Najboljši podajalci - Končnica

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 LAM Oliver EC KAC 7 5 15 20 0 1
2 SMOLEJ Gal HK MK Bled 8 5 12 17 3 0
3 WIELTSCHNIG Felix EC KAC 7 4 12 16 1 0
4 PODREKAR Urban HK MK Bled 8 7 11 18 1 1
5 MAHMUTOVIĆ Tarik HD Hidria Jesenice 7 4 11 15 0 0
6 HEBAR Tian Hk SŽ Olimpija 6 3 10 13 1 0
7 NOLL Paul EC KAC 7 17 9 26 3 0
8 CRNKIČ Maj HD Hidria Jesenice 7 12 9 21 3 0
9 SEVER Mark Hk SŽ Olimpija 6 10 9 19 4 1
10 SITAR Filip HK MK Bled 7 14 8 22 2 1
11 SEČEN Nik Hk SŽ Olimpija 5 3 7 10 0 1
12 SERŠEN Matevž HD Hidria Jesenice 7 3 7 10 1 0
13 HILLER Egon EC KAC 7 2 7 9 0 0
14 PETELINKAR Jan Hk SŽ Olimpija 5 5 6 11 0 0
15 KLASSEK Thomas EC KAC 7 4 6 10 0 0
16 ŽEŽELJ Anže Hk SŽ Olimpija 6 4 5 9 1 0
17 WADEL Marcel EC KAC 7 2 5 7 0 0
18 ZUPAN Jakob HK MK Bled 8 7 4 11 2 0
19 LAMEREINER Leon EC KAC 4 3 4 7 1 0
20 KÖPF Nicolas EC KAC 7 2 4 6 0 0
21 DAVID Adam EC KAC 7 1 4 5 0 0
22 EBNER Felix EC KAC 7 1 4 5 0 0
23 KURALT Oskar HK MK Bled 8 1 4 5 0 0
24 SMOLNIKAR Tit Hk SŽ Olimpija 6 3 3 6 1 0
25 MACK Maximilian EC KAC 7 3 3 6 2 0
26 KÖCK Jakob EC KAC 7 2 3 5 0 1
27 KONOBELJ Tristan HK MK Bled 8 1 3 4 0 0
28 GOMBOC Nik HK MK Bled 8 1 3 4 0 0
29 GLAVIČ Ažbe HD Hidria Jesenice 7 0 3 3 0 0
30 SVETE MIČIČ Mark HK MK Bled 8 0 3 3 0 0
31 PETROVIČ Nik Christian HK Slavija Junior 3 3 2 5 0 0
32 BATTISTUTTI Mikka EC KAC 7 3 2 5 0 0
33 WIDOWITZ Lukas EC KAC 4 1 2 3 0 0
34 TITOV Savva HK MK Bled 8 1 2 3 0 0
35 SODJA ZALOKAR Gal HK MK Bled 8 1 2 3 0 0
36 TURŠIČ SEČKAR Maj HK Slavija Junior 3 0 2 2 0 0
37 VIDIC Anže HD Hidria Jesenice 7 0 2 2 0 0
38 GLAVIČ Deja HD Hidria Jesenice 7 0 2 2 0 0
39 RAUTER Maximilian EC KAC 7 0 2 2 0 0
40 ZUGWITZ Nik HK MK Bled 8 0 2 2 0 0
41 POGAČNIK Aleksander HD Hidria Jesenice 7 6 1 7 2 0
42 GORŠIĆ Roko HK Slavija Junior 3 4 1 5 2 0
43 REP Ožbej HD Hidria Jesenice 6 4 1 5 1 0
44 IDŽAN Bruno HK Slavija Junior 1 3 1 4 1 0
45 KONTREC Tai Hk SŽ Olimpija 6 2 1 3 0 0
46 ČREPINŠEK Martin HK ECE Celje 2 1 1 2 0 0
47 MARN Val Hk Triglav 2 1 1 2 0 0
48 BITEŽNIK Jan Hk Triglav 2 1 1 2 0 0
49 VIVODA Noah Hk SŽ Olimpija 5 1 1 2 0 0
50 POR Erazem HD Hidria Jesenice 7 1 1 2 0 0
51 VETERNIK Tim Hk Triglav 1 0 1 1 0 0
52 BODIROGA Luka HDK Maribor 2 0 1 1 0 0
53 FRIŠ LORBER Tian HDK Maribor 2 0 1 1 0 0
54 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian Hk SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0
55 MALI Taj Hk Triglav 2 0 1 1 0 0
56 KUHAR Matej Hk Triglav 2 0 1 1 0 0
57 RAMŠAK Luka HK ECE Celje 2 0 1 1 0 0
58 JANEŽIČ Miran HK Slavija Junior 3 0 1 1 0 0
59 ŠPARI LEBEN Žan HK Slavija Junior 3 0 1 1 0 0
60 PEZDIR Gaja HK Slavija Junior 3 0 1 1 0 0
61 MARC Aljaž HK Slavija Junior 3 0 1 1 0 0
62 BELEC POŽENEL Gaber Hk SŽ Olimpija 4 0 1 1 0 0
63 MODIC ŠČAVNIČAR Jaka Hk SŽ Olimpija 6 0 1 1 0 0
64 JENKO Val Enej Hk SŽ Olimpija 6 0 1 1 0 0
65 KURET Bruno Hk SŽ Olimpija 6 0 1 1 0 0
66 BRGLEZ Tevž HD Hidria Jesenice 7 0 1 1 0 0
67 BERC Maks HK MK Bled 7 0 1 1 0 0
68 TSCHERNITZ Mathias EC KAC 6 2 0 2 0 0
69 BLAZINŠEK Julija HK ECE Celje 2 1 0 1 1 0
70 PIVEC Luka Maj HDK Maribor 2 1 0 1 1 0
71 ZUPAN ŠKRLJ Gaber Hk Triglav 2 1 0 1 1 0
72 GRAČAN Jure HK Slavija Junior 3 1 0 1 0 0
73 BOLE Nik HK Slavija Junior 3 1 0 1 0 0
74 ŽIBERT Tevž Hk SŽ Olimpija 6 1 0 1 1 0
75 ZUPAN Leon Hk SŽ Olimpija 6 1 0 1 0 0
76 GOLIČIČ Jan HK MK Bled 7 1 0 1 0 0
77 OŠTIR Luka HK MK Bled 8 1 0 1 0 0



Najboljši podajalci - Redni del

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 CRNKIČ Maj HD Hidria Jesenice 21 47 35 82 7 2
2 MAHMUTOVIĆ Tarik HD Hidria Jesenice 21 36 32 68 2 2
3 ŽEŽELJ Anže Hk SŽ Olimpija 19 30 30 60 5 2
4 SEČEN Nik Hk SŽ Olimpija 20 25 30 55 1 2
5 FRIŠ LORBER Tian HDK Maribor 21 36 27 63 9 1
6 BODIROGA Luka HDK Maribor 18 22 27 49 2 1
7 KOPAČ Borna Hk SŽ Olimpija 9 37 25 62 2 7
8 PETELINKAR Jan Hk SŽ Olimpija 18 33 25 58 3 3
9 SEVER Mark Hk SŽ Olimpija 14 27 25 52 3 1
10 BERTONCELJ Maj Hk Triglav 21 21 24 45 1 1
11 SERŠEN Matevž HD Hidria Jesenice 21 6 22 28 1 1
12 HEBAR Tian Hk SŽ Olimpija 19 7 21 28 1 0
13 LAMEREINER Leon EC KAC 14 15 20 35 2 2
14 SITAR Filip HK MK Bled 12 22 19 41 4 2
15 MARINŠEK Matevž HK ECE Celje 21 5 19 24 0 1
16 PETROVIČ Nik Christian HK Slavija Junior 20 19 18 37 3 1
17 PODREKAR Urban HK MK Bled 20 17 18 35 4 1
18 POGAČNIK Aleksander HD Hidria Jesenice 21 27 17 44 3 1
19 GOLIČIČ Jan HK MK Bled 20 8 17 25 0 0
20 BLAZINŠEK Julija HK ECE Celje 18 20 16 36 1 0
21 KLASSEK Thomas EC KAC 17 15 16 31 2 1
22 SMOLNIKAR Tit Hk SŽ Olimpija 19 14 16 30 2 3
23 IDŽAN Bruno HK Slavija Junior 21 12 16 28 2 2
24 SMOLEJ Gal HK MK Bled 15 19 14 33 2 0
25 BITEŽNIK Jan Hk Triglav 21 36 13 49 4 3
26 ČREPINŠEK Martin HK ECE Celje 20 27 13 40 2 0
27 PERČIČ Matic HDK Maribor 20 25 13 38 4 2
28 LAM Oliver EC KAC 14 12 13 25 0 0
29 ZUPAN Jakob HK MK Bled 20 12 13 25 0 0
30 GLAVIČ Ažbe HD Hidria Jesenice 21 6 13 19 0 0
31 RAMŠAK Luka HK ECE Celje 21 6 13 19 0 0
32 NOLL Paul EC KAC 17 22 12 34 4 3
33 TURŠIČ SEČKAR Maj HK Slavija Junior 21 13 12 25 6 0
34 GORŠIĆ Roko HK Slavija Junior 17 14 11 25 6 2
35 WIELTSCHNIG Felix EC KAC 18 6 11 17 0 0
36 VIDIC Anže HD Hidria Jesenice 21 1 11 12 0 0
37 BIZJAK Bor HK Slavija Junior 20 12 10 22 2 0
38 SODJA ZALOKAR Gal HK MK Bled 21 10 10 20 1 1
39 HILLER Egon EC KAC 20 2 10 12 0 0
40 ŠPARI LEBEN Žan HK Slavija Junior 18 9 9 18 3 0
41 SVETE MIČIČ Mark HK MK Bled 20 2 9 11 1 0
42 KONOBELJ Tristan HK MK Bled 20 11 8 19 1 0
43 REP Ožbej HD Hidria Jesenice 15 7 8 15 0 0
44 TITOV Savva HK MK Bled 18 6 8 14 1 1
45 MANDUŠIĆ Matej HK ECE Celje 19 6 8 14 1 0
46 KÖCK Jakob EC KAC 17 4 8 12 0 0
47 JANEŽIČ Miran HK Slavija Junior 21 2 8 10 1 0
48 ILIČ Nik HDK Maribor 21 2 8 10 2 0
49 GLAVIČ Deja HD Hidria Jesenice 20 0 8 8 0 0
50 TSCHERNITZ Mathias EC KAC 17 11 7 18 1 1
51 VREČAR Beno Hk Triglav 20 11 7 18 0 0
52 DAVID Adam EC KAC 12 7 7 14 1 0
53 WADEL Marcel EC KAC 19 6 7 13 2 0
54 PIVEC Luka Maj HDK Maribor 20 5 7 12 1 0
55 PEZDIR Gaja HK Slavija Junior 11 4 7 11 2 0
56 ŽIBERT Tevž Hk SŽ Olimpija 17 4 7 11 0 1
57 KUHAR Matej Hk Triglav 20 3 7 10 0 0
58 VETERNIK Tim Hk Triglav 16 5 6 11 1 0
59 MACK Maximilian EC KAC 15 3 6 9 1 1
60 FILIPIČ DŽAFIČ Timotej HK MK Bled 21 3 6 9 0 0
61 KURALT Oskar HK MK Bled 16 16 5 21 2 0
62 KÖPF Nicolas EC KAC 11 12 5 17 3 0
63 GOMBOC Nik HK MK Bled 17 6 5 11 0 0
64 KONTREC Tai Hk SŽ Olimpija 20 5 5 10 0 0
65 CEKUTA Maks Jure HK ECE Celje 17 3 5 8 1 0
66 LESNIK Jon HDK Maribor 21 2 5 7 0 1
67 SAVIĆ Borna HDK Maribor 20 0 5 5 0 0
68 POGAČNIK Matevž HD Hidria Jesenice 21 0 5 5 0 0
69 BATTISTUTTI Mikka EC KAC 16 4 4 8 1 1
70 FARTEK Toni HD Hidria Jesenice 10 2 4 6 0 0
71 ROZMAN Jaka HK MK Bled 19 1 4 5 0 0
72 BABNIK Val HK Slavija Junior 19 1 4 5 0 0
73 ZORN Luka Hk Triglav 21 1 4 5 1 0
74 KRAJNC Gašper HDK Maribor 19 0 4 4 0 0
75 ZUPAN Leon Hk SŽ Olimpija 20 0 4 4 0 0
76 POR Erazem HD Hidria Jesenice 21 0 4 4 0 0
77 BOLE Nik HK Slavija Junior 21 0 4 4 0 0
78 MARN Val Hk Triglav 13 9 3 12 0 0
79 GRABEC ZORMAN Gal HD Hidria Jesenice 15 4 3 7 0 0
80 GRAČAN Jure HK Slavija Junior 18 4 3 7 0 0
81 WIDOWITZ Lukas EC KAC 12 3 3 6 0 0
82 ERŽEN Žan Hk Triglav 18 3 3 6 0 0
83 KUKOVIČ Lovro Hk SŽ Olimpija 7 1 3 4 0 0
84 VIVODA Noah Hk SŽ Olimpija 13 0 3 3 0 0
85 VUJAKLIJA Aljoša HDK Maribor 19 0 3 3 0 0
86 MATELIČ Žak Hk Triglav 21 0 3 3 0 0
87 ZUPANČIČ Aljaž Hk SŽ Olimpija 20 8 2 10 0 0
88 RAUTER Maximilian EC KAC 13 3 2 5 0 0
89 RAKITA David HK ECE Celje 16 3 2 5 0 0
90 GAVLJAK Val HD Hidria Jesenice 20 3 2 5 0 0
91 KVARTUH Jan HK Slavija Junior 20 3 2 5 0 0
92 GRUŠKOVNJAK Luka HK MK Bled 3 2 2 4 0 0
93 MARC Aljaž HK Slavija Junior 21 2 2 4 1 0
94 HVALEC Filip HDK Maribor 21 2 2 4 0 0
95 OŠTIR Luka HK MK Bled 13 1 2 3 0 0
96 BELEC POŽENEL Gaber Hk SŽ Olimpija 15 1 2 3 0 0
97 KURET Bruno Hk SŽ Olimpija 16 1 2 3 0 0
98 KROFL Anže HK ECE Celje 21 1 2 3 0 0
99 ROBEK Jure HK ECE Celje 16 0 2 2 0 0
100 JOVANOVIČ ŠORN Gaber Hk Triglav 17 0 2 2 0 0
101 VOGRINC Martin Hk Triglav 18 0 2 2 0 0
102 ZIDANŠEK Tilen HK ECE Celje 20 0 2 2 0 0
103 GRADIŠAR Mark Hk Triglav 21 0 2 2 0 0
104 ŠUŠTAR Nik HK Slavija Junior 21 0 2 2 0 0
105 MODIC ŠČAVNIČAR Jaka Hk SŽ Olimpija 19 4 1 5 0 0
106 JENKO Val Enej Hk SŽ Olimpija 17 3 1 4 0 0
107 MAIER Jan EC KAC 4 2 1 3 0 0
108 JEMEC Jaka Hk Triglav 15 2 1 3 0 0
109 BERC Maks HK MK Bled 20 2 1 3 0 0
110 GREGORIČ Aljaž HD Hidria Jesenice 2 1 1 2 0 0
111 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian Hk SŽ Olimpija 2 1 1 2 0 0
112 KUHAR Luka Hk Triglav 5 1 1 2 0 1
113 BRGLEZ Tevž HD Hidria Jesenice 19 1 1 2 0 0
114 STEVIĆ David HD Hidria Jesenice 20 1 1 2 0 0
115 BOROŠAK Max Hk SŽ Olimpija 1 0 1 1 0 0
116 PARTOS Levente Hk SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0
117 SCHELLANDER Elias EC KAC 5 0 1 1 0 0
118 ZUPAN ŠKRLJ Gaber Hk Triglav 11 0 1 1 0 0
119 MALI Taj Hk Triglav 13 0 1 1 0 0
120 GOLOB Nejc HK Slavija Junior 13 0 1 1 0 0
121 ŠKOFIC Mark Hk SŽ Olimpija 14 0 1 1 0 0
122 BERVAR Gašper HK ECE Celje 18 0 1 1 0 0
123 BOGDANOVSKI Gabrijel HK MK Bled 19 0 1 1 0 0
124 STELE Žiga HK Slavija Junior 19 0 1 1 0 0
125 DEBELJAK Fran HK ECE Celje 16 5 0 5 0 0
126 ZUGWITZ Nik HK MK Bled 20 3 0 3 0 0
127 BIZJAK Martin HD Hidria Jesenice 12 2 0 2 0 0
128 PIPAN Lovro Hk SŽ Olimpija 19 2 0 2 0 0
129 ŠTURM Nik HD Hidria Jesenice 1 1 0 1 0 0
130 EBNER Felix EC KAC 16 1 0 1 0 0
131 FRIŠ LORBER Tineja HDK Maribor 18 1 0 1 0 0
132 KLEMENČIČ Svit HK Slavija Junior 19 1 0 1 0 0
133 BRUNČEK Kristjan HK Slavija Junior 21 1 0 1 0 0




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • MASS 170×118

    MASS 170×118
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled