Najbolj kaznovani igralci - Končnica

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 STAN Jakob HK MK Bled 8 08:00 05:00 00:00 20:00 00:00 33:00
2 SLIVNIK Luc HK MK Bled 8 18:00 00:00 10:00 00:00 00:00 28:00
3 ŠMID Gašper HD Hidria Jesenice 3 02:00 05:00 00:00 20:00 00:00 27:00
4 PIKL LIPAR Matic HK ECE Celje 2 00:00 05:00 00:00 20:00 00:00 25:00
5 SCHINTLER Nikolas EC KAC 7 12:00 00:00 10:00 00:00 00:00 22:00
6 OGRETSCHNIG Joshua EC KAC 7 12:00 00:00 10:00 00:00 00:00 22:00
7 FRIŠ LORBER Tian HDK Maribor 2 06:00 00:00 10:00 00:00 00:00 16:00
8 IDŽAN Vito HK Slavija Junior 5 06:00 00:00 10:00 00:00 00:00 16:00
9 KRAMER Nico EC KAC 2 04:00 00:00 10:00 00:00 00:00 14:00
10 POLONIJO Filip HDK Maribor 2 04:00 00:00 10:00 00:00 00:00 14:00
11 GOMBOC Luka EC KAC 4 02:00 00:00 10:00 00:00 00:00 12:00
12 ĆOSIĆ Jan HK Slavija Junior 5 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
13 TOMASCHITZ Martin EC KAC 6 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
14 BIZJAK Nejc HDK Maribor 2 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
15 KLANČAR Mark HK MK Bled 8 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
16 STEBLOVNIK Martin HK ECE Celje 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
17 JANČIČ Matjaž HDK Maribor 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
18 LANGUS Nace HD Hidria Jesenice 5 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
19 TOMAŽIČ Tomi HK Slavija Junior 5 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
20 TURŠIČ SEČKAR Maj HK Slavija Junior 5 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
21 SABLATTNIG Tobias EC KAC 7 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
22 MALLE Michael EC KAC 7 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
23 PODREKAR Urban HK MK Bled 8 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
24 VILMAN Jan HK MK Bled 8 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
25 BOHINC Rožle HK MK Bled 8 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
26 JELOČNIK Emil HK MK Bled 8 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
27 PERČIČ Maks HDK Maribor 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
28 MAJCE BAŠKARAD Mavricij Hk Triglav 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
29 SEVER Mark Hk SŽ Olimpija 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
30 PREIML Maximilian EC KAC 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
31 KUMANOVIĆ Lovro HD Hidria Jesenice 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
32 GASAR Drejc HD Hidria Jesenice 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
33 ADROVIĆ Dejan HD Hidria Jesenice 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
34 BALOH David HD Hidria Jesenice 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
35 OBLAK Miha HD Hidria Jesenice 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
36 POGAČAR Luka HK Slavija Junior 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
37 KLASEK Stefan EC KAC 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
38 PIUK Tobias EC KAC 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
39 DOBNIG Jonas EC KAC 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
40 PAZLAR Grega HK MK Bled 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
41 ZUPAN Andraž HK MK Bled 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
42 BERGELJ Nik HD Hidria Jesenice 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
43 PIVEC Luka Maj HDK Maribor 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
44 ĐORĐEVIĆ Bojan HDK Maribor 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
45 FINGUŠT Ian HDK Maribor 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
46 ŠLIBAR Ožbe Hk Triglav 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
47 JAZBEC Martin Hk Triglav 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
48 MANDUŠIĆ Matej HK ECE Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
49 PRATNEKER HATIČ Nik Hk SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
50 BAUER Josip HK ECE Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
51 CEKUTA Maks Jure HK ECE Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
52 KEPIC Alex Hk SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
53 ČREPINŠEK Martin HK ECE Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
54 KLASEK Thomas EC KAC 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
55 JURITSCH Niklas EC KAC 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
56 ŠIFTAR Anže HK Slavija Junior 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
57 ČUFER Anže HD Hidria Jesenice 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
58 DOBRAVEC Juš HD Hidria Jesenice 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
59 LIVRIN Lin EC KAC 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
60 MANDIĆ Roko HK Slavija Junior 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
61 BERIČIČ Miha HK Slavija Junior 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
62 PEČNIK Jakob HK Slavija Junior 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
63 WALDER Patrik EC KAC 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
64 BABENKO Fedor HK MK Bled 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
65 KAHLHAMMER Leonardo EC KAC 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
66 STEINLECHNER Luca EC KAC 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
67 SMOLEJ Gal HK MK Bled 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
68 LIPPITSCH Jakob EC KAC 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
69 VILMAN Bor HK MK Bled 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
70 BORSE Jaka HK MK Bled 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00



Najbolj kaznovani igralci - Redni del

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 OGRETSCHNIG Joshua EC KAC 18 46:00 00:00 30:00 20:00 00:00 116:00
2 KEPIC Alex Hk SŽ Olimpija 6 38:00 05:00 40:00 20:00 00:00 103:00
3 KEPIC Alex Hk Triglav 14 38:00 05:00 40:00 20:00 00:00 103:00
4 BURGAR Nejc Hk Triglav 13 12:00 05:00 10:00 40:00 00:00 67:00
5 CASATI Lukas EC KAC 18 22:00 05:00 10:00 20:00 00:00 67:00
6 ARH Žiga Hk Triglav 13 22:00 05:00 10:00 20:00 00:00 57:00
7 MAJCE BAŠKARAD Mavricij Hk Triglav 19 36:00 00:00 20:00 00:00 00:00 56:00
8 ĐORĐEVIĆ Bojan HDK Maribor 16 24:00 00:00 30:00 00:00 00:00 54:00
9 BIZJAK Nejc HDK Maribor 20 30:00 00:00 20:00 00:00 00:00 50:00
10 SCHINTLER Nikolas EC KAC 19 40:00 00:00 00:00 00:00 00:00 40:00
11 PERČIČ Maks HDK Maribor 19 14:00 05:00 00:00 20:00 00:00 39:00
12 PETEK Gal HDK Maribor 16 12:00 05:00 00:00 20:00 00:00 37:00
13 POLONIJO Filip HDK Maribor 20 26:00 00:00 10:00 00:00 00:00 36:00
14 ŠUBIC Gašper Hk SŽ Olimpija 20 08:00 05:00 00:00 20:00 00:00 33:00
15 STEBLOVNIK Martin HK ECE Celje 19 28:00 00:00 00:00 00:00 00:00 28:00
16 KORZHYLETSKYI Danylo HK MK Bled 20 08:00 00:00 20:00 00:00 00:00 28:00
17 ČERENJAK Luka HK ECE Celje 21 18:00 00:00 10:00 00:00 00:00 28:00
18 FINGUŠT Ian HDK Maribor 19 26:00 00:00 00:00 00:00 00:00 26:00
19 ŠLIBAR Ožbe Hk Triglav 21 16:00 00:00 10:00 00:00 00:00 26:00
20 KUMANOVIĆ Lovro HD Hidria Jesenice 19 24:00 00:00 00:00 00:00 00:00 24:00
21 JAN Lan Matija Hk SŽ Olimpija 17 12:00 00:00 10:00 00:00 00:00 22:00
22 JELOČNIK Emil HK MK Bled 20 22:00 00:00 00:00 00:00 00:00 22:00
23 PERČIČ Matic HDK Maribor 18 10:00 00:00 10:00 00:00 00:00 20:00
24 TOMASCHITZ Martin EC KAC 18 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
25 STAN Jakob HK MK Bled 19 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
26 VILMAN Jan HK MK Bled 19 10:00 00:00 10:00 00:00 00:00 20:00
27 LJUBIČ URLEP Žan HDK Maribor 20 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
28 KOŠIR Matic Hk Triglav 21 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
29 MALLE Michael EC KAC 21 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
30 DOLINAR Tim HD Hidria Jesenice 15 08:00 00:00 10:00 00:00 00:00 18:00
31 HAFNER Bine Hk Triglav 16 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
32 TOMAŽIČ Tomi HK Slavija Junior 19 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
33 OBLAK Miha HD Hidria Jesenice 20 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
34 PAZLAR Grega HK MK Bled 7 06:00 00:00 10:00 00:00 00:00 16:00
35 PAZLAR Grega HD Hidria Jesenice 11 06:00 00:00 10:00 00:00 00:00 16:00
36 LANGUS Nace HD Hidria Jesenice 17 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
37 PIKL LIPAR Matic HK ECE Celje 21 06:00 00:00 10:00 00:00 00:00 16:00
38 BRUCKNER Patrick EC KAC 2 04:00 00:00 10:00 00:00 00:00 14:00
39 SOPOTNIK Just Alojz Hk SŽ Olimpija 4 04:00 00:00 10:00 00:00 00:00 14:00
40 CEKUTA Maks Jure HK ECE Celje 16 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
41 ZUPANIČ Mauro Hk SŽ Olimpija 17 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
42 SABLATTNIG Tobias EC KAC 17 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
43 ĆOSIĆ Jan HK Slavija Junior 19 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
44 KRAMAR Maks Hk SŽ Olimpija 19 04:00 00:00 10:00 00:00 00:00 14:00
45 DOLENC Jakob HK ECE Celje 20 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
46 BITEŽNIK Jan Hk Triglav 21 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
47 BALOH David HD Hidria Jesenice 21 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
48 PRATNEKER HATIČ Nik Hk SŽ Olimpija 21 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
49 JAZBEC Martin Hk Triglav 21 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
50 MANDIĆ Roko HK Slavija Junior 21 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
51 VETERNIK Tim Hk Triglav 5 02:00 00:00 10:00 00:00 00:00 12:00
52 SERŠEN Matevž HD Hidria Jesenice 12 02:00 00:00 10:00 00:00 00:00 12:00
53 WALDER Patrik EC KAC 14 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
54 SEVER Mark Hk SŽ Olimpija 14 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
55 ČREPINŠEK Martin HK ECE Celje 19 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
56 ADROVIĆ Dejan HD Hidria Jesenice 20 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
57 PODREKAR Urban HK MK Bled 20 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
58 PREIML Maximilian EC KAC 7 10:00 00:00 02:00 00:00 00:00 10:00
59 ŽIBERT Jošt Hk SŽ Olimpija 13 00:00 00:00 10:00 00:00 00:00 10:00
60 ŽEŽELJ Anže Hk SŽ Olimpija 16 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
61 KAHLHAMMER Leonardo EC KAC 16 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
62 GOMBOC Luka EC KAC 19 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
63 FRIŠ LORBER Tian HDK Maribor 19 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
64 RIJAVEC Aleksander HD Hidria Jesenice 21 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
65 BRAJLIH NOVOSEL Gaber Hk Triglav 21 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
66 BERIČIČ Miha HK Slavija Junior 21 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
67 KRAMER Nico EC KAC 7 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
68 TÖRÖK Matic HD Hidria Jesenice 15 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
69 DOBNIG Jonas EC KAC 17 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
70 MAHKOVEC Marcel HK MK Bled 19 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
71 PREDALIČ Tobi HK Slavija Junior 19 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
72 MARINKOVIĆ Karlo Hk SŽ Olimpija 20 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
73 SLIVNIK Luc HK MK Bled 20 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
74 VAHEN Martin Hk SŽ Olimpija 20 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
75 JANČIČ Matjaž HDK Maribor 20 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
76 LESNIČAR Tjaš HD Hidria Jesenice 21 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
77 STEINER Marco EC KAC 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
78 BOHINC Rožle HK MK Bled 5 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
79 LIVRIN Lin EC KAC 9 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
80 KLASEK Stefan EC KAC 10 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
81 LIPPITSCH Jakob EC KAC 13 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
82 JURITSCH Niklas EC KAC 13 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
83 SMOLNIKAR Tit Hk SŽ Olimpija 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
84 KOROŠEC Urban HD Hidria Jesenice 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
85 ŠIFTAR Anže HK Slavija Junior 17 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
86 LAH Jakob Hk Triglav 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
87 SMOLEJ Gal HK MK Bled 19 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
88 VILMAN Bor HK MK Bled 20 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
89 ŠMID Gašper HD Hidria Jesenice 21 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
90 IDŽAN Bruno HK Slavija Junior 21 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
91 STEINLECHNER Luca EC KAC 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
92 ZIDANŠEK Tilen HK ECE Celje 6 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
93 VREČAR Beno Hk Triglav 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
94 TIALLER Christoph EC KAC 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
95 BERVAR Gašper HK ECE Celje 9 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
96 PIUK Tobias EC KAC 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
97 ILIČ Nik HDK Maribor 14 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
98 WILSON Simon Hk SŽ Olimpija 15 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
99 VOGRINC Žiga Hk Triglav 15 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
100 BABENKO Fedor HK MK Bled 15 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
101 KALTAK Kian HD Hidria Jesenice 17 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
102 HEBAR Tian Hk SŽ Olimpija 18 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
103 ZUPAN ŠKRLJ Lovro Hk Triglav 19 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
104 BERGELJ Nik HD Hidria Jesenice 20 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
105 GASAR Drejc HD Hidria Jesenice 21 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
106 MANDUŠIĆ Matej HK ECE Celje 21 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
107 REP Ožbej HD Hidria Jesenice 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
108 KROPIUNIG Ralf EC KAC 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
109 FURMAN Leon HK ECE Celje 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
110 GORŠIĆ Roko HK Slavija Junior 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
111 MARC Aljaž HK Slavija Junior 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
112 KATSCHNIG Rafael EC KAC 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
113 RAAB Leo EC KAC 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
114 ČAVKA Tena HDK Maribor 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
115 KOPAČ Borna Hk SŽ Olimpija 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
116 BERTONCELJ Maj Hk Triglav 13 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
117 ČAVKA Eva HDK Maribor 13 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
118 KOCJANČIČ Jaka HK Slavija Junior 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
119 PETELINKAR Jan Hk SŽ Olimpija 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
120 KRAJNC Gašper HDK Maribor 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
121 VESEL Matic Hk Triglav 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
122 BAUER Josip HK ECE Celje 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
123 BORSE Jaka HK MK Bled 16 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
124 POGAČAR Luka HK Slavija Junior 17 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
125 KLANČAR Mark HK MK Bled 18 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
126 JANEŽIČ Miran HK Slavija Junior 18 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
127 ROZMAN Martel HK Slavija Junior 19 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
128 ZUPAN Andraž HK MK Bled 20 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
129 BLAZINŠEK Julija HK ECE Celje 20 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
130 SEČEN Nik Hk SŽ Olimpija 21 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
131 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay Hk SŽ Olimpija 21 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
132 ČUFER Anže HD Hidria Jesenice 21 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
133 ŠIMUNKOVIĆ Martin HK Slavija Junior 21 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
134 MARINŠEK Matevž HK ECE Celje 21 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • MASS 170×118

    MASS 170×118
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled