Najbolj kaznovani igralci - Končnica

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 SEVER Mark Hk SŽ Olimpija 6 22:00 00:00 10:00 00:00 00:00 32:00
2 KLASSEK Thomas EC KAC 7 10:00 00:00 10:00 00:00 00:00 20:00
3 KURET Bruno Hk SŽ Olimpija 6 08:00 00:00 10:00 00:00 00:00 18:00
4 PODREKAR Urban HK MK Bled 8 08:00 00:00 10:00 00:00 00:00 18:00
5 HEBAR Tian Hk SŽ Olimpija 6 06:00 00:00 10:00 00:00 00:00 16:00
6 WADEL Marcel EC KAC 7 06:00 00:00 10:00 00:00 00:00 16:00
7 NOLL Paul EC KAC 7 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
8 PERČIČ Matic HDK Maribor 1 02:00 00:00 10:00 00:00 00:00 12:00
9 BRGLEZ Tevž HD Hidria Jesenice 7 02:00 00:00 10:00 00:00 00:00 12:00
10 ŽEŽELJ Anže Hk SŽ Olimpija 6 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
11 CRNKIČ Maj HD Hidria Jesenice 7 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
12 MACK Maximilian EC KAC 7 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
13 GOLIČIČ Jan HK MK Bled 7 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
14 LAM Oliver EC KAC 7 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
15 SMOLEJ Gal HK MK Bled 8 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
16 BERTONCELJ Maj Hk Triglav 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
17 POGAČNIK Aleksander HD Hidria Jesenice 7 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
18 GLAVIČ Deja HD Hidria Jesenice 7 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
19 SVETE MIČIČ Mark HK MK Bled 8 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
20 SCHALL Tamina EC KAC 1 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
21 CEKUTA Maks Jure HK ECE Celje 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
22 BERVAR Gašper HK ECE Celje 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
23 LESNIK Jon HDK Maribor 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
24 VREČAR Beno Hk Triglav 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
25 TURŠIČ SEČKAR Maj HK Slavija Junior 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
26 SMOLNIKAR Tit Hk SŽ Olimpija 6 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
27 SERŠEN Matevž HD Hidria Jesenice 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
28 DAVID Adam EC KAC 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
29 BERC Maks HK MK Bled 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
30 RAUTER Maximilian EC KAC 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
31 HILLER Egon EC KAC 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
32 VIDIC Anže HD Hidria Jesenice 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
33 GLAVIČ Ažbe HD Hidria Jesenice 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
34 KONOBELJ Tristan HK MK Bled 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
35 ZUGWITZ Nik HK MK Bled 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
36 KURALT Oskar HK MK Bled 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
37 GOMBOC Nik HK MK Bled 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
38 WADEL Manuel EC KAC 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
39 TSCHARRE Mika EC KAC 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
40 SCHELLANDER Elias EC KAC 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
41 SCHARF Nikolas EC KAC 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
42 DREIER Lukas EC KAC 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
43 IDŽAN Bruno HK Slavija Junior 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
44 PIVEC Luka Maj HDK Maribor 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
45 KRAJNC Gašper HDK Maribor 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
46 MALI Taj Hk Triglav 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
47 FRIŠ LORBER Tian HDK Maribor 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
48 GRADIŠAR Mark Hk Triglav 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
49 BITEŽNIK Jan Hk Triglav 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
50 MANDUŠIĆ Matej HK ECE Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
51 ZIDANŠEK Tilen HK ECE Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
52 RAMŠAK Luka HK ECE Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
53 BIZJAK Martin HD Hidria Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
54 ŠPARI LEBEN Žan HK Slavija Junior 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
55 PEZDIR Gaja HK Slavija Junior 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
56 PETROVIČ Nik Christian HK Slavija Junior 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
57 BELEC POŽENEL Gaber Hk SŽ Olimpija 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
58 PETELINKAR Jan Hk SŽ Olimpija 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
59 TSCHERNITZ Mathias EC KAC 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
60 REP Ožbej HD Hidria Jesenice 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
61 ZUPAN Leon Hk SŽ Olimpija 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
62 POGAČNIK Matevž HD Hidria Jesenice 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
63 STEVIĆ David HD Hidria Jesenice 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
64 POR Erazem HD Hidria Jesenice 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
65 GAVLJAK Val HD Hidria Jesenice 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
66 KÖPF Nicolas EC KAC 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
67 BATTISTUTTI Mikka EC KAC 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
68 TITOV Savva HK MK Bled 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
69 FILIPIČ DŽAFIČ Timotej HK MK Bled 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
70 SODJA ZALOKAR Gal HK MK Bled 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
71 ZUPAN Jakob HK MK Bled 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00



Najbolj kaznovani igralci - Redni del

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 BATTISTUTTI Mikka EC KAC 16 24:00 05:00 20:00 20:00 00:00 69:00
2 CEKUTA Maks Jure HK ECE Celje 17 28:00 05:00 00:00 20:00 00:00 53:00
3 SEČEN Nik Hk SŽ Olimpija 20 28:00 00:00 20:00 00:00 00:00 48:00
4 ČREPINŠEK Martin HK ECE Celje 20 42:00 00:00 00:00 00:00 00:00 42:00
5 PODREKAR Urban HK MK Bled 20 32:00 00:00 10:00 00:00 00:00 42:00
6 KLASSEK Thomas EC KAC 17 26:00 00:00 10:00 00:00 00:00 36:00
7 ŽEŽELJ Anže Hk SŽ Olimpija 19 16:00 00:00 20:00 00:00 00:00 36:00
8 HEBAR Tian Hk SŽ Olimpija 19 16:00 00:00 20:00 00:00 00:00 36:00
9 ZIDANŠEK Tilen HK ECE Celje 20 24:00 00:00 10:00 00:00 00:00 34:00
10 TURŠIČ SEČKAR Maj HK Slavija Junior 21 24:00 00:00 10:00 00:00 00:00 34:00
11 REP Ožbej HD Hidria Jesenice 15 12:00 00:00 20:00 00:00 00:00 32:00
12 BERVAR Gašper HK ECE Celje 18 22:00 00:00 10:00 00:00 00:00 32:00
13 SEVER Mark Hk SŽ Olimpija 14 20:00 00:00 10:00 00:00 00:00 30:00
14 SMOLEJ Gal HK MK Bled 15 20:00 00:00 10:00 00:00 00:00 30:00
15 PETROVIČ Nik Christian HK Slavija Junior 20 20:00 00:00 10:00 00:00 00:00 30:00
16 POGAČNIK Aleksander HD Hidria Jesenice 21 20:00 00:00 10:00 00:00 00:00 30:00
17 KÖPF Nicolas EC KAC 11 08:00 00:00 20:00 00:00 00:00 28:00
18 VREČAR Beno Hk Triglav 20 18:00 00:00 10:00 00:00 00:00 28:00
19 WADEL Marcel EC KAC 19 26:00 00:00 00:00 00:00 00:00 26:00
20 ZUPANČIČ Aljaž Hk SŽ Olimpija 20 14:00 00:00 10:00 00:00 00:00 24:00
21 NOLL Paul EC KAC 17 22:00 00:00 00:00 00:00 00:00 22:00
22 GRADIŠAR Mark Hk Triglav 21 22:00 00:00 00:00 00:00 00:00 22:00
23 LESNIK Jon HDK Maribor 21 12:00 00:00 10:00 00:00 00:00 22:00
24 LAM Oliver EC KAC 14 10:00 00:00 10:00 00:00 00:00 20:00
25 MACK Maximilian EC KAC 15 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
26 KURET Bruno Hk SŽ Olimpija 16 10:00 00:00 10:00 00:00 00:00 20:00
27 FREŠER Rok HDK Maribor 18 10:00 00:00 10:00 00:00 00:00 20:00
28 SAVIĆ Borna HDK Maribor 20 20:00 00:00 02:00 00:00 00:00 20:00
29 CRNKIČ Maj HD Hidria Jesenice 21 10:00 00:00 10:00 00:00 00:00 20:00
30 RAMŠAK Luka HK ECE Celje 21 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
31 KOPAČ Borna Hk SŽ Olimpija 9 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
32 LAMEREINER Leon EC KAC 14 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
33 ZUPAN Leon Hk SŽ Olimpija 20 08:00 00:00 10:00 00:00 00:00 18:00
34 PERČIČ Matic HDK Maribor 20 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
35 FRIŠ LORBER Tian HDK Maribor 21 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
36 ŠKOFIC Mark Hk SŽ Olimpija 14 06:00 00:00 10:00 00:00 00:00 16:00
37 PETELINKAR Jan Hk SŽ Olimpija 18 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
38 MARC Aljaž HK Slavija Junior 21 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
39 ZUPAN ŠKRLJ Gaber Hk Triglav 11 04:00 00:00 10:00 00:00 00:00 14:00
40 DEBELJAK Fran HK ECE Celje 16 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
41 GORŠIĆ Roko HK Slavija Junior 17 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
42 WIELTSCHNIG Felix EC KAC 18 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
43 ČERIČ Jan HDK Maribor 20 04:00 00:00 10:00 00:00 00:00 14:00
44 GLAVIČ Deja HD Hidria Jesenice 20 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
45 FILIPIČ DŽAFIČ Timotej HK MK Bled 21 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
46 POR Erazem HD Hidria Jesenice 21 04:00 00:00 10:00 00:00 00:00 14:00
47 BITEŽNIK Jan Hk Triglav 21 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
48 MARINŠEK Matevž HK ECE Celje 21 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
49 EBNER Felix EC KAC 16 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
50 TSCHERNITZ Mathias EC KAC 17 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
51 ŠPARI LEBEN Žan HK Slavija Junior 18 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
52 PIVEC Luka Maj HDK Maribor 20 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
53 SERŠEN Matevž HD Hidria Jesenice 21 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
54 BLAZINŠEK Julija HK ECE Celje 18 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
55 VIDIC Anže HD Hidria Jesenice 21 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
56 ZORN Luka Hk Triglav 21 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
57 ILIČ Nik HDK Maribor 21 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
58 VETERNIK Tim Hk Triglav 16 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
59 ŽIBERT Tevž Hk SŽ Olimpija 17 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
60 BODIROGA Luka HDK Maribor 18 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
61 MANDUŠIĆ Matej HK ECE Celje 19 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
62 HILLER Egon EC KAC 20 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
63 GOLIČIČ Jan HK MK Bled 20 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
64 JANEŽIČ Miran HK Slavija Junior 21 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
65 MATELIČ Žak Hk Triglav 21 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
66 GLAVIČ Ažbe HD Hidria Jesenice 21 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
67 MAHMUTOVIĆ Tarik HD Hidria Jesenice 21 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
68 BERTONCELJ Maj Hk Triglav 21 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
69 PEZDIR Gaja HK Slavija Junior 11 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
70 BIZJAK Martin HD Hidria Jesenice 12 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
71 OŠTIR Luka HK MK Bled 13 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
72 GOMBOC Nik HK MK Bled 17 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
73 JOVANOVIČ ŠORN Gaber Hk Triglav 17 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
74 VOGRINC Martin Hk Triglav 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
75 GRAČAN Jure HK Slavija Junior 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
76 SMOLNIKAR Tit Hk SŽ Olimpija 19 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
77 BOGDANOVSKI Gabrijel HK MK Bled 19 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
78 KUHAR Matej Hk Triglav 20 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
79 ZUGWITZ Nik HK MK Bled 20 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
80 ZUPANC Gal HK ECE Celje 1 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
81 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian Hk SŽ Olimpija 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
82 KUHAR Luka Hk Triglav 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
83 SCHELLANDER Elias EC KAC 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
84 SITAR Filip HK MK Bled 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
85 RAUTER Maximilian EC KAC 13 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
86 VIVODA Noah Hk SŽ Olimpija 13 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
87 KRIŽNAR Žiga Hk Triglav 14 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
88 GRABEC ZORMAN Gal HD Hidria Jesenice 15 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
89 BELEC POŽENEL Gaber Hk SŽ Olimpija 15 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
90 KÖCK Jakob EC KAC 17 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
91 JENKO Val Enej Hk SŽ Olimpija 17 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
92 NYLAANDER Arwen HDK Maribor 18 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
93 PIPAN Lovro Hk SŽ Olimpija 19 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
94 STELE Žiga HK Slavija Junior 19 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
95 SVETE MIČIČ Mark HK MK Bled 20 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
96 STEVIĆ David HD Hidria Jesenice 20 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
97 GAVLJAK Val HD Hidria Jesenice 20 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
98 KONOBELJ Tristan HK MK Bled 20 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
99 POGAČNIK Matevž HD Hidria Jesenice 21 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
100 IDŽAN Bruno HK Slavija Junior 21 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
101 BRUNČEK Kristjan HK Slavija Junior 21 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
102 BOLE Nik HK Slavija Junior 21 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
103 MEDIČ Val HK MK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
104 MAIER Jan EC KAC 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
105 KLEMENČIČ Iza HK Slavija Junior 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
106 BUTINA Jernej HK Slavija Junior 10 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
107 KROFL Žan HK ECE Celje 11 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
108 WIDOWITZ Lukas EC KAC 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
109 DAVID Adam EC KAC 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
110 MARN Val Hk Triglav 13 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
111 KURALT Oskar HK MK Bled 16 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
112 JAN Matic HD Hidria Jesenice 17 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
113 SEDMAK Matevž HDK Maribor 17 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
114 TITOV Savva HK MK Bled 18 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
115 ERŽEN Žan Hk Triglav 18 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
116 FRIŠ LORBER Tineja HDK Maribor 18 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
117 BRGLEZ Tevž HD Hidria Jesenice 19 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
118 VUJAKLIJA Aljoša HDK Maribor 19 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
119 KRAJNC Gašper HDK Maribor 19 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
120 ROZMAN Jaka HK MK Bled 19 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
121 BABNIK Val HK Slavija Junior 19 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
122 BIZJAK Bor HK Slavija Junior 20 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
123 ZUPAN Jakob HK MK Bled 20 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
124 KONTREC Tai Hk SŽ Olimpija 20 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
125 KVARTUH Jan HK Slavija Junior 20 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
126 HVALEC Filip HDK Maribor 21 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
127 KROFL Anže HK ECE Celje 21 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • MASS 170×118

    MASS 170×118
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled