mitja HK MK Bled 1 02:00 00:00 10:00 00:00 00:00 12:00
2 MUŠIČ Aleš Hk SŽ Olimpija 3 02:00 00:00 10:00 00:00 00:00 12:00
3 GORŠE Enes HK Slavija Junior 1 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
4 KOBLAR Gregor Hk SŽ Olimpija 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
5 JEZOVŠEK Žan Hk SŽ Olimpija 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
6 KNEZ Blaž HK ECE Celje 1 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
7 KOREN Matic HDK Maribor 1 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
8 KOMPOLŠEK Andraž HK Slavija Junior 1 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
9 PAVC Peter Hk Triglav 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
10 LAMPIČ Jan Hk Triglav 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
11 GLAVIČ Gašper HDD SIJ Acroni Jesenice 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
12 OREHEK Janez Hk SŽ Olimpija 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
13 JYRKKIŐ JESSE HDD SIJ Acroni Jesenice 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
14 JERAM Urh HK ECE Celje 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
15 MIRKOV Petar HDK Maribor 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
16 FLAJS Žan HDK Maribor 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
17 ČURĆIĆ Sergej HDK Maribor 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
18 ZERNKO Rene HDK Maribor 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
19 MOJZER Žiga HDK Maribor 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
20 TRŠKAN Luka HK Slavija Junior 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
21 ŠČAP Luka HK Slavija Junior 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
22 ČAMPA Andraž HK Slavija Junior 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
23 KORPAR Nejc HK MK Bled 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
24 REKAR Nik HK MK Bled 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
25 VODNJOV Jernej HK MK Bled 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
26 PANČUR Nejc HK MK Bled 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
27 SRPČIČ Žan Luka HK MK Bled 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
28 ZUPANC Jure HK ECE Celje 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
29 OGRIZEK Aljaž HK ECE Celje 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
30 LEBER Rok HK ECE Celje 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
31 BAŠIČ Luka HDD SIJ Acroni Jesenice 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
32 TAVŽELJ Andrej HDD SIJ Acroni Jesenice 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
33 KALAN Luka HDD SIJ Acroni Jesenice 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
34 VILFAN Nace Hk Triglav 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
35 TAVČAR Maj Hk Triglav 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
36 BAN Urban Hk Triglav 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
37 AHAČIČ Miha Hk Triglav 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
38 ŠTURM Jaka HDD SIJ Acroni Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
39 SODJA Jaka HDD SIJ Acroni Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
40 KUJAVEC Anej Hk SŽ Olimpija 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
41 SVETE Žiga Hk SŽ Olimpija 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
42 ČEPON Kristjan Hk SŽ Olimpija 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
43 CHVATAL Aljaž Hk SŽ Olimpija 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • MASS 170×118

    MASS 170×118
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled